Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmnma

mój facet chyba ciągle tęskni za byłą

Polecane posty

Gość gośćmnma

Mieszkał z nią kiedyś przez 2 lata, my mimo ponad 3 lat bycia razem nie mieszkamy ze sobą, ale to raczej kwestia finansów. Wodujemy się raz w tygodniu, ponieważ mieszkamy od siebie dośc daleko. Tylko raz rozmawiałam z nim o jego byłej, wiem że ją strasznie kochał a ona odeszła do innego, zresztą do dziś jest z tym facetem. Niestety od początku bycia z nim, wiem że on nadal o niej myśli. On po alkoholu jest strasznym gadułą, kiedyś postanowiłam go upić i zapytałam czy tęskni za byłą, po chwili ciszy powiedział że w sumie tęskni bo ją kochał. Zrobiło mi się cholernie przykro. Wiem że mnie kocha i jestem dla niego wazna, ale zastanawiam się nad rozstaniem, kocham go bardzo ale męczy mnie cholernie jego poprzednia relacja. Ja też rozstałam się z kimś po 6 latach bycia razem ale ten człowiek jest mi teraz kompletnie obojętny, już nie mówiąc o tym że mogłabym go nadal kochać albo chcieć do niego wrócić. Mam wrażenie że mój facet nadal ją kocha i myślę że gdyby ona tylko zostawiła tamtego faceta i chciała z nim być, to wróciłby do niej. Wiem że mu na mnie zależy, że mnie kocha, jest dla mnie czuły, dobry i kocham go jak nikogo innego ale nie mogę przestać myśleć o jego byłym związku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie się przejmujesz. Ludzie różnie reagują, a akurat takie zerwanie "dla innego" jest dużym emocjonalnym szokiem. Moim zdaniem to zresztą dobry znak, bo oznacza że masz wrażliwego i czułego partnera, który nie zawracał lasce głowy dwa lata z nudów, tylko autentycznie się angażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmnma
ale to zerwanie było z 6 lat temu :o ileż można tęsknić i myślec o byłej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem myślę o koleżankach ze szkolnej ławki których wieki nie widziałam i nie wiem nawet czy żyją, ale przeżyłam z nimi fajne chwile to się czasem myśli/wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×