Odpowiedz na ten temat

Miszmaszowa25 Królowa Jutuby

• gość 2017.03.20 [12:47]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [12:50]
    Mam nadzieję, że MM udowodni Wam że to żadne kłamstwa. Zawiadomiła Policję i upubliczni dane tego hejtera. Wreszcie nikt nie powie że kłamała!!!
  • gość 2017.03.20 [12:52]
    Taaa jasne, o co jeszcze smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [12:52]
    Nie obchodzi mnie, czy faktycznie ktos zadzwonil do szpitala, czy nie. Jesli Karolina wroci do nagrywania to oznacza to tylko tyle, ze najwazniejsze jednak sa fejm, kasa i robienie dramy. Jezeli rzeczywiscie ktos okazal sie takim gnojem i zadzwonil, a Karoline tak to zabolalo, powinna byc konsekwentna i chronic prywatnosc dzieci, skoro te sa dla niej najwazniejsze. I rozprawic sie z ta osoba, jesli jest technicznie taka mozliwosc.
  • gość 2017.03.20 [13:02]
    Jeśli ją tak zabolał ten telefon, to dla mnie 100% jasne, że to załatwi i powie o tym publicznie jakoś to udowodni. Przeciez to nie tylko teksty z Kafeterii typu ale ona brzydka, czy głupia, ale już posunięcie się nieco dalej. Nikt normalny by tego tak nie zostawił, bo jesli tak zrobi, to da jasny sygnał, że można będzie posuwać się jeszcze dalej. Zatem ja czekam aż udowodni że nie zmyśliła tego telefonu.
  • gość 2017.03.20 [13:04]
    Po co piała o tym że synek najważniejszy? Królowanie na you tubie jest silniejsze niż ochrona własnych dzieci??? Poważnie? I to ta nazywana przez fanki "dobrą matką" chce podjąć decyzję o powrocie? Mam nadzieję że się nie zbłaźni tym razem i choć raz dotrzyma słowa i będzie konsekwentna.
  • gość 2017.03.20 [13:16]
    Dziewczyny niech wraca,ja tam sie ciesze smiech.gif takiej wiesniary na polskim youtube nie ma smiech.gif przestancie sie zamartwiac o jej dzieci,to jej sprawa.Nie chce mi sie wierzyc w ten Telefon do szpitala,to zwykla sciema.
    Wroci znow ze swoimi poradnikami smiech.gif to najwieksza zenada dla jej meza
  • gość 2017.03.20 [13:21]
    Jeżeli faktycznie przestanie pokazywać swoją rodzinę, to ciekawe o czym będą jej filmy???
  • gość 2017.03.20 [13:23]
    Następnie was zgłosioczko.gif na milicjem że mówicie na nią brudas i że gotuje pomyje lapka.gif
  • gość 2017.03.20 [13:24]
    Karolina Myśliwiec ma dziś wrzucić filmik w którym m.in. odniesie się do tej sytuacji z MM. https://zapodaj.net/c33c8a72cfa5b.png.html
  • gość 2017.03.20 [13:25]
    Będziemy siedzieć w jednej celipechowiec.gif
  • gość 2017.03.20 [13:26]
    13:24 Myśli, więc powie usmiech.gif Byle tylko nie za dużo i bez emocji, bo jeszcze sama straci niektóre z niegłupich widzek.
  • gość 2017.03.20 [13:26]
    Myśliwiec dziś na kanale wygłasza orędzie.
  • gość 2017.03.20 [13:28]
    [13:21] O czym? Usiądzie na tle meblościanki i będzie konfabulować o swojej ciekawej, światowej przeszłości.
  • gość 2017.03.20 [13:36]
    Nigdy jej nie hejtowałam, jednak sytuacja z telefonem do szpitala mi się po prostu "nie klei". Skoro sama MM w filmiku powiedziała że żeby uzyskać informacje na temat pacjenta, trzeba podać coś więcej jak nazwisko, to czemu rejestratorka zapytała po co MM dzwoni skoro informacje jej udzieliła? Wychodzi na to że jednak takowe informacje można uzyskać, bo skąd takie pytanie? Brak tutaj jakiekolwiek logiki..
  • gość 2017.03.20 [13:40]
    Sprawa z tym rzekomym telefonem do szpitala to jedna wielka ściema,dlatego filmik z "pożegnaniem" jest już niedostępny,żeby nikt nie zadawał niewygodnych pytań w tej sprawie....
  • gość 2017.03.20 [13:40]
    dlaczego miałaby zmyślać telefon? nie mierz wszystkich swoja miarką . A chce nagrywać bo to jest pasja a gwiazdorzysz to ty siedząc tu chcąc żeby ktoś zwrócił na ciebie uwagę biedne dziecko
  • gość 2017.03.20 [13:43]
    do 13:36
    nie wszystko zostało wyjaśnione a ty już oceniasz bo jesteś tępa
  • gość 2017.03.20 [13:47]
    gość dziś [13:40]
    dlaczego miałaby zmyślać telefon? nie mierz wszystkich swoja miarką . A chce nagrywać bo to jest pasja a gwiazdorzysz to ty siedząc tu chcąc żeby ktoś zwrócił na ciebie uwagę biedne dziecko
    x
    A niech sobie nagrywa smiech.gif mnie ona nie wadzi, nie rozumiem jedynie tej całej sytuacji jaką ona przedstawiła. Przecież sama się plącze, nie wspominając o tym że w filmie powiedziała że nie zna terminu operacji, w we wcześniejszym wlogu powiedziała że syna nie odda do przedszkola we wrześniu bo będzie świeżo po operacji. Więc jednak termin zna, to po co ściemnia? Przecież nie każdy kto ją ogląda nie jest tak głupi jak ona myśli.
  • gość 2017.03.20 [13:47]
    [13:36] Racja usmiech.gif Skoro rejestratorka skojarzyła że MM dzwoniła przecież dzień wcześniej i stąd nie podała informacji, to oznaczałoby logicznie, że gdyby nie ten fakt samego skojarzenia, to takie informacje by podała usmiech.gif Bo nawet gdyby tak nie sądziła sama MM, to nie robiłaby takiej afery z tego telefonu, bo na cóż mógłby on się przydać tej anonimowej osobie.
  • gość 2017.03.20 [13:49]
    do 13:36
    nie wszystko zostało wyjaśnione a ty już oceniasz bo jesteś tępa
    x
    Jestem tępa bo historyjką jaką przedstawiła MM jest po prostu nie wiarygodna? smiech.gif Jakieś argumenty zamiast wyzwisk? Czy może jesteś na tym samym poziome intelektualnym jak twoja idolka?
  • gość 2017.03.20 [13:49]
    Niech nagrywa, takiego kabaretu jak jej kanał to na całym yt nie ma!!!
  • gość 2017.03.20 [13:52]
    [13:47] Niektórzy oglądają ją nie myśląc, nie umiejąc łączyć faktów. Wybacz im, to takie osoby które odpalają you tube, słuchają wywodów swojej idolki. I czy one są do ładu i do składu, to już nieważne. Wystarczy też że pokaże przez 30 sekund jak smyra synka, czy huśta na huśtawce i już jest określana mianem cudownej matki, jakby żadna inna tego z dziećmi nie robiła usmiech.gif A z tym co napisałaś, to tak. Najpierw mówiła w filmie pożegnalnym, że dzwoniła dzień wcześniej pytać o termin operacji, a we wcześniejszym filmiku mówiła wyraźnie, że Oliwier nie pójdzie do przedszkola bo będzie po operacji. To skoro znała termin, to po cóż dzwoniła w tym temacie po raz kolejny?
  • gość 2017.03.20 [13:53]
    [13:40] Halo, halo, pasja pasją, a bezpieczeństwo dzieci już idzie w odstawkę? To jak to, jest w końcu tą idealną mamą, czy idealną królową jutuby? Co dla niej ważniejsze? Zgadniemy jak znowu pojawi się na you tibie.
  • gość 2017.03.20 [13:54]
    gość dziś [13:47]
    gość dziś [13:40]
    x
    O tym właśnie pisałam usmiech.gif niby trzeba podać numer karty, pesele, a jakoś rzekoma psychofanka takich informacji nie zna a termin operacji poznała. No jakim niby cudem? smiech.gif
    Gdyby załóżmy ta sytuacja była prawdziwa, to MM do odpowiedzialności powinna pociągnąć rejestratorkę smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [13:58]
    Hehe he no raczej
  • gość 2017.03.20 [14:01]
    Wy na serio wierzycie,że ktoś dzwonił do tego szpitala pytać o termin operacji???
  • gość 2017.03.20 [14:22]
    Oczywiście że jej nie wierzę usmiech.gif staram się jeszcze naświetlić tym co mają problemy z dedukcją to co jest moim zdaniem oczywiście. Bo na niektórych największe wrażenie wywarło morze łez jak MM wylała a nie to co ona mówi. Jak ktoś ma problemy z kojarzeniem faktów to trzeba jak krowie na rowie..oczko.gif mówię oczywiście o tych co tak bezrefleksyjnie łykają co jakaś tam jutuberka im wciska.
  • gość 2017.03.20 [14:23]
    Skoro tutaj piszemy klamstwa, to po co kasuje watek? smiech.gif zalosna patolinka.
  • gość 2017.03.20 [14:23]
    * to co jest moim zdaniem oczywiste
  • gość 2017.03.20 [15:23]
    I to jest cudowna matka? Dla swoich widzek jest w stanie zrobić też wszystko bo kosztem dziecka. Obnażyła sama to dziecko. Wraca do nagrywania bo nie może bez tego żyć. Jak wróci to straci w wielu oczach.. Strasznie mi jej żal.. Bo jest zwyczajnie głupia. To jest niedorzeczne żeby tak się zachowywać i kreować jeszcze na dobrą matkę. Znowu te dzieci będą narażone..
    A plotki na nią nie skończą się tak jak sobie myśli. Ludzie mnie to by było wstyd z domu wyjść jakbym taki film puściła wyjac do kamery jak nastolatka za własną głupotę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...