Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oleńkaa21

Mój facet przegląda rokse!

Polecane posty

Nie wiem co mam zrobić... Jestem z moim facetem 6 lat, wszystko było dobrze a kłotnie wiadomo zdarzały się jednak jakoś się układało... do czasu... Przeglądając ostatnio telefon mojego chłopaka zauważyłam portal Roksa a w historii przeglądania były panienki z miejsca w którym ostatnio był w delegacji... Zapytałam się go o co chodzi a on stwierdził że usłyszał między kolegami w pracy taką rozmowę i chciał zobaczyć co to jest i wszedł tam tylko z ciekawości.... jednak ja mu nie wierzę... zapewniał mnie że nie wydaje pieniędzy na takie rzeczy i to mu jest nie potrzebne bo jest mu ze mną dobrze jednak jakoś nie chce mi się wierzyć że facet nie skusiłby się na takie cos skoro numery telefonów są podane od razu i stawki i oferowane ,,usługi"... Nie wierzę mu tym bardziej, że nie wiem ile zarabia bo jakoś mnie nie interesują jego zarobki i nie wiem na co może wydawać pieniądze... Mam do niego uraz, trzymam go na dystans ale nie wiem jak to będzie... Poradźcie co byście zrobiły na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On moze cie zdradzac bo ja przegladalem rokse i tam sa padne ,sexowne dziewczyny chetne na sex .Co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
mi też sie zdarzało przeglądać rokse ,ale itak nigdy nie byłem na dziwwwkach ciagle jestem prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni tak robia lubia wiecej kobiet za kase ,Nawet jak ma dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz chkopaki pisza ze przegladaja Roksa .pl Daje do myslenia zdrada tak, nie masz wybur kozdy mezczyzna przeglada takie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
tylko ze ja przeglądam wszystko .. a moja ulubiona stronka to whatboyswant.com na rokse wchodze bardzo rzadko .pare razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exclusive Seniorita ja mam lepsza od roksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ogląda to pewnie korzysta z usług prostytutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już każdy facet musi przeglądać takie strony ? bo faceci już tak mają? nie spodziewałam się czegoś takiego ze strony mojego Tż a tu takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze pilnował by usuwać historię przeglądania bo niby twierdził że mu się od tego tel zamula a tym razem nie zdążył przede mną tego ukryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie nie wierze w takie tylko przeglądanie i to jeszcze w sytuacji, gdzie był w delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno musisz wiedziec poczytsj w internecie jak zdradzaja takie rzeczy sa prawdiwe napewno uprawia sex z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochany nie ogląda tego typu portale zerwij z nim tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twuj chlopak cie oszukuje zabawia sie na prawo ,na lewo nie dba o ciebie z dziwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj Ola jestem mezczyzna mlodym i jak mam potrzeby sexuakne wiem jak to jest.Byc mezczyzna potrzeby sa silne Wiekszosc mezczyzn sie masturbuje a wiekszosc wybieta sex tel.d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jeszcze zawsze usuwa historie...spoko, na pewno cos jest na rzeczy. Ale facet złapany na takim kłamstwie zawsze bedzie szedł dalej w scieme. Gdybys miała możliwość sprawdzenia na jakie konta wchodził na tej roksie i spisać numery, a potem sprawdzić historie połączeń to byś miała czarno na białym. Ale teraz sie bedzie pilnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu był pare miesiecy temu taki temat, Żona pisała, ze jej maz wchodzi na roksie i zablokował laptop:O ciekawe swoją droga jak sie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwuj i odejc od niego jak bedziesz sama to sie pakuj i wyjedz z tad poszukaj innego chlopaka normalnego .Ktory cie bedzie szanowal. Chyba ze chcesz mnie poznac to daj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam maja fajne oferty Masaze erotiko np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymasuje fiuta jak trzeba profesionalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te masarze fiuta napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w ofertach masaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w Masarz erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie k***a to jest byles masowala c***ale do wytrysku jakie miasto cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myslisz ze chlopak zdradza ra Olenke co pisala na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka z Ciebie. po co niby tam wchodził, z ciekawości buahahaha takie bajki może opowiadać właśnie takim jak Ty . Jakie kobity są naiwne. faceci korzystają z usług takich panienek na każdym kroku. to normalka. dla nich żaden problem. najczęściej gdy są w stałym związku, a brakuje im tego i owego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bys zdradzil raz kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×