Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śpiąca Olcia

Moj facet ma mnie w d***e w momentach kiedy najbardziej go potrzebuje..

Polecane posty

Gość Śpiąca Olcia

Moj facet ma mnie w d***e w momentach kiedy najbardziej go potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Płacze i nie wiem co ze soba zrobić... jestem zalamana... siedzę na dworze i marzne a on jak zawsze ma mnie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale ten facet cię raczej na pewno nie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Mówi ze kocha.. długo jesteśmy razem... mówi ze ma ochotę a jakoś tego nie okazuje.. popil sobie i odrazu z pretensjami do mnie o nic... to nie pierwszy raz.. wyszłam z domu a on sobie poszedł spać, parsknal tylko coś pod nosem zanim wyszłam ale tak to nie wyszedł za mną nawet nic nie napisał... obiecywał ze więcej tak nie zrobi a jak widać znów ma w d***e gdzie jestem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamień dzada namnie bede cie kochał co noc,chata wolna niemusisz sie pałetać sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Wróciłam do domu... a ten sobie słodko śpi, teraz polozylam sie w łóżku a ten sie do mnie dupa odwrócił... mam dość takiego traktowania mnie.. kiedy o mnie zabiegał a teraz traktuje mnie jak mu pasuje.. to bardzo mnie boli a on ma to w d***e.. chyba go poproszę żeby rano zawiózł mnie do domu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Co ja mam zrobić. .. tak strasznie mnie rani w takich momentach, a tak to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pretensje, że nawalony nie biegał po mieście w nocy i nie bawił się z tobą w podchody? A może miał cię po pijaki zgeałcić. Wtedy wiedziałabyś, że cie nie ma gdzieś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
Wyszłam przed dom nie na miasto, wymyślił sobie powód do kłótni i wymyślil sobie winę która zawalił na mnie. ..taka sytuacja miała nie mieć miejsca. .tak przynajmniej obiecywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty głupia to czy facet kocha widzi się po jego czynach a nie po tym że tak mówił (zapewne po to żebyś tyłek wypięła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiąca Olcia
On okazuje ze mnie kocha... ale w takich momentach traktuje mnie bardzo zle.. olewa m nie i ma gdzieś co się ze mną dzieje.. spokojnie idzie sobie spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×