Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldonetta97

mój brat chce się związać z matką trojga dzieci RATUNKU

Polecane posty

Gość aldonetta97

Niestety ale tak to wygląda. Kompletnie zwariował. On ma 35 lat a ona 33 i troje dzieci z poprzedniego związku. Fakt jest taki że mój brat nie jest przystojniakiem i ma sporą nadwagę ale jakoś mimo tego nigdy nie miał problemów z dziewczynami. Mógłby sobie spokojnie znaleźć normalną kobietę. W jaki sposób wybić mu z głowy babę z dziećmi? Ona jest na prawdę ładna, ma super figurę i widać, że potrafi się zachować ale troje dzieci to tragedia. Nie wiem co robić. Nie chcę żeby mój brat zmarnował sobie życie i zajmował się obcymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę rozumiem twoje obawy jednak tak naprawdę za wiele nie możesz zrobić. Jeśli twój brat ja kocha i ona jego to będą ze soba. To życie Twojego brata a nie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonetta97
On ją kocha. To widać od razu. Ona niby jego też ale ja w to nie wierzę. Ja myślę, że ona szuka naiwniaka który będzie się jej dziećmi zajmował i weźmie wybrakowany towar z takim przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jej nie wierzysz? Matka z dziećmi też chce kogoś mieć a twój brat wcale nie musi być dla nich ojcem. te dzieci chyba mają swojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak kobieta z dziećmi to jakaś trędowata? może dobra kobieta mu sie trafiła a ty sie przypiertalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 ale kretynki się nabierają :D a teraz do lekcji! jutro do szkoły idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taki przykład po sąsiedzku, rok po ślubie, jeszcze nawet nie mieli dziecka, zostawił młodą żonę dla kobiety starszej od siebie o 3 lata,rozwódki z trójką dzieci ...Jest już z nią 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wojek wziol ciocie z 1 corka ale dorobil jej az 3 synow ;) hehe i sa szczesliwi :). Sluchaj jak ja kocha to nie nie poradzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonetta97
Prosta sprawa. Ona ma fugurę modelki mimo trójki dzieci, blondynka z długimi nogami. A mój brat to taki misiek. Nie wierzę w szczerość jej uczuć. Ona udaje żeby złapać ojca dla dzieci i dla siebie kogoś kto zechce ją na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te trojke ma z mezem po rozwodzie czy kazde z innym boyfriendem?jesli to drugie i do tego ladna to mozna rzeczywiscie sie obawiac ze moze brata owinac wokol palca i go skrzywdzic, ale jesli zycie jej sie nie ulozylo-moze szuka kogos uczciwego i dobrego bo ma dosc przystojniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonetta97
Te dzieci to ona ma z byłym mężem, który teraz odsiaduje wyrok 25 lat więc widać co to zatowarzystwo jeżeli z kimś takim się zadawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co on siedzi?? masakra i to juz zmienia postac rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Rozumiem twoje obawy bo to katastrofa 3 dzieci, do tego cudze, ale ty nie mozesz miec wplywu na swojego brata. To jego sprawa. Zyjmy p.o. swojej I dajmy zyc innym. Pozostalo ci zaakceptowax jego wybory. Moze szybko sie przekona jaka to masakra z 3 obcych dzieci. Poki co zatrzymaj sie od oceniania jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobi jej jeszcze trójkę i z samego 500+ wyżyją !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega z klasy ożenił sie z matka 2 dzieci starszą o 10 lat,ale ona bardzo bogata jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonetta97
Nie wiem za co siedzi, ale 25 lat to za przestępstwa z górnej półki raczej dają. Na pewno nie za kradzież czy jakąś bójkę. Ona nosi ciuchy z lumpeksu albo marketówki kupuje i dzieci to samo. Widać że to patologia a do mojego brata nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrok 25 lat siedzi się tylko i wyłącznie za zabójstwo. Jak wyjdzie to i ją zabije i twojego brata że się związała z innym. Jak możesz nie wiedzieć za co on siedzi przecież brat na pewno wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazirodztwo sie siedzi . Jak można z matką sie roochać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wyjdzie dopiero po 25 latach a nie za rok. Byle by brat tylko ślubu nie brał od razu, chce podymać fajna dupcie to musi ja utrzymywać + dzieci, pół roku góra rok i mu się znudzi. Zobaczy że nie można wyjść bo dzieci, wyjechać bo dzieci itd, chyba że go tamtą przytrzyma na upie i kolejnego dzieciaka jej zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie dobrze zajmuje sie jego smoczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonetta97
Brat mi nie chciał powiedzieć za co siedzi jej były. Ale ja swoje wiem. To jest niezła patologia. Oni mieli rozwód jeszcze zanim on poszedł siedzieć. Poza tym mój brat naiwny jestm ona mu nagadała że od trzech lat nie była z mężczyzną a on jej wierzy jak głupi. Przeraża mnie jego naiwność w stosunku do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***c samotne matki frajerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×