Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój obecny a jego była w tle. Pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Witam:) śledzę to forum od dawna, ale nigdy nie przypuszczałam, że i ja waszej pomocy będę potrzebować. Randkuję ze swoim obecnym już kilka miesięcy. Jest spoko poza jednym dziwnym szczególem, który jak odkryłam nie daje mi spać po nocach. Siedziałam na fejsie na jego koncie nie wylogował się:O polazł po wino do sklepu. Babska ciekawość zwyciężyła i co odkryłam...pisał kilka miesięcy temu do swojej byłej, że jego fantazje seksualne oscylują wokół tego, że ona siedzi mu na twarzy a w tym czasie robi loda innemu:O w ogóle dziwne rzeczy do niej wypisywał, że nienawidzi jej, ale nie może przestać mieć w glowie pewnych obrazów z przeszłości, ale żeby nie miała do siebie pretensji bo to nie ona uczyniła z niego zboczeńca, ale sam nim się stał:O sprawdziłam datę, tydzień po naszym poznaniu. Od tamtej pory nie pisał z nią. I pytanie do Was dziewczyny - każdy ma jakieś fetysze seksualne, więc powinnam przejść do porządku dziennego czy drązyć to? Nie zdradza mnie bo nie ma kiedy, razem mieszkamy jakiś czas już i on siedzi poza pracą ze mną w domu. Po prostu to jakieś p******e i nie daje mi spokoju. Nie znam go z takiej perwersyjnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefonu też nie chowa w popłochu przede mną i w sumie cały czas jest ze mną. Mieszkamy już drugi miesiąc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KsioncChrabonszcz tylko jak dobrze kojarzę to tydzień- dwa już się spotykaliśmy...i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja miala takiego faceta,dawno bym mu naplula w twarz i wywalila z domu.Ja wszystko rozumiem,w seksie odrobina fantazji jest jak najbardziej wskazana,ale to jest raczej zboczenie seksualne.....FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:27 nie mam innych podstaw poza tym co odkryłam na fejsie. Poza tym to dobry chłopak. Oblukałam jej profil. Widać że rasowa d****a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to obleśny zbok. Wziął się za ciebie żeby zapomnieć o niej. a fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka. Porozmawiać z nim? Tylko co ja mu powiem? że grzebałam mu się w messengerze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby są durne jak cepy:D nie no co ty, chłop 100% niewinnościxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo będziecie szczerzy wobec siebie albo nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ja napisałam, że jest niewinny? Napisałam, że jest dobry dla mnie a to róznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Dam mu spokój. Każdy ma jakieś fantazje i przeszłość. A fantazje też się zmieniają że zmianą partnera/partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wszyscy za przeproszeniem p*********e?:O Dla mnie to nie są normalne słowa do byłej dziewczyny. A to, że przestał pisać do niej nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Gadaliśmy. Książę obrażony zamknął się w pokoju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci kazał grzebać się w jego wiadomościach prywatnych? łapy swędziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qa ty nie skorzystałabyś z okazji? watpie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu, w życiu nie przyzałabym się chłopakowi, że czytałam jego wiadomości na fb. Po prostu, zachowałabym to dla siebie i ewentualnie bardziej obserwowała jego zachowanie. Niestety, on ma prawo być teraz obrażony. Zwłaszcza że kontakt z byłą urwał już jakiś czas temu. Na pewno zastanawiał się na początku Waszej znajomości, czy woli Ciebie czy ją, to normalne, nie chciał zrywać jeszcze kontaktu z tamta. Jednak zamieszkał z Tobą. Wybrał Ciebie. Ona poszła w kąt, już przecież do niej nie pisze! Nie ma co rozdrapywać starych ran. Każdy ma za sobą jakieś związki. To jednak przeszłość co nie wróci. Fakt, że przyzałaś się do czytania wiadomości może tylko zachwiać Wasz udany do tej pory związek, on może przestać Ci ufać. Szkoda by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 23.03 też teraz żałuję. Niemniej w szoku jestem, że on ma takie fetysze. Doceniam, że już z nią nie pisze, ale czuję lekki niesmak. Nie wiem jak z nim teraz rozmawia c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. pogodziliśmy się. Powiedział, że ona jest już tylko wspomnieniem, ale o przeszłości nie będzie ze mną rozmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×