Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój mąż wymaga ode mnie abym była mega laska non stop

Polecane posty

Gość gość

Czy też tak macie? Mówi mi jak mam się ubierać, zwraca mi uwagę jak coś jest nie tak, często słyszę np ze nie pójdzie ze mną na spacer jak będę tak wyglądała. I, w odróżnieniu od innych chyba mężów, on chce żebym ciągle była mega seksowna. Strasznie mnie to męczy, ale z drugiej strony jak ubiore się pod meza to słyszę masę komplementów. Mi nie przeszkadza sam styl jaki lubi mój mąż ale z tym jest po prostu masa roboty i normalnie nie mam czasu i sił. Poza tym jak wygladam tak jak on chce to zawsze coś mi kupi a jak się buntuje to słyszę np. kupilbym Ci te perfumy ale do takiego stroju to i tak nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszlabym na to. Kobieta powinna sie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój facet wymaga a on on się dba i depiluje klaty i stylizuje się? ruchać mu się chce ale dbać to mu się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymaga, ale nie wie, że to nierealne, biedny ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje się bez bicia ze mąż dba o siebie. Może nie chodzi na siłownię ale ubiór, fryzura kosmetyczka to tak. Z tym ze on ma na to czas no i facetom chyba mniej potrzeba żeby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główne zadanie kobiety to leżeć pachnieć i się wypinać na zawołanie. A nie jakies kirwa feministyczne brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniak, wszystko na pokaz. A co jak zachorujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazałas mu ze potrafisz to teraz wymaga, trzeba było w dresie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet powinien porównywalnie o siebie dbać niczym kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jeat to ze jak robię tak jak on chce to jest do rany przyłoż. A jak coś nie po jego myśli to od razu chamski się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nim jak mu zależy tylko na wyglądzie pozdrawiam wybierz normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 hahaha. Często mi tak właśnie mówi że powinnam od razu mu ppwiedziec ze nie lubię swojej kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? specjalnie chodziłabym w takim przypadku bez make-upu, w t-shirtach i jeansach. Wychodzi na to, ze jest z Tobą wyłącznie przez Twój wyglad- gydbys nagle, nie wiem przytyła po ciązy 15 kg- zrzuciła po czasie- to by Cie pogonił w trzy diabły. Ja z moim nie mam takich problemów, ale zyje dla siebie, nie na pokaz DLA INNYCH. Jak idziemy na spacer nad morze wkładam szorty, luźną koszulkę i japonki/adidasy. On podobnie- czapeczka z daszkiem, t-shirt, krótkie spodenki. Na co dzien chodzimy w mocno formalnych ciuchach- On w garniturze, ja w kostiumach, eleganckich rzeczach, po pracy luz bluz. Ale mam taką kolezankę jak Ty co wyfiokowana przyjezdza na ognisko, mimo że wszystko poginają w trampeczkach i bluzach. Cóż, na własne zyczenie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakiego człowieka Ty wyszłaś? Kim Ty jesteś? Lalką wystawową? Klaczą pokazową? Jak będziesz miec zmarszczki, albo pajączki na nogach, początki żylaków, to wymieni Cię na inną? Lubię się szykowac dla mężczyzny, ale jeszcze bardziej lubię przy nim czuć się bezpiecznie, swobodnie, lubię być przy nim sobą, a nie jakąś wystrojoną lalką na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kochał swoją lubą w każdym stroju a najbardziej bez ;-) Jakiś dziwny ten twój facet :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 już wiem co by odpowiedział mąż na argument ze chce przy nim czuć się swobodną. On by powiedział że chce spędzać czas z zona która jest piękna kobieta. Bo każdy facet chce mieć piękną żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten związek nie ma przyszłości, nie daj boże zachorujesz i puści cie kantem szybciej niż ci temperatura spadnie, ale sobie wybrałaś męża..... dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy baby głupie jesteście. Co w tym dziwnego. Jak świat światem każdy mężczyzna chciał mieć ladna żonę A każda kobieta chciała być ta najładniejsza. A teraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Powiem Ci autorko jedna rzecz. Widok ładnej żony jest największą nagrodą.za trudy dnia dla faceta. Dzięki temu ze czeka na nas ta "najładniejsza" chce nam się żyć, pracować, brać nadgodziny, kraść, robić rewolucję itp. Jak nagroda jest brzydka kobieta to po co sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to pisać, ale za takiego roszczeniowego "estetę" wyszłaś, z takim się męcz (chyba że rozwód). Ja bym pół dnia z takim typem nie wytrzymała, a co dopiero na własne życzenie dzielić z takim życie? Nie zdradzał przed ślubem swoich zapędów, tego że po prostu masz zawsze i wszędzie wyglądać jak ta lala bo inaczej nie masz liczyć u niego na cokolwiek dobrego? Dla mnie taki facet to dramat i uosobienie tego czego w tzw. typowych facetach wręcz organicznie nie cierpię. Nie chciałabym mieć takiego nawet jako kolegi (bo niby po co?), ale to Twój wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzialabym wtedy,zeby sobie poszukal pieknej. Dla meza zona powinna byc piekna, a nie jej kosmetyki i fatalaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce spędzać czas z zona która jest piękna kobieta. Bo każdy facet chce mieć piękną żonę. X A bez makijażu nie jesteś dla niego piękna? Po seksie, z rumieńcami na twarzy, błogim uśmiechem, rozwichrzonymi włosami i w jego koszuli nie jesteś piękna? Ty nie jesteś dla niego człowiekiem, on traktuje Cię jak trofeum, masz być wypindrzona, inni mają się za Tobą oglądać i tyle. Współczuję Ci ogromnie takiego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale sama piszesz ze jak robisz się pod niego to masz masę komplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wy baby głupie jesteście. Co w tym dziwnego. Jak świat światem każdy mężczyzna chciał mieć ladna żonę A każda kobieta chciała być ta najładniejsza. A teraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Powiem Ci autorko jedna rzecz. Widok ładnej żony jest największą nagrodą.za trudy dnia dla faceta. Dzięki temu ze czeka na nas ta "najładniejsza" chce nam się żyć, pracować, brać nadgodziny, kraść, robić rewolucję itp. Jak nagroda jest brzydka kobieta to po co sie starac? pomyliła ci sie gosciu żona z lalką, bo 24 godziny na dobę taki wypindrowany to jest plastikowy produkt o nazwie Barbie firmy Matell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16 Cytuje z pamieci Sophie Loren. mężczyzna nigdy nie powinien widzieć kobiety soute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już zabrały głos typowe samczydła, które popierają mężulka autorki. No tak bo baba ma odpowiednio (seksownie) wyglądać o każdej porze dnia i nocy, być zawsze młoda, chętna, do tego obiad ugotować, posprzątać i jeszcze dzieci przypilnować. Aż odechciewa się facetów, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16 Cytuje z pamieci Sophie Loren. mężczyzna nigdy nie powinien widzieć kobiety soute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 no i widzisz wystarczy robic te 5-6 rzeczy i bedziesz miala zycie jak bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna ociekac sexem inaczej to pomoc domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mowi Zośka Loren mozna wprowadzic w zycie jesli sie mieszka w pałacu, a nie w mieszkaniu czy w domku pod lasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet traktuje cie jak trofeum. Jestes jego wypchanym dzikiem czy jeleniem, ktorym sie chwali przed kolegami, zeby mu zazdroscili. Dlatego tak cie tresuje. Traktuje cie przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×