Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój brat kradnie fotki z neta

Polecane posty

Gość gość

i daje na fb jako swoje. wygląda to tak : np znajduje sobie fotke zbudowanego goscia który stoi tyłem,a ma ten sam kolor włosów co on i np podobny tatuaż i wstawia na fejsa z opisem "trenuje" Albo znalazł taką fotkę z dwiema ładnymi dziewczynami na jakiejś imprezie gdzie nie widać dobrze twarzy faceta bo przysłaniają ja włosy dziewczyny,wstawił i opisał "impreza w savoli" (savoli=klub miejscowy). W sumie to on codziennie pare godzin wertuje neta ,wyszukuje takie fotki i wstawia jako swoje ,dodatkowo w sekcji "zdjęcia z telefonu" co by było bardziej wiarygodnie. Czy coś mu grozi ? no poza psychiatrą bo to naturalne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zgłosi to typ któremu kradnie to w pierdu moze skonczyc albo w zawiasach, bo to sie zalicza do kradniecia osobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle, ze "twój brat" to ty sama, czyli bawisz sie w podkradanie fotek i teraz nie wiesz czy coś ci grozi, to zakładasz temat "zmartwionej siostrzyczki" która i tak brata ma za psychola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wypisz wymaluj moja znajoma z fb,to jakieś niedowartościowanie,faktycznie tylko psychiatra,nie pójdzie do pierdla tylko do czubków go powiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×