Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój ojciec zaraża moje dziecko grypą i innymi wirusami

Polecane posty

Gość gość

mieszkamy z mężem i córeczką razem z moimi rodzicami, my zajmujemy piętro a oni parter. chcąc iść do nas musimy przejść przez korytarz na dole (nie są to dwa osobne mieszkania ze wspólną klatką tylko za drzwiami od mieszkania są schody do nas) mój ojciec jest pijakiem, pracuje w systemie 24h pracy, wolne, wolne wolne. w dni wolne chleje, to taki typ pan i władca. od dwóch tygodni jest chory, zamówiliśmy lekarza do domu który stwierdził wtedy zapalenie oskrzeli. leków nie bierze, tylko chodzi i zaraża. mimo zakazów i tak przyłazi do naszej córeczki bo on jest dziadek i ją strasznie kocha. my z mężem od dwóch dni chodzimy z objawami grypy, oczywiście do dziecka zakładamy maseczki (kupiłam 100pak na allegro jeszcze przed porodem, polecam) ale dziś rano moja córeczka obudziła się z temperaturą w dupce 37,8 i ma kichniecie z takim odbiciem jakby miała coś w tchawicy... popołudniu idziemy do lekarza. zastanawiam się czy jest jakiś paragraf na mojego ojca? mam dość jego zachowania, roszczy sobie prawa do mojej córeczki jakoby to była jego własność bo mieszka pod jego dachem. wyprowadzka średnio wchodzi w grę bo za 2 miesiące wracam do pracy na część etatu po macierzyńskim a nie chcę oddawać dziecka do żłobka tylko korzystać z pomocy mamy i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry,ale albo rybki albo akwarium.Wyprowadz sie ,innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wcale ci tak nie zalezy na dziecku skoro zamieszkalas z ojcem-pijakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×