Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój brzuch do oceny :)

Polecane posty

Gość gość
nie działa link, trzeba miec konto na wizazu na Kafeterii fotki wrzucamy na tinypic.pl, zapodaj.net albo imgur.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo miesni pedz na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111111
No właśnie mało mięśni lubicie takie bardziej umięśnione brzuszki ? czy takie zwyczajne jak mój? może ocenicie czy duzo tłuszczu i jak długo trzeba czekać na efekty ćwiczeń? ja sie na tym totalnie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
normalny brzuch masz , gorzej oceniam brak wcięcia w talii Brzuch bez zarzutu ale brak wciecia w talii to już pewien problem całokształt jednak nie wygląda zle .. Oceniam na 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci ze troche malo miesni, jestes chyba szczupla ale brzuszka troszeczke masz. Mysle ze 1.5 msc cwiczen regularnych i bedzie ladnie, bo jestes szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes szczupła i zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu oceniać, normalny brzuch 6/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokjnjn
Racja, brak wciecia w talii ale jak zrobisz miesnie to troche odwrocisz uwage od tego To rada jesli zalezy ci na fajnym brzuchu. Powiem ci ze ja mam taki 3 msc po cesarce :-) Zaczelam juz cwiczyc na silowni i jest coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokjnjn
11.53 Ale jakie nogi grube! Niezgrabne, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111111
a myślicie że ćwiczeniami da się wyrzeźbić talię w moim przypadku ? te brzuchy ze zdjęc super fajne ;) Kochana koleżanko po cesarce wrzuć fotkę ( super że pracujesz nad sobą podziwiam że tak po porodzie i jeszcze znajdujesz czas mega super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Natomiast co do twojeo brzucha - podoba mi się , ale mogoby być większe wciecie w talii a co do kaloryferka- to wydaje mi sie ze nic ci nie pomoże .. Bo brzuchy z kaloryferami wyglądają mało kobieco więc nie są zgrabne , tylko wyglądają bardzo przeciętnie. Najlepiej Popracuj nad wcięciem w talii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny szczupły brzuszek. Jak bardzo Ci się chce to możesz porobić trochę ćwiczeń ale dla mnie to zbędne, jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111111
Myślicie że ćwiczenia mi pomogą wyrzeźbić wciecie w talii ? czy przy mojej budowie sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ile masz wzrostu i jaką masz wagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111111
170cm, 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
no to masz spory zapas .. Ja myśle ze jak schudniesz 7 kg do 53 kg to ci sie male wcięcie w talii zrobi .. Ale o duzym mozesz zapomnieć , obawiam sie ze nie masz sylwetki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111111
Schudnąć tyle to nie problem:) zawsze waga mi sie waha tak te 2 kg w dol ale raczej podaje gorna granice.. myslicie ze przy utracie wagi te 5-7 kg i cwiczeniach wyrzezbie talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
no tak , mozesz schudnąc do 53 i ćwiczyć około 30 minut dziennie , wiec z pewnoscią talia ci sie pojawi to jest ta sama osoba co w poprzednim linku https://www.youtube.com/watch?v=PsL7W-GHhJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×