Odpowiedz na ten temat

Miszmaszowa25 Królowa Jutuby

• gość 2017.03.21 [12:57]
    Ależ tu patologia... czy to forum ma adminów, kogokolwiek? Szkoda, że panie tu piszące nie podpisują się imieniem i nazwiskiem i np miastem z którego są, od razu hejt w sieci by się skończył i nie tylko tu. Nagle by się okazało, że muszą zająć się swoim życiem, a nie przeżywać życie obcych ludzi.
  • gość 2017.03.21 [13:25]
    Wątek do usunięc i Ani B suko, co posiłkujesz się paragrafami k.k, i w każdej twojej bezzdennie durnej wypowiedzi przewija się słowo "rynsztok"
    Pod ostatnim filme KM , tam też się udzielałaś jak ostatnia rajfura ze wsi. Ty podła wsiuro zatkaj tą jadaczkę.
    Niedługo zresztą zamkniesz , na ciebie już przyszła pora.
  • gość 2017.03.21 [13:29]
    12:55 Zaorać to sobie mozesz swoje morgi wiejski pachołku
    Co ty wogóle pi.e.rD/olisz mongole?
  • gość 2017.03.21 [13:34]
    12: 48 Samam siebie bronisz?
    Nie strasz mnie, nierozgarnięta panienko, bo ci puder z Biedry spadnie z pyska i będziesz blada. A tak ogólnie, ODP/IER/DOL SIĘ
  • gość 2017.03.21 [13:36]
    13:25 ale ty głupia czepiasz się dziewczyny co nikogo nie obraża Głupia tys
    Jak co to ona powinna się tobie dobrać do d**y za pomówienia
    Macie słownictwo jak z rynsztoka dobrze napisała.Nie ona jedna użyła tej formy rynsztoku bo to jest prawidłowe określenie
    Idź weź tabletkę na glowe
  • gość 2017.03.21 [13:38]
    -hallo milicja?
    -tak słucham..
    - z tej strony Miszmaszowalapka.gif ta z jutuby no wie Pan?
    -no tak, a w czym problem?
    -Panie władzo zgłaszam posta z dnia xxx z godz xxx z kafeterii.gośc w poście napisał, iż mój misiek nie ma zębów,dzieci ubieram na lumpach,a sobie zamawiam kosmetyki za kilkaset złotych,że mam garnki rakotwórcze,że jestem brzydką i mam stare ręczniki,i w domu syf i te ściany takie brudne i wiecznie się mnie czepiająpechowiec.gif
    Proszę wsadzić do paki jak tak można!
    -a już wiem usmiech.gif jest Pani tą słynną krolową z jutuba?ta co zniszczyła prywatność dzieci i rodziny i ta która przez to ma wieczne żale?
    -no to ja a co?pechowiec.gif
  • gość 2017.03.21 [13:41]
    To już nawet garnków się tutaj czepiano?? smiech.gifsmiech.gif o w morde.. smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [13:47]
    13:25 może to akurat ona przeczta jak pomawiasz ja i dobierze ci się do d**y
    Oby.Hejterko
  • gość 2017.03.21 [13:58]
    Czysty kabaret Hejterki z Kafeteri nie mające swojego życia nadal przeżywają filmiki Miszmaszowej hahahahaha .Wy nas nasywacie psychofankami jak to wy jesteście psychofankami .Nic tylko się ośmieszacie .Jak można kogoś oglądać i go nie lubić hahahahaha nie pojmuję tego no chore babska
  • gość 2017.03.21 [14:02]
    Dziewczyny pomyślcie jaka komedia będzie na komisariacie jeśli MM rzeczywiście cokolwiek zgłosi. Będzie musiała pokazać też swoje treści które teraz zablokowała, policjanci będą płakać ze śmiechu z kobiety w szlafroku która jak shizofreniczka powtarza te same informacje przez 30 min vloga. Sytuacja ze szpitalem to fikcja, tak jak pisałyście wcześniej. Internetowe obelgi też niestety nic nie dadzą - są ważniejsze sprawy niż szukanie dziewczyn które komentują cokolwiek w necie. Komedia, najlepsze ze MM pewnie wróci i dalej będzie przedstawiała swoją szopke - a my dalej będziemy się z niej śmiać usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [14:07]
    14:02 i tyle w temacie, dokładnie tak będzieusmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [14:07]
    Ja wszystko rozumiem, mozna jakąś jutuberkę nie lubić, ale kurna czepianie sie garnków czy ręczników to już ociera o kabaret smiech.gif na usuniętym temacie, jedna miała iść z donosem do US, ciekawe czy już doszła smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [14:09]
    14.07 Tak jak napisałam doniose usmiech.gif w tym tyg jak bede zanosiła pita usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [14:22]
    Oj będzie śmiech na tej policji będzie. Ja to czekam na tą policję usmiech.gif
    A dziewczyny szusz i inne większe kanały nawet by się tym nie przejęły. Jakie były nekania na szusz i co? Dziewczyna mądra i wie że tylko by się ośmieszala usmiech.gif nie mogę usmiech.gif zresztą nikt jej tu z nas nie wyzywal tylko ta jedna psychiczna.
