Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak powiedział, że on już nie może wytrzymać w takim związku.

Polecane posty

Gość gość

Zawsze chodziłam własnymi ścieżkami, ufałam drugiemu człowiekowi i wiedziałam, że każdy (szczególnie ja) potrzebuje prywatności. Mój chłopak (z którym jestem szczera) niby to zaakceptował ale teraz twierdzi, że mu to przeszkadza. On by chciał wszystko robić razem. Dwa dni temu przeprowadził ze mną poważną rozmowę w której powiedział, że on dalej nie może znieść mojego zachowania tzn. chodzenie bez niego na imprezy, wyjeżdżanie samą na wakacje, to że mam tak wielu kolegów z którymi spędzam czas czy to w kinie, teatrze czy na koncercie. Wiem, jedno, ja się na pewno nie zmienię. Tak mu odpowiedziałam, że przykro mi że muszę go zapewniać o tym że jestem wierna i że na pewno nie zmienię swoich przyzwyczajeń. Na tym stanęło, on jest zezłoszczony. A ja go kocham! Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5/10 a teraz zgaduj czym zdemaskowałeś/aś swoje prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedojrzala idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie, ja jestem dojrzała i znam siebie. Potrzebuję dużo prywatności, lubię ludzi i mam wielu przyjaciół. Ja nie mam żadnego problemu z tym żeby mój chłopak poszedł do pubu z koleżanką, ufam mu, wymagam tego samego od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój chłopak jest idiotą ja na jego miejscu w ogóle bym się nie ładował w związek z tobą tylko powiedział że ok rób sobie co chcesz ale na mnie masz dożywotni zakaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, że to ten chłopak jest niedojrzały. Nie da się wszystkiego robić razem. Jedni mają mniejszą, a inni większą potrzebę przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, ze tego co napisalas wynika, ze masz go kompletnie w d***e i wiekszosc rzeczy robisz sama. Nie kochasz go - po cholere ci ten zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo chłopak domator. I co z takim zrobić, gdy się nie da nigdzie wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo rzeczy robie sama ale z nim tez lubie spedzac wolny czas. Poza tym moze na mnie liczyc, zawsze mu pomoge. Kocham go, podoba mi sie z wygladu i jest niesamowity w łóżku. Ale to nie oznacza, że przestanę lubić spotkania z kolegami i koleżankami czy samotne wyjazdy na wakacje. Przy czym np. w tym roku pojechalismy razem na narty na dwa tygodnie, a na majowke lece na wakacje sama. Uwielbiam od czasu do czasu podrozowac samodzielnie, to mnie relaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×