Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gajg pl

Modelarstwo Rc

Polecane posty

Gość gajg pl

Polecam www.gajg.pl Zabawki zdalnie sterowane. Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelarstwo rc to fajna sprawa, ja różne zestawy modeli zamawiałam w www.modelmaking.pl/ bardzo fajna strona dla osób interesujących się modelarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zabawki zdalnie sterowane http://sterowane-zdalnie.pl/. Na naszej stronie znajdziecie Państwo duży wybór zdanie sterowanych zabawek takich jak czołgi, żaglówki, samochody, drony, quadrocoptery. Zabawki te charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania, odzwierciedlającą nawet w najmniejszych szczegółach oryginały. Są to produkty świetnej jakości, w bardzo przystępnych cenach. Polecamy nasze produkty jako doskonały i niepowtarzalny dla małych i trochę większych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Również polecam sklep internetowy www.sterowane-zdalnie.pl. Można tam znaleźć naprawdę fajne i nietuzinkowe modele. Takie zabawki są doskonałą alternatywą dla tandety, której pełno w każdym sklepie. Jeśli ktoś poszukuje ciekawego prezentu lub jest pasjonatem modelarstwa proponuję odwiedzenie w/w strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekproll
Znam ofertę sklepu sterowane-zdalnie.pl i muszę przyznać, że pozytywnie mnie ona zaskoczyła. Myślałem, że to typowy sklep z zabawkami, a okazało się, że w ofercie znajdują się jedynie modele znanych firm modelarskich. Zaskoczył mnie również szeroki asortyment, gdyż są tak faktycznie różne rodzaje modeli rc, zarówno samochody i czołgi jak i samoloty i drony. Godne zauważenia jest to, że można tak kupić również części zapasowe do oferowanych modeli. Gratulacje za pomysł. Szkoda tylko, że w większości sklepów internetowych o tym nie pomyślano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo ciekawe hobby, można zaprezentować je na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quadrocoptery/drony to świetny pomysł na połączenie hobby modelarskiego z fascynacją awioniką. Podwójna frajda z możliwości zbudowania czegoś, co poleci. Daje to ogromną satysfakcję i zabawę z lotów naszym "latadłem". Dodatkowo drony można wykorzystać na wiele sposobów i do wielu zadań, o których przeczytać możecie tutaj: http://www.darkus.pl/nowe-mozliwosci-nagrywania-quadrocopterem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowane oraz profesjonalne pojazdy (bo nie tylko samochody!!) - warto sprawdzić, https://zabawkisterowane.pl/ - ceny nie są wysokie, w przeciwieństwie do jakości, jest w czym wybierać, sam sklep zresztą sprawdzony nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasjonatom szczerze polecam sklep https://rcmplanet.eu/. Szeroki asortyment, wysoka jakość w rozsądnej cenie. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie dobrych sklepów modelarskich to na bank spodoba Wam się sklep online Scorpio. Ogromny wybór, dobra obsługa, zawsze są w stanie profesjonalnie doradzić no i ceny tez mają jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne hobby. Też od pewnego czasu interesuję się tym tematem. W grudniu sprawiłam sobie swój pierwszy model UM F-27 FPV BNF Basic. Zamówiłam go w promocyjnej cenie z www.scorpio-polska.pl. Na wiosnę planuję kupić jeszcze jeden dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×