Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mobbing????

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Moj problem dotyczy osoby,ktora ewidentnie uwziela sie na mnie w pracy....pracowalam w roznych firmach i dopiero teraz dotknela mnie taka bardzo przykra sytuacja....brzuch mnie boli z nerwow....nie moge jesc.....czasami mam lzy w oczach pomimo,ze staram sie byc twarda ale ile mozna.....nie wiem co mam zrobic aby odczepila sie ode mnie......szefowa przeniosla mnie na nowe stanowisko pracy i stoje kolo tej okropnej baby.....jutro postaram sie pogadac z szefowa ale ludzie mowia,ze mnie nie przesniesie bo nie ma kogo dac na moje miejsce...w ogole boje sie rozmowy bo szfowa tez jest okropna ale wg.mnie ta baba co sie uwziela na mnie jest gorsza........mysle aby zrezygnowac z pracy przez nia a nie chce bo robota jest ok tlyko ta osoba tak zle na mnie dziala......dzis np.ledwo co odeszlam od stanowiska pracy i ta baba na caly glos darla sie.....pozniej kolezanka powiedziala mi,ze ona mowila,ze nie bedzie nic po mnie poprawiac i ja to w*****a,ze zle robie a ja pracuje dopiero 2 m-ce i mam prawo do pomylek.......i tak jest dzien w dzien......czepia sie okropnie.....co mam robic????...czuje sie taka mala.PS.Pracuje poza PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MO_BB_ING
a bywaja specjalisci od mobbingu, ale nie martw sie znam tez kilku revvelacyjnych prawnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da takiej baby trzeba mówić w jej języku czyli po chamsku jak ona inaczej będziesz popychadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 20-06 i tutaj maasz racje ale ja jestem taka,ze nie odezwe sie ale czasami kumuluje sie we mnie wszystko i chyba wybichne..czasami bywa,ze olewam ale praca jest ok tylko ta baba......podobno ma odchodzic w tym roku w kwietniu............cos czuje,ze ona narobi mi kolo d**y u szefostwa bo ja lubia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, trzeba walczyć o swoje! nie może być tak, ze pracodawca traktuje cię jak niewolnika, i że boisz się odezwać. Pogadaj z nią, przedstaw racjonalne dowody, walcz o swoje! Zawsze tez możesz w jakiejś dobrej kancelarii adwokackiej podpytać, jakie są rokowania dla powodzenia sprawy w tym temacie, np tutaj - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/ jeśli po rozmowie z szefową nic się nie zmieni lub będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś to do jakiejś instytucji, ewentualnie szukaj adwokata, możliwe że uda Ci się uzyskać jakieś odszkodowanie. Polecam http://www.goldenstein.pl/pl/, mają również siedziby poza granicami kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mobbing jest karalny,więc spokojnie możesz temu pracodawcy założyć sprawę w sądzie. Myślę,że w kancelarii http://www.kancelariajk.opole.pl/ powinnaś uzyskać skuteczną pomoc. Nie ma się czego bać,prawo jest po twojej stronie,tylko trzeba je wyegzekwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się,powinnaś założyć mu sprawę i wystąpić o odszkodowanie. W kancelarii www.kancelariagliwice.pl znajdziesz mecenasów biegłych w sprawach prawa pracy. Mecenas Zdanowicz swego czasu pomógł mi wywalczyć odszkodowanie od nieuczciwego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×