Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój ideał faceta

Polecane posty

Gość gość

Wzrost: 175-185 Sylwetka: Wysportowana lub szczupła Włosy: Ciemny blond, brąz Fryzura: Obcięty na krótko tak 2-3 cm, z boku może być wygolone na króciutko Twarz: Z zarostem lub bez Styl ubierania: Sportowy, czasem elegancki Charakter: Miły, uczuciowy, romantyczny, z ciekawymi pasjami, można z nim porozmawiać, wierny, żebym była dla niego najważniejsza i najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola234
moj to tylko dr.ambroziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem widuje na ulicy facetów o takich cechach wyglądu, ale nie wiadomo jak z charakterkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co jakich??jak ambroziak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie haha :-D jak mój ideał :-) oni też się za mną oglądają i uśmiechają :-) znajde kiedyś ideała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaaaa xd a znasz wgl ambroziaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ideał? jeszcze nie widziałam i nie poznałam ... napewno taki co odróżnia swoją mamusię ode mnie i taki co osób nie myli :) i taki który będzie wiedział jaki kwiaty lubię i mi je podaruje zamiast jakieś innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówisz o mnie ;) nie, no ale naprawdę spełniam każde z twoich wymagań tylko nie wiem czy te pasje są dla Ciebie ciekawe: - modele RC zdalnie sterowane (mam 2 helikoptery, 3 samoloty w tym jeden spalinowy i 2 samochody w tym jeden spalinowy, teraz poluje na jakąś motorówkę RC :P) - gotowanie i wędzenie, lubię robić przeróżne wędzonki i wyroby domowe, - motocykle ❤️ kawasaki z750! Kobieta nigdy nie będzie na pierwszym miejscu :) Może być tuż za maszyną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto jestem: - 185 cm wzrostu - szczupły - krótki ciemny blond - zarost to zależy kiedy się ogolę - styl luźny, podchodzący pod sportowy oraz trochę elegancki - charakter... nie mi oceniać :) ale raczej się mieszczę w tych kryteriach - pasja: motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13:50 Chodzi Ci o Marcina Ambroziaka? Gość z 13:55 To jakiś podszyw jesli o mnie chodzi Gość z 14:04 To się wypchaj :-D narcyzów nie lubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14:09 A ile masz lat? :-) tak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazipęk Odezwał się przystojniak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu jeszcze jakieś przystojniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno smakosz24 i piwosz93 są bardzo przystojni, ale tylko Oszka ich widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość 14:19 21 lat. Tak odpowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14:44 A skąd jesteś przystojniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mnie nie nazywać przystojniaku, bo się człowiek potem głupio czuje :) z resztą "przystojność" to pojęcie względne. Skąd? Lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Niestety nie podano wymogów co do najważniejszych wymiarów ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? :-) chyba skromny jesteś, lubię taką ceche też u facetów :-) no ja akurat mazowieckie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raficzek, bo nie znam się na wymiarach facetów, zresztą ogólna sylwetka jest dla mnie ważna nie jakieś numerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu to szkoda. Bo wydajesz się całkiem sympatyczna. :) Szkoda tylko, że nic o sobie nie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ty też mi się sympatyczny wydałeś :-) no ja jestem blobdynką, szczupłą, zielone oczy. Uwielbiam podróżować, kocham zwierzęta, lubię jeździć na rolkach, słuchać muzyki i oglądać dobre filmy :-) a jak masz na imię? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Chodziło mi o wymiary penisa długość i obwód ....Losie myślałem, że to oczywiste...Chyba jesteś za młoda jeszcze żeby zrozumieć jak bardzo to istotne...:> Ale facetów takich jak podałaś jest bardzo dużo...Moim skromnym zdaniem wszystko zależy od twarzy...Ciało z czasem się zmienia raz tyjemy raz chudniemy. Przypakować i schudnąć może kazdy ale oczy usta nos ciepły i miły wyraz twarzy tego się nie zmieni...Ja tak to widzę...Najciekawsze są tematy o biustach kobiet i wynikające z nich kompleksy jak by to było jakieś istotne...Tak samo jest wiele pięknych dziewczyn i kobiet ale ich wyraz twarzy jest zimny i obojętny to widać...Ja takie omijam z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z imieniem to chyba za szybko, zwłaszcza, że jesteśmy na forum publicznym. Ja uwielbiam motoryzację, głównie samochody, ale motocyklami również nie pogardzę. Uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy, jeździć rowerem, gdzie się da oraz pływać. Na podróżowanie mnie nie stać poza tym nie mam z kim. W ogóle ze mnie jest (stety albo niestety) typ samotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Samotnik czy nie autorke tematu byś p*****ał chętnie...Ot cała tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, kolejny introwertyk :-( to chociaż pierwsza literka imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Napisz K jak Krzyś hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×