Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