Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katowiczanka313131

Mobbing w pracy obgadywanie, presja

Polecane posty

Gość Katowiczanka313131

Czesc . Mam pytanie nie wiem juz jak z sobie radzic z tą wredna małpą. Moją przełożona jest dziewucha starsza jakies 10 lat ktora odkąd została kierowniczka zachowuje sie jak prostaczka. Ciagle tylko tworzy niesamowite historie na moj temat ( wcześniej tworzyła na temat drugiej dziewczyny z działu). Czego ja sie o osbie juz nie dowiedziałam to tyle mojego... o sobie..... o moim małżeństwie... o rodzinie... no do wszystkiego sie p**********ila. Ewidentnie sama ma nudne zycie- jest zoną z przymusu , bo MUSIAŁA wyjsc za mąz bo wpadła, męża nie kocha i puszcza się na lewo i prawo. Niestety ma dobry kontakt ze szefowa, więc skarga nie wchodzi w grę.Ja wszystkiego dowiaduję się od koleżanek. Generalnie staramy się jej przytrzeć nosa- ale to nic nie daje..... ona powoduje ze nie chce mi się do tej pracy chodzić. Jestem już na etapie depresji bo ona na codzien udaje miła a za plecami tworzy takie historie , że masakra. Jedyne co mogłam to poinformować "nieświadome" koleżanki z innych działów- delikatnie dyskretnie, że kierowniczka ma nie po kolei w głowie i tworzy takie bzdety.... ale nie mam już siły na pracę z nią. Co robić ?? nie mam opcji by się zwolnić, bo o prace teraz bardzo trudno, zresztą gdyby nie to wredne babsko - to nie miałabym żadnych zastrzeżeń do obecnego miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam....nikt sie nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieskaPoduszka
Tez taka miałam- ale rozmowa z szefową pomogła. Laska juz u nas nie pracuje.. . ale to dużo zalezy od szefa, moze sie zdarzyc ze cie wysmieje jezeli ta ma taką silną pozycje u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×