Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę znać 10 języków, być profesorem, a kobieta i tak wybierze wysokiego tępaka

Polecane posty

Gość gość

po podstawówce/zawodówce, którego zasób słownictwa wynosi 800 wyrazów całościowo, jako partnera do rozmowy. W pierwszej kolejności będzie liczyło się zdanie półgłówka o wzroście 190 cm. Nawet, gdybym był doktorem medycyny, profesorem fizyki to na spotkaniu towarzyskim, na którym byłoby dużo facetów i kobiet. Zostałoby poruszone jakieś zagadnienie z dziedziny fizyki kwantowej, medycyny, biologii molekularnej i kobiety nie wiedziałyby, że ja jestem wyspecjalizowanym naukowcem w tej dziedzinie, a wysoki, wytatuowany przystojniak po zawodówce robolem i wywiązałaby się dyskusja na tematy z tych dziedzin, to 100 na 100 idiotek znajdujących się na sali przyznałoby rację wysokiemu robolowi po zawodówce, który nie zna zasad ortografii, niż profesorowi z danej dziedziny. Dlatego, że kobiety to uwstecznione w ewolucji, tępe małpy, które nie oceniają rozmówcy po argumentach i wiedzy, a po wzroście i wyglądzie. Jak się przystojny, wysoki tępak będzie kłócił z profesorem medycyny o kwestie medyczne, a jako argumentu używał sarkazmu i wulgaryzmów to każda kobieta będąca tego świadkiem przyzna rację wysokiemu tępakowi, ponieważ kobiety, jak już wspomniałem mają mózgi, które w wyniku bierności i gnuśności przez tysiąclecia nie wyszły nadal z paleolitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta by jeszcze nazwała ciebie zarozumiałym kujonem, a jego inteligentnym, szarmanckim dżentelmenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz bzdury cieciu
Nie tępy cwelu u faceta twarz jest najważniejsza. Np. Al Pacino ma 170 cm a w Ojcu Chrzestnym wyglądał bosko. Liczą sie proporcje i męska twarz. A nie sam wzrost. 190 cm to za dużo i tacy faceci masakrycznie się garbią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę najlepszy przedział 170cm-180cm atrakcyjna twarz i męskie ciało i dobre proporcje (figura w kształcie V bary szersze od tyłka i proporcjonalne nogi a nie krótkie koszmarne nóżki jak u kaczuszki :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 Aha, czyli zamiast stawiać wzrost wyżej argumentów i inteligencji to stawiasz ładną buźkę wyżej od argumentów, wykształcenia i inteligencji. Wow, gratuluję. Jesteś o 1 dzień dalej w ewolucji niż inne małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla facetów i tak liczą sie cycki i tyłek więc kobiety stoją nieco wyżej od was bo dla nich liczy się twarz i proporcje a nie sam kutas :O skoro kobiety są wg ciebie debilami to jak nazwać mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 Przestań p*dolić, bo ja mam dokładnie 180 wzrostu i to jest kraczaty, niziutki wzrost w dzisiejszych czasach u faceta. Pierwszy lepszy gimnazjalista ma tyle, a to dlatego, że kobiety ciągle mnożą się z wysokimi półgłówkami i stawiają wzrost wyżej od mózgu, a w ten sposób wiodą świat prosto do zagłady. Mają jedną myśl w mózgu: "WZROST! WZROST!WZROST K*RWA!". Może być tępy, mieć mongoidalne rysy twarzy, może nawet nie mówić i nie mieć mózgu, ale musi być wysoki. Każda jest taka sama, jak zacięta płyta. Moje 180 cm to wzrost na dzisiejsze czasy mikry. Pomijając już to, że kobiety robią krzywdę ludziom, bo płodzą coraz więcej wysokich mutantów, bezmyślnie, byle kopulować z wysokim idiotą. Przez to potem problemy z kręgosłupem, albo co 3 laska jest wielgachnym mutantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz obleśny ryj i to jest twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź już nie wymyślaj,bo to nudne autorze.Trujesz tak,że kartofle same gniją w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chory psychicznie najwyraźniej :O bo amantami w TV i seksownymi mężczyznami wcale nie są kolesie od 190 cm i więcej tylko bardziej 175cm-185cm Masz po prostu obleśny polski kartoflany ryj bez męskich rysów stąd brak powodzenia. Na chuj mi patyczkowaty facet 195 cm wychudzony ze szczurzym ryjem?? teraz już kumasz że wzrost to nie wszystko? Bardziej jest to: -twarz 70% atrakcyjności -ogólny zarys sylwetki 20% atrakcyjności -wzrost 10% atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wymagacie modeli to macie za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta szuka u mężczyzny poczucia bezpieczeństwa, adoracji, dobrego seksu, zaangażowania w ojcostwo, a takze wspólnego śmiechu i znosnego trwania w codzienności. Wzrost, przypakowanie, pozycja w społeczeństwie zdobyta dobrym zawodem to tylko środki do celu. Po pierwsze nie znasz 10 języków, a gdybyś znał, to rozmawialbys w nich z kobietami? Jak chcesz zaimponować kobiecie czymś, czego nie masz i co z punktu widzenia związku jest bezużyteczne? Kobiety też są wykształcone i chcą się spełniać zawodowo, związek służy czemu innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 Jesteś za tępa, by zrozumieć o co mi chodzi? Ja tutaj nie rozprawiam o tym kto chce się z kim p*dolić, tylko jakie są kryteria w dyskusji i normalnych rozmowach. Facet leci na cycki, szerokie biodra, kształtny tyłek, ale facet umie odróżnić treść merytoryczną