  • gość 2017.03.21 [14:28]
    zresztą nikt jej tu z nas nie wyzywal tylko ta jedna psychiczna.
    x
    Tutaj nie, ale mam dobrze w pamięci co się działo na innych topach. Czepianie sie jej wyglądu, mieszkania, tego co je itd było naprawdę wredne i podłe i nie przystające jakiejkolwiek kobiecie. Takie wpisy cebulowo-buraczane nie mające nic wspólnego z konstruktywną krytyką. Też za nią nie przepadam, ale czepiać się takich doopereli jak wystrój mieszkania czy w jakich garach gotuje jest co najmniej śmieszne.
  • gość 2017.03.21 [14:33]
    14:02 dokładnie oczko.gif gdyby to było zabronione to by nie było tego forum usmiech.gif a ono od tego jest i po coś tu jest. Będą jeszcze ją pouczać. Nękać to można przez telefon a tu wyraża się swoje opinie. Mamy wolność słowa kochane. A ta co tak tu ujada i wyzywa będzie pierwszą w kolejce usmiech.gif bo przecież już zrobili screeny usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [14:33]
    Myśliwiec pofolgowała nieco w słowach. Będzie się sądzić o wyzwiska, których nie szczędziła także w swoim filmie. I po co ona się w to bawi. Rozumiem że chciała jakoś bronić swojej koleżanki, ale może by tak prywatnie jej współczuć, a nie publicznie robić z tego cyrk, bo tak naprawdę ile można wiedzieć o człowieku którego widziało się RAZ w życiu?! Nieciekawie by było, gdyby siłą zaciągnęła MM do komisariatu i narobiła jej tym sposobem "bigosu" (oczywiście w wersji light) bo wyszłoby na jaw czego to MM nie dopatrzyła w swojej działalności you tubowej - jeśli faktycznie tak jest. Mam tu na myśli komentarz pana który widniał pod imieniem i nazwiskiem na FB Karoliny. Komentarz oczywiście zniknął, choć jak obiecywała Karolina nagminnie w swoich filmach, zostawia wszystkie komentarze, jeśli nie zawierają wulgaryzmów itp. Tamten nie zawierał, a nawet się do niego nie odniosła. Po prostu skasowała, zresztą jak wszystko co jej nie pasuje, stąd pewnie komentarze na tego typu forach, szkoda tylko że mniej tych merytorycznych, a więcej "bluzgów".
  • gość 2017.03.21 [14:40]
    Ta psychiczna dziś już też pokazała swe oblicze.
    To ona ubliza wystarczy czytać jej komentarze a uznają ja za niepoczytalna
  • gość 2017.03.21 [14:40]
    Ogladam rizne kanaly na yt, z roznych powodow i mam prawo komentowac wstawiane tresciusmiech.gif Niektore nie wiem po co sie burza. Pozytywne konentarze sa ok, ale jak juz ktis na cos zwroci uwage i drazy to iduota, bo traci czas, po co oglada jak sie nue podoba itd. To jak cos sie nie podoba to nalezy siedziec cicho? Nie sadze
  • gość 2017.03.21 [14:44]
    I dobrze. Popieram Cie w całej rozciągłości. Idź i zgłoś. Okrada nie państwo, a podatników. Dlaczego ja mam jej wypłacać kolejne świadczenia, jak dorabiała na yt?
