Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj facet dostal takiego sms

Polecane posty

Gość gość

hej słonko,spałam dobrze bez majteczek gotowa ,super jest z ranka poczuć cię twardego w sobie ,spodobało mi się z ranka wypiac się z boczku i poczuć cię głęboko w sobie , piekny jest ten twój ptaszek wypełnia mnie całą cudownie tęsknię za nim on wie jak mi dogodzić ,na sama myśl o nim robię się mokra i go pragnę . Dzisiaj wibratorkiem sobie zrobię tym dużym bym poczuła się podobnie jak z twoim w sobie z tobą jest lepiej ale dobre i tyle lubię się bawić wibratorkami sprawia mi to większa przyjemność niż bym miała mieć w sobie innego bez uczucia ,a z wibratorkiem można się fajnie zabawić i dostać super orgazm usmiech.gif podniecają mnie takie różne zabaweczki w c**eczcee ,a może kiedyś zabawimy się tak razem ,banany ostatnio wszystkie zjadles ,ale następna raz a kupię ogórki chyba nie zjesz usmiech.gif z ogoreczkiem też jest super , oj niedługo będzie sezon na kukurydzę usmiech.gif tego ci nie odpuszczę tak jeszcze nie robiłam a z tobą chce wszystko robić podniecasz mnie bardzo, czuje się najszczesliwsza kobietom gdy cię mam w sobie ,ty masz waruneczki bym szalała za tobą Pasujesz mi że wszystkim ,i już jestem bardzo mokra gotowa i podniecona ,ale mi się teraz kochać chce ,gdybym cię teraz miała to bym cię z siebie nie spuscila musiał byś mnie konkretnie wybzykac tak bym piszczala z rozkoszy Wxxxxx pragnę cie bardzo mocno sex z tobą to coś pięknego ,ale jeszcze musimy z francuskiego się podszkolic pomogę ci w tym bardzo chętnie kocham 69 może ty z czasem też bardziej polubisz usmiech.gif Ojj jak sobie przypomnę te lodziki z polyczkiem szok jak my daliśmy radę raz po raz i ze się nie udlawilam usmiech.gif pierwszy raz w życiu zrobiłam takie coś było mi cudownie chce powtórki usmiech.gif . Miłego dnia ,całuski co mam myslec , jestem wsciekla :-( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sms o tej wielkosci to chyba jak encyklopedia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ta dziewczyna to musiałaby być jakas kretynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maila dostal, zle to ujelam, przepraszam , wyszedl do sklepu zostawil tel i dostal wiadomosc na gmaila i odczytalam az szoku dostalam jestesmy juz tydzien razem,i chyba o tydzien za dlugo :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pomyślała, że on sypia z inną, ale co Ty masz myśleć, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SERIO AZ TAKI SEXI; ja sadze ze tania laska jest ta co to napisala ,ciekawe jak dlugo byli razem, nie tlumazyl mi sie z tego maila ,tylko mi klotnie zrobil ze w telefonie grzebalam, juz nie mamy kontaktu,ale wyslalm sobie na poczte ten mail by go poczytac lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to inna sprawa. Jesteś z gościem tydzień i mu grzebiesz po telefonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mi pozwolil wchodzic na internet z jego telefonu ,nie bylam swiadoma tego co zrobilam automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo na kafe sa coraz bardziej beznadziejne:). Bez polotu to jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo mi bardzo smutno gdy to przeczytalam, planowalam z ex facetem swoje zycie a tu taki mail :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowokuje ,serio dostał takiego maila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawdziwa wiadomość jaką dostał mój facet na pocztę w telefonie ,a ja w tym czasie byłam na internecie i odebrałam jego maila na Gmail ,i naprawdę doznalam szoku ,facet mnie bajerowal jaki to jest zabujany we mnie itd... A tu takie rozczarowanie :-( poczułam się strasznie ,do tej pory jestem w szoku jakie maile wysyłają kobiety ....ciekawe czy tylko mój biz ex facet takie dostawał czy inni Panowie tez? Wysyla teraz do mnie sms-y, ja nie odpisuje niech poczuje się tak smutno jak ja z rana! Nie czekałam za śniadaniem po kłótni wyszłam ,a on sam sobie świeże bułki zjadł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na hpv się przebadajcie oboje. 2x349zł i będziecie mieć kompleksowy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dam 3/10 za to ze długi tekst :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tekst jest beznadziejny prosty i debilowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sądzę że głupia wiadomość,prez nia sie z facetem rozstalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko @qqqqq@ może tak napisać,też piszecie swoim facetom takie maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×