Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOHHO sukienki. Warto?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś kupował ? Najtańsze nie są, więc się zastanawiam. Będe wdzięczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohho
Zapraszam na pewno będziesz zadowolona. Setki dziewczyn u nas już zamówiły sukienki i wracają po kolejne. Pamiętajcie że sukienki zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni. Zobacz sukienki w sklepie https://mohho.pl/pl/c/SUKIENKI/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam tam sukienkę , warto, to są sukienki dokładnie te ze zdjęć. Nie szyte na wzór jakich jest pełno na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akuratbja trafilam na sukienke zupelnie odbiegajaca od zdjeciafason podobny ale widac i czuc ze to podróba z chin nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep owszem informuje, że sukienkę można zwrócić w ciągu 14 dni ale o konieczności wysłania pisemnego odstąpienia od umowy już nie. Dlatego warto bardzo dobrze zapoznać się z regulaminem. Przestrzegam!!! Ja odesłałam sukienkę w stanie nienaruszonym mieszcząc się w czasie, niestety brak odstąpienia od umowy przesądził o tym, iż mam ją z powrotem, już bez możliwości odesłania. Wystarczyła dobra wola sprzedawcy ale na nią nie ma co liczyć. Najważniejsza dla MOHHO jest kasa a nie klient!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taka kase nie warto. Sukienka ładna ale nie taka jak na zdjeciu, niestety różni sie krojem i istotnymi szczegółami czyli dostałam zupełnie inna sukienke udającą tylko tą ze zdjecia w dodatku za dużą. Co prawda po małych poprawkach mogłaby być całkiem niezła ale ciągle nie taka jak na zdjeciu, ale czy za taką kase chcesz dostać ciuch do poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co przyszło nie przypomina pięknej sukienki z zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie. Nie jest to zamierzony, wymyślony hejt, ale te wszystkie "sklepy" muszą zrozumieć, że jako dziewczyny, gdy szukamy pięknej kiecki chcemy otrzymać taki produkt, zgodny z opisem i ze ZDJĘCIEM. W sklepie są zdjęci, które widnieją na sklepach/aplikacjach typu Wish etc. To nie są absolutnie zdjęcia i modelki tych z tego sklepu . Sukienki, materiał, wykonanie jest żałosne. Dziewczyny odradzam. Uważajcie również na wszystkie sklepy z Kobylnicy..tam to dopiero hity są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupowałam sukienkę i jestem zadowolona bardzo z niej :) jak dla mnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam tu po zamowieniu sukienki i tez uwazam ze za ta cene nie warto1!!! sukienke znalazlam na aliexpress z takim samym wykonczeniem za kilka dolarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie warto :) otrzymała sukienkę dokładnie taką jak zamawiałam , nie wiem czy tak trafiłam czy co ale jest śliczna ,polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto ! otrzymałam moją ulubioną obecnie sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie otrzymałam sukienkę, jestem bardzo zadowolona . Na pewno jeszcze wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zamówienie było ponad 2000 tysięczne , nie rozumiem tych hejtów od ludzi powyżej , jakby były tak fatalne to opini waszych by było 2000, ja otrzymałam śliczną sukienkę z której jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fajne ciuszki tam mają , nie raz tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie :) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrednioZadowolona
mohho sami sobie komentują :D a na fb dają zdjęcia niby klientek a tak naprawde zdjecia z SheIn i innych chinskich :D lepiej zamówić na Aliexpress to samo tylko ze taniej o ponad połowe to sobie same policzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukieneczki śliczne , ciężko się zdecydować , zamówiłam dostałam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole partymoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partymoda.pl ! to oszuści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam ogólnie byłam zadowolona, lecz zamówiłam kiedyś z partymody, tam to dopiero mają wynalazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena33412
partymoda i mohho to chińszczyzna partymoda ma wszystko na miejscu i taniej a mohho sprowadza z chin ten badziew nie polecam nie jestem zadowolona z jednego jak i z drugiego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach wszytko jest z chin nawet znane modowe marki, ja mam z 2 sukieneczki z mohho te co K. Tusk miała na blogu ze sklepu mohho i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam w partymoda i do dziś dnia nie otrzymałam przesyłki ! przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na partymoda szajs i tyle kupowałam nie polecam - mam prawo do opini wiec ja wyrazam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna3345
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×