Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okularnik z przymusu

Minusy okularów korekcyjnych u facetów...

Polecane posty

Gość okularnik z przymusu

Niestety narazie musze je nosić i jest to szczerze dla mnie dramat.... Nie moge mieć okularów przeciwsłonecznych, bo bym nic nie widział z moją wadą, a tak bardzo bym chciał móc je nosić :( Wizerunek kujonka i informatyka , grzecznego chłopca, co z tego , że mam w miare atletyczną sylwetke, uprawiam sporty...okularnik nigdy ze sportowcem się nie kojarzy........ Nie widać dobrze oczu...a podobno mam ładne :( Szkieł nie moge nosić , więc pozostaje operacja.....ale zrobie wszystko by móc się ich pozbyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nie rozumiem
co jest dziwnego w okularach? to co piszesz mi sie wydaje irracjonalne. Przecież mnóstwo ludzi, moich znajomych też nosi okulary, nawet mój facet. Nie uważam że to psuje ich wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka
a czemu nie mozesz nosic soczewek, wiesz jest tyle oprawek okularow, ze moglbys dobrac takie ktore dodaly by ci uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale narcyz z Ciebie chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
moj facet nosi okulary, niestety ani operacja ani soczewki nie wchodza w gre, operacja, bo za duza wada, a soczewki, bo nie moze nosic. I zyje! Pracuje. Ma mnie :) A ja go kocham takim jaki jest. Ma 187cm, jest bardzo dobrze zbudowany... Chlopie, glowa do gory! Dobrze dobrane oprawki to 3/4 sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkskaka
No coż, najwyraźniej wolisz wizerunek mięśniaka niż inteligenta. Jak dla mnie okulary dodają fectowi sexapealu. Tylko że ja facetów oceniam nie po mięśniach ale po ilości przeczytanych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam okularnikow. mam faceta okularnika, sama nosze okulary... :) Mysle ze powinienes sie wyzbyc tego kompleksu... Ladnie dobrane oprawki i bedzie git. Znam wielu okularnikow i wygladaja sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale
to fajne polaczenie atletyczna sylwetka i okulary...inteligentny i silny, mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
ja tez nosilam okulary, jednak od 11 lat mam soczewki, ale chce sobie zrobic oprawki z zerowkami :) zeby nosic na soczewki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
kobiety które zawsze m isię podobały nigdy nie miały chłopaków w okularach, a wizerunek inteligenta mi ciąży...bo chce by kobiety widziały we mnie faceta a nie chodzącą encyklopedie... Czy jakiś bardzo przystojny aktor, sportowiec nosi okulary ? Miller Z Prison ? Christiano Ronaldo ? Johny Deep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
kobiety które zawsze m isię podobały nigdy nie miały chłopaków w okularach, a wizerunek inteligenta mi ciąży... czy ty jestes jakims miesniakiem z silowni?? i co to za argument, ze kobiety ktore ci sie podobaly nie mialy chlopaka w okularach, a co to jakies blachary sa?? czy laski z solarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
pudło...nie jestem mieśniakiem..... trenuje wioślarstwo, boks tajski i żeglarstwo... Co to za argumenty spytasz? takie że wolą facetrów bez okularów... dziwne , że okularników jakich znam są sami...a dziewczyny z LO i moich studiów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
ale Johny nie musi chodzić w okularach...zawsze może je ściągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomyslales o tym ze to czysty przypadek? ze zakochaly sie akurat w takich bez okularow? moze nie mialy wyboru-okularnik lub nie? czy myslisz ze wszystkie laski sa az tak wyrachowane ze pierwsze na co patrza to czy facet okulary nosi? chyba ze w takim gronie sie obracasz to wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no to dziwne te twoje dziewczyny....skoro kieruja sie w wyborze chlopaka tym czy nosi okulary czy nie... zalosne...dorosnijcie moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
przypadek nie bo w przeciągu roku paru chłopaków starało się o te dziewczyny :) nikomu w okularach się nie udało może przypadek ale raczej nie.... poprostu wam facet w okularach kojarzy się z przyjacielem, kimś ciepłym do wygadania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakim cudem ja znam wiele par gdzie chlopak jest okularnikiem? cos nie tak w tych twoich znajomych, dziwne kregi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nosi okulary i jest super facetem , okulary przeciwsloneczne tez nosi , bo sa zrobione z odpowiedniego szkla chyba mlody jeszcze jestes :) nie martw sie , bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
głęboko osadzone oczodoły i alergia nie pozwala na noszenie szkieł... dla mnie to poważny problem...urusł do takiej rangi, że już nawet nie staram się poznać czy poderwać jakiejś dziewczyny przez te okulary... poprostu nie moge zaakceptować tego widoku w lustrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
akurat moj facet to nie jest ktos tylko do wygadania sie, etc... heheheh ile ty masz lat?? jakies dziwne skojarzenia masz naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj problem to brak poczucia wlasnej wartosci chyba... i dziwni znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
dobierz sobie fajne oprawki, glowa do gory, usmiech na usta!! A dziewczyna sie sama znajdzie :) Wiecej wiary w siebie, naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tu nie pomozemy, musialby chyba krag znajomych zmienic, oni go wpedzaja w kompleksy bo nie nosza okularow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnik z przymusu
no fakt jako jedyny nosze okulary.... nikt w tym towarzystwie nie mial i nie ma nikogo w okularach ... poczucie mam niskie wlasnie przez te " bzdety" na nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
daj spokoj!! Ja tez jako jedyna w moim towarzystwie nosilam okulary i nie mialam z tego powodu kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×