Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martadritan

moj albanczyk chce bym zamieszkala w Albanii

Polecane posty

Gość martadritan

hey.. dziewczyny mam problem , nie wiem co robic? :(( Jestem z Albanczykiem od 12 lat, wiem to dlugo heheh, bardzo czesto odchodzilam poniewaz on jest czasem za nerwowy.. mamy corke 7 lat , bylam w Albanii ale to bylo jak zaszlam w ciaze I posiedzialam tam tylko 2tyg... moj problem polega na tym ze moj albanczyk chce sie ze mna ozenic w albanii, on ma british passport wiec tu nie chodzi o zadne wizy, chce rowniez bym tam z nim w Tiranie zamieszkala.. jest bardzo bogaty, nic mi nigdy przy nim nie brakowalo.. zawsze mi wysylam pieniazki, zawsze moglam na niego liczyc.. dal mi ultimatum ze nie da sie juz tak zyc,ze raz jestesmy razem a raz znowu odchodze , jego rodzina juz mu powiedziala ze czas by mial zone.. kocham go bardzo, ale mam obawy tam zamieszkac, jakie tam jest prawo? czy jezeli zdecyduje sie kiedys na rozwod, bede mogla corke zabrac do polski,czy corka po rozwodzie zostaje z ojcem? mam metlik w glowie, nie chce go stracic, a tak sie boje tam wyjechac. czy ktoras z was tam mieszka, prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgt56o
to muzulmanie to u nich wszystko mozliwe a co w angli zle?wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci chcialas napisac
nie bedzie wesolo poszukaj na kafeterii tematu slub z albanczykiem, i duzo powodzenia! bedziesz go potrzebowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
hmm, on juz w uk nie chce mieszkac, byl 17lat I juz zdobyl to co chcial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
jedz jedz do Albani:) chce cie tam zabrać żeby mogł cie w koncu legalnie napierdalac... oj jedz glupia babo nerwowy? tu sie chamuje ale w albani da ci popalic ps. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
macie racje dziewczyny...wlasnie dlatego mam obawy, tutaj musialam odchodzic, a tam juz raczej nie odejde bo mi na to nikt nie pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
macie racje dziewczyny, tutaj zawsze moge odejsc a tam juz raczej nie odejde..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
ja jestem facet i dla twojego dobra zostan wsrod swoich bo tam bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
sorry, az sie powtarzam z nerwow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
do CHYBA KUPIE SE PERUKE jestes albanczykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeju
nie wszyscy Albańczycy są muzułmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
no jeszcze tego brakowało:D jestem Polakiem ale znam zycie i swoje widziałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
TAK NIE WSZYSCY ARABUSY SA ZLI ITP ALE 90% MA SKLONNOSCI I ZACHOWANIA KTORE WSROD BIAŁYCH NIE SA TOLEROWANE ich kobiety sa przystosowane juz do tego od pokoleń " stul dziub a jak nie to w ryj" czy biłasce to sie spodoba? to jest tak jak z rodzina alkocholikow, jakie brawdopodobienstwo ze dziecko tez bedzie alkocholikiem? Bardzo dużeeeeeeeeeeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
on jest muzulmanczykiem nie praktujacym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
oni tu sa grzeczni bo wiedza ze nie moga podskoczyc, ale u siebie jak beda to juz inna sprawa:D moja znajoma spotykala sie z turkiem z braku laku i cos podskakiwal za bardzo to dobrze ze miala braci to go moment podregulowali:D juz nie sa razem ale omija ją z daleka a bracią się kłania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
arabowie a albanczykowie to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
chodzi mi o to ze jakby mnie nie kochal to juz dawno mial albanke, taka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi.k.
nie chce już mieszkać UK. bo tam musiał się dostosować do praw i to go hamowało a w Albanii to on już tych hamulców może nie mieć wtedy pan władca pokaże swoje oblicze wtedy na ratunek dla ciebie będzie za późno jakby kochał to by został z tobą w tym UK a tak coś mi śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
są Biali, żółci, czarni i ciapaci:) to ze nie praktykujący to nic nie znaczy a tu chodzi o mentalność, rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Ssss
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie Bogdan nie podoba
bracią - braciOM synu, BraciOM takie slowo bracią w ogole nie istnieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie se peruke
łoj no dobra mąąądralo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
juz dawno temu chcal zjechac, zostal bo to ja nie chcialam tam jechac.. ma tam dwa domy, apartament w tiranie ,otwiera bisnes dlatego chce juz wrocic.. tak jak pisalam w uk juz zdobyl to co chcial przez tyle lat, pracowal dzien I noc .. teraz chce juz zone i to ja mam zdecydowac czy mam wyjsc za niego i tam zamieszkac,czy pozwalam mu na to by sie pobral z albanka.. wiecie ze tam nie trudno o zone, poza tym jest bogaty,pochodzi z inteligetnej rodziny i bedzie duzo kandydatek.. dzisiaj moga sie zareczyc a za miesiac juz moze byc jego zona.. wiec to ja musze zadecydowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa zona Albanczyka 30
Jacy muzlumanie, arabowie? Czy w Pl na prawde jest taki ciemnogrod czy wy ludzie udajecie?? Autorko z pcimia dolnego, skork myslisz juz o rozwodzid, a widac kasa przeslania ci rozum, daj czlowiekowi swiety sposob, po co ma sie meczyc z takim debilem, prawo jedt takie jak wszedzie, nikt ci dzie ka bez powodu zabierac nie bedzie, w Albanii religia polegla jakies 50 lat temu...ludzie sa wychowani na komunizmie...nikt w chustach niechodzi i uklonow 5 razy dziennie nie wali..mieszkalamw Albaniii i zylomisie wspaniale, szkoda ze moj maz zostal znowu przeniesiony do fili w UK, ja osobuscie zygam tym krajem, sorry za literowki, pizze szybk z tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
DO SZCZESLIWEJ ZONY ALBANCZA powiedz mi troche wiecej na temat Albanii, czy oni mnie zaakceptuja ? dlugo tam mieszkalas? poradz mi prosze poniewaz nie mam kogo sie poradzic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak, jakbyś chciała wejść do klatki lwa. Kobieto, myśl o córce. Ja jako dziecko nie chciałabym widać pobitej matki, a na pewno już nie chciałabym być obmacywana przez albańskie męskie ścierwa w postaci kolegów ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie kumam
Jestes 12 lat z gościem i nie wiesz nic o jego kraju? Marne i durne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
Ludzie nie no do przesady, nikt nie bedzie obmacywal mojej corki tego to jestem pewna.. Mam juz kociol w glowie, chce sie dowiedziec jakie tam kobieta ma prawa?? Nie chce jechac I tam sie dowiadywac jak juz bedzie za pozno.. Duzo polek wychodzi za albanczykow nie kazdy oszukuje, sa tacy ktorzy naprawde kochaja.roznie bywa w zyciu, raz jest dobrze a raz źle, wolę dmuchać na zimne niz patrzec przez rozowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadritan
Ludzie nie no do przesady, nikt nie bedzie obmacywal mojej corki tego to jestem pewna.. Mam juz kociol w glowie, chce sie dowiedziec jakie tam kobieta ma prawa?? Nie chce jechac I tam sie dowiadywac jak juz bedzie za pozno.. Duzo polek wychodzi za albanczykow nie kazdy oszukuje, sa tacy ktorzy naprawde kochaja.roznie bywa w zyciu, raz jest dobrze a raz źle, wolę dmuchać na zimne niz patrzec przez rozowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×