Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość remix remix

Miłość nas wszystkich zabije nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zazdrość nas zabija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie milosc jest np. ze jestem z kims i mam taka chec czulosci do tej osoby po dlugim czasie bycia z nim, chec byc blisko niego i gdy mi go brakuje, i kochac znaczy lubic kogos, jego zachowanie, poczucie ze jestes wazna da niego i wtedy jest milosc jak jestes z kims10, 15 czy 20 lat i nadal czekasz gdy wroci z pracy, wypatrujesz go, tesknisz, a nie jak ktos napisal gdzies ze czeka az facet ktoregos dnia nie wroci do domu i zeby mial wypadek i zeby zdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska124
Miłośc to cudowne uczucie, głębokie przywiązanie do drugiej osoby, obdarzenie szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoją dwie kobietki nad łóżkiem. Łóżko zniszczone, wyłażą sprężyny, Jedna mówi do drugiej: A nie mówiłam, że miłość ci wszystko wypaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie miłosc to najgorsze co może być, przynosi ból, rozpacz, żal i tak cholernie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej definicji miłości, to tak miałam z psem. Czekałam, wypatrywałam, tęskniłam i akceptowałam wszystkie wady, chociaż mógłby mnie sprzedać za szynkę czy kabanosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc to tęsknota .Jeśli Twój stary jest w pracy a Ty tęsknisz i czekasz ...to jest miłość !!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdxqaxq
Inteligentne osoby wiedzę i są świadome tego, że miłośc nie istnieje to tylko melioratywne odczucie, stan umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywiązanie do drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wierzycie w zwiazku na odleglosc? jest ktos w takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jaki kij sie w kimś kochać jak wszędzie same szlaufy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale ten stan umyslu gosciu nazywa sie walsnie miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdxqaxq
ale to nie istnieje, to stan umysłu, który mozna zmienic.. to nic odgórnego.. to sobie po prostu wmawiasz, mózg ci wmawia .. to działa jak uczenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 00.40, widocznie twoja milosc byla tylko z jednej strony z twojej strony, miloscia obdarzylas kogos a on tego nie chcial nie potrzebowal a ty cierpisz teraz, skoro zadal ci bol i nie bylas wazna dla niego szkoda twojego bolu, nie trac swoich uczuc da kogos kto nie zasluzyl, jedna pani gdzies napisala ze tak dlugo wyobrazala sobie kogos o kim chciala zapomniec jak robi kupe na ubikacji, jako zbiornik fekalii haha az sie odkochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy kochaja do poznych lat starosci ta sama osobe, mi nie chodzi o te poczatki o stan euforii, mi chodzi o to ze martwisz sie o kogos, masz ochote o niego dbac i czekasz na niego, ale to tez zalezy od ludzi jak sie dobiora, czego pragna w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są łatwowierni i naiwni. Często mylą zauroczenie od zakochania. Zauroczenie może minac jedynie kiedy poznamy wady tej drugiej osoby. a prawdziwa milosc moze byc kiedy poznamy dobrze kogos, wiemy o nim praktycznie wszystko, jaki jest itd.. A co do tego, że ludzie myla te 2 znaczenia to może dlatego, że zauroczenie moze zamydlic nam oczy. Aczkolwiek to moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malolatom wydaje sie ze milosc to pragnienie chlopaka, ciagla chec fizycznych zblizen przytulania, spedzania non stop czasu ze soba, nikt nie jest w stanie odradzic jej tego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek w calym swoim zyciu przechodzi fazy uczuc, doswiadcza roznych doznan, spotykaroznych ludzi, porzuca osobe wartosciowa dla kogos zlego a potem zaluje po latach, placze, teskni, czesto osoby wybieraja nieodpowiednie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaxdrh
Dobrze jest być dla kogoś całym światem, ale gorzej jest upadać po utracie tego ' świata'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaxdrh
gość 01:00 dobrze napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak tu gadacie o miłosci to powiedzcie mi dlaczego jedni są samotni i nie potrafią sobie nikogo znaleźć a drudzy maja to powodzenie? Od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że są niedostępne i wtedy ciężko komuś się zbliżyć do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki MARIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni sa samotni, poniewaz trudno jest im otworzyc sie na druga osobe, moze boja sie glebszych uczuc, znam takie osoby, moze taka osoba ma trudnosci w wyborze odpowiedniej osoby, moze czuje sie malo atrakcyjna i boi sie ze cos moze sie nie spodobac drugiej osobie, sa rowniez osoby ktore nie potrafia zyc z druga osoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się za mało uśmiechają ,serio:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kolezanke ktora wiele przeszla z mezczynami poniewaz przyciagala nieodpowiedncih panow, pociagal ja jeden typ mezczyzn, takich chetnych podrywaczy bez zadnych oporow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×