    Zobaczysz, od razu będzie milej "śpiewała". Skończy sie wyzywanie od szmat, krów itd.
  • gość 2017.03.21 [14:45]
    Macie prawo do komentowania, ale polecam więcej rozsądku w tym co piszecie. Traktujcie MM tak jak same byście byly traktowane. To że nie jest zbyt rozsądna ujawniając tyle prywaty, nie upoważnia nikogo do wykorzystywania tego i robienie z tego pożywki.
  • gość 2017.03.21 [14:47]
    14:33 też tego nie rozumiem. Po co dorosła kobieta mająca swoje sprawy wtrąca się w to. Mogla tylko delikatnie o tym opowiedzieć. Ale to jak zrobiła to pokazała swój poziom.
    Nie rozumiem wciąż tego jak można najpierw pokazywać wszystko publicznie a potem płakać nad tym że to się zrobiło. Ja rozumiem wyzwiska nagminne codzienne nekanie i obrażanie. To jest karalne. A jeszcze dzwonienie na ich numery prywatne. Tez karalne. A to że jakieś sąsiadki jej zlorzecza to jej problemy że ma taką opinię. No do kogo one mają pretensje? Tak jak ktoś napisał gdyby za słowa krytyki policja karała to pół warszawy by siedzialo za obrazę Sejmu prezydenta i innych ludzi.
  • gość 2017.03.21 [14:49]
    Miałam Myśliwiec za mądrzejszą kobietę. A ta łyknęła jak pelikan. Pewnie MM jej kazała i ją zahukała.
  • gość 2017.03.21 [14:51]
    Mowie wam że ta psychiczna jako pierwsza będzie na celowniku. usmiech.gif po przeczytaniu tego wątku nic nie rzuca się tak w oczy jak te wulgaryzmy. Pan komendant spojrzy przeczyta pierwszy drugi post gdzie krytyka jest o urządzeniu domu to padnie na miejscu ze śmiechu
  • gość 2017.03.21 [14:53]
    Pozytywne konentarze sa ok, ale jak juz ktis na cos zwroci uwage i drazy to iduota, bo traci czas, po co oglada jak sie nue podoba itd. To jak cos sie nie podoba to nalezy siedziec cicho? Nie sadze
    x
    Nie, chodzi o to żeby nie przekraczać pewnych granic. Wolność słowa nie oznacza gnojenia w siec***isanie wszystkiego co ślina przyniesie. Jest jeszcze coś takiego jak neetykieta i zwyczajna ludzka przyzwoitość.
  • gość 2017.03.21 [14:53]
    Ja to bym się ze wstydu spaliła na tej komendzie i przed sąsiadami. To chyba mała miescina to wszyscy wszystko wiedzą. Normalnie masakra. Jak można innych oskarżać za to co samemu się nawarzyło
  • gość 2017.03.21 [14:56]
    14:09 jak będziesz zanosila pita, uważaj żebyś nie była WYpita patologiczna pijaczko z rynsztoka.
  • gość 2017.03.21 [14:58]
    14.53
    I wyobraź sobie, że idziesz ulicą i każdy naookoło widział, jak włóczysz sie po kuchni w szlafroku z maska na włosach i twarzy... Wie, że jesteś tak chora na psychice, że pokazujesz każdemu jakie ziemniaki kupiłaś i chleb.
    To tak jakby przed blokiem postawić stół i krzyczeć do ludzi:
    - Ludzieee!!! Te perówki mają w składzie więcej mięsa. A ten papier toaletowy jest najbardziej deeelikatny! Wiecie, że na rynku jest pszczelarz który oszukuje ludzi? Ale leje na too ciepłym moczem.
    Każdy z sąsiadów wie, że dzieci jedzą jajko na obiad, a ta sobie kupuje kosmetyki za 200 zł. Wszyscy widzieli jej płacze, że podejrzewa raka, po najmniejszym bólu brzucha smiech.gif
    Jak ona ma być teraz traktowana poważnie?
    W takiej mieścince, to sąsiad z sąsiadem się z nich śmieje. Jak szczerbatego męża wymalowała kosmetykami, dla wyświetleń= kasy.
    A o przygodach seksualnych... Matka z ojcem pewnie niezłego buraka palą.
  • gość 2017.03.21 [14:59]
    parówki*

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...