Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zranionax50

moj chlopak pisze z inna

Polecane posty

Gość zranionax50

Hej , pomozcie ?! Oboje mamy po 22 lat i jestesmy razem juz 5 lat , ale co pewien czas moj chlopak pisze z inna dziewczyna. Wystepuje w tych wiadomosciach motyw flirtu . Po ostatniej aferze , ktora mu zrobilam obiecal mi ze juz nie bedzie i ze to nic takiego i nie chce mnie stracic Jednakze odkrylam ze kilka miesiecy temu pisal z jakas lafirynda z podtekstem erotycznym _ ja wtedy bylam w polsce a on w anglii. Zapewnial mnie ze jestem dla niego bardzo wazna dlatego mnie sciagna do anglii . Teraz nie wiem co mam robic czy kopnac go w d**e ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _prawdziwy
5 lat razem. Po 5 latach razem pisze z inną.. Wiesz co niech Ci doradza mądre Panie po 30 które i tak pewnie będą wiedzieć lepiej co masz zrobić, jak komuś pomóc przez internet nie wiedząc jak dokładnie pod względem psychicznym wygląda Wasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionax50
Ogolnie to wyglada tak , ze 5 lat razem a 4 lata mieszkamy ze soba ... on jest jak na swoj wiek dojrzaly poniewaz chetnie i bardziej przejmuje obowiazki domowe , ja mu pomagam ...po 3 latach zwiazku odkrylam ze pisal z dziewczyna _ to byl niewinny flirt ... wtedy sie wyprowadzilam od niego i po 3 mies wrocilismy do siebie i bylo bardzo dobrze AZ ZA DOBRZE ...widac bylo ze sie przestraszyl ze go rzucilam ... po 4 latach polecial do anglii i po 3 mies mnie tu sciagna , lecz wczoraj zauwazylam wiadomosci od dziewczyny _ niestety on pisal do niej z podtekstem erotycznym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pisal ? tel.? maile? fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionax50
Pisal na fb do niej w tym momencie kiedy ja bylam w polsce , a mowil ze przez te 3 mies sam cierpial beze mnie .... wtedy bardzo duzo sie klocilismy _ kiedy bylismy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlamalas mu sie na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pisze z innymi po kłótni z moja dziewczyna żeby się zemścić ale tak żeby nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionax50
Po prostu nie byl wyligowany .ale nie usuna starych wiadomosci .... ma w skrzynce tyle wiadomosci od znajomych ze chtba zapomnial usunac tej nie wlasciwej rozmowy ... po poprzedniej akcji mam ograniczine zaufanie i cos mnie tknelo zeby zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znalazłam wiadomości mojego chłopaka do innej dziewczyny. Próbowałam wybaczyć. Poległam po pół roku. Nie dałam rady zapomnieć i znów zaufać. Doszło do tego, że zaczęłam popadać w obsesję kontrolowania. Odpuściłam i rozstałam się z nim. Teraz jest mi o niebo lepiej. Nie planuję powrotu. To całe wydarzenie dało mi czysty obraz na to jak wyglądał nasz związek. Jeżeli facet pisze do innej to znaczy, że mu nie zależy. Inaczej pisałby te wiadomości do Ciebie a nie do niej. Przecież to wy mogliście sobie flirtować przez sms-y i wysyłać wiadomości z podtekstem erotycznym. Zadaj sobie pytanie dlaczego to do niej pisał a nie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionax50
Z gory dziekije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×