od ładnego wyglądu. Dla niego tępa śliczna laska to tępa śliczna laska. Dla was tępe ciacho to wybitnie inteligentne ciacho. K*rwa, dokąd nasz świat zajdzie, jeśli do głosu będzie się dopuszczało osoby za wzrost, a nie za wykształcenie, czy wiedzę w poruszanej kwestii? To wy kobiety swoją tępotą rujnujecie ten świat. Przez was nie liczą się już kompetencje, ciężka praca nie ma sensu, bo wysoki półgłówek i tak na waszych plecach wejdzie bez kompetencji i reprezentowania sobą czegokolwiek na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. Robert de Niro ma 177 cm a Tom Cruise uważany niegdyś za niezłe ciacho ma też zaledwie 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy idiotki rozumiecie, że temat nie dotyczy seksu i doboru naturalnego, tylko oceny kompetencji i inteligencji człowieka wypaczonej waszymi tępymi, sterowanymi cipą mózgami? Czy wy tylko o jednym umiecie p*dolić i jedno wam w głowie. Ja gadam o tym, jak wy debilnie oceniacie treść wypowiedzi, wartość i kompetencje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to tępaki wymagające modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzesz psychotropy autorze :O to jakiś sfrustrowany koszmarny z ryja prawiczek :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Brad Pitt 180 cm gdzie ty kurwa w TV masz takich wielgachnych po 190 cm ?? tacy są paskudni wielgachne łapy potężne stopy monstrum nie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% facetów myśli kutasem a tak z połowa kobiet myśli cipą tak więc faceci jesteście znacznie gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagasz błędne wnioski, bo projektujesz niepowodzenia w obszarze doboru naturalnego na inne dziedziny życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra. Może na przykładzie wam powiem o co mi chodzi. Gdy byłem na studiach to byliśmy na takiej konferencji naukowej, gdzie przedstawiano referaty, ja w grupie mam prawie same dziewczyny. Właściwie było rzecz jasna więcej takich konferencji, ale po tej jednej mieliśmy zajęcia, na których wykładowca poprosił każdego, by wypowiedział się na temat swoich wrażeń z konferencji, bo dopiero oswajaliśmy się ze środowiskiem akademickim. Żadna z dziewczyn nie odniosła się w ogóle do treści merytorycznej wystąpień. Nie miało to kompletnie znaczenia. Jedyne co oceniały to formę wystąpień, to jak była ubrana, jak mówiła osoba, która występowała, jak wyglądała. Kobiety to idiotki. Oceniają wszystko tylko po okładce i to zawsze fałszywie. Jakby wyszło wysokie ciacho z dennym, żałosnym referatem to wszystkie uznałyby to za najlepsze wystąpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale na wygląd to lecą głównie faceci kobieta nie każe facetowi powiększać penisa a facet jak ma kobiete z małymi cyckami ma czelność mówić jej żeby sobie powiększyła. Wieć jak zwykle faceci przodują w upośledzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 To, że ty tępy peezdozwierzaku myślisz tylko o jednym i odnosisz wszystko do jednego to nie moja wina, nie mierz mnie swoją miarą. Może to ty projektujesz swój światek i jedyne aspiracje życiowe (czyli kopulację i myślenie o tępych ciachach, ładnych ryjach, tyłkach, cyckach) na mnie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne nigdy nie słyszałam żeby kobieta z koleżanką na ulicy gwizdała za facetem albo mówiła "no no niezły kutas". Takie rzeczy to tylko u mężczyzn, więc wam bliżej do zwierząt. Ogólnie masz ból dupy bo masz paskudny plebejski ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 Tak, lecimy na wygląd. Jednak, po której mojej wypowiedzi w końcu zrozumiecie tępe kretynki, że nie chodzi mi w tym temacie o to, na co kto leci, a o to po czym kobiety oceniają wartość człowieka i treść merytoryczną wypowiedzi, czyli po prostu, kolokwialnie mówiąc, że oceniacie inteligencję, wiedzę, kompetencję i osobowość po wyglądzie. Rozumiesz teraz? Bo nie wiem, jak to bardziej łopatologizcnie wytłumaczyć. Dla faceta tępa seksbomba to tępa seksbomba. Nigdy facet nie uzna za inteligentną kretynki o wyglądzie modelki. Dla was ciacho 190 wzrostu to spec od wszystkiego, geniusz, intelektualista, który zawsze przewyższy niższego faceta w znajomości KAŻDEGO zagadnienia. Nawet jeśli jest upośledzonym kretynem po zawodówce, a niższy wybitnym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Umawiasz sie z modelami to masz za swoje. Zaden normalny facet nie powie zebyś poszła powiekszyc sobie biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Umawiasz sie z modelami to masz za swoje. Zaden normalny facet nie powie zebyś poszła powiekszyc sobie biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 A ja widziałem i słyszałem nie raz takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy predzej tak oceniacie czlowieka po wygladzie. Jak kobieta zobaczy tepego przostojniaka to piszczy i od razu robi zwierzece odglosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy predzej tak oceniacie czlowieka po wygladzie. Jak kobieta zobaczy tepego przostojniaka to piszczy i od razu robi zwierzece odglosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×