Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak nabija się ze mnie..

Polecane posty

Gość gość

Po tabletkach anty przytylam 10 kilo, ostatnio po pijaku powiedzial mi, ze jestem sloniem ;( bralam dla nas, korzystal i jeszcze takie cos uslyszalam. Mam dosc duza wade wzroku, a on ostatnio w towarzystwie zaczol sie nabijac , ze za pare lat bede chodzila o bialej lasce, patrzala przez lupę a najlepszy tekst wieczoru, ze bede miala okulary jak STepien z 13 posterunku:) Rano powiedzialam, mu ze po chamsku postapil. A on ze nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie.. Nie wiem czy to cham i uciekac od niego czy po prostu wszyscy faceci sa tacy gruboskórni i mysla, ze sa smieszni. Nie dawno pisala na forum dziewczyna, ze masz nabija sie z jej wagi po urodzeniu 2 dzieci.. Dziewczyny czy wasi faceci tez sa tacy gruboskórni , nie maja w sobie żadnej wrazliwosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiedaklaj na guadalahari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki anty to rak, a facet Cię nie szanuje, ale može ma inne zalety, które cenisz. Przemyśl sprawę i podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafilam na złoto, mam bardzo szczesliwe malzenstwo, takie na dobre i na zle. Jesli cos nam w sobie zaczyna nie pasowac rozmawiamy o tym prywatnie i razem dazymy do zmiany. Zadnego wywlekania tzw. brudow itp przy innych. Droga autorko ja mam tak cudownego meza wlasnie temu, ze definitywnie zerwalam ze swoim wczesniejszym, ktory ponoc ciagle mnie obgadywal, ze jestem jego wolem, bo w domu ja wszystko i do tego jeszcze kase z pracy przynosze, a on se moze calymi dniami piwko walic. Cierpialabym teraz, gdybym zostala. A tak, to mam męża, ze lepszego i ze świeca szukac. Nie chce Cie do niczego namawiac, ale dobrze przemysl sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p*********e niech sie cieszy slon ze ktos ja chce *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów to chamy i buraki , ciezko trafic na jakiegos porządnego. Ja bym go olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nie da się przytyć, aż 10 kg przez tabsy. Zresztą nawet jakbyś trochę przytyła ( co jest możliwe ) to poprosiłabyś lekarza o zmianę na inne. Pewnie przeczytałaś ulotkę i doszłaś do wniosku, że możesz bezkarnie się napychać:) Na miejscu faceta też byłabym zła. Teksty o wadzie wzroku mógł sobie darować. To rzeczywiście było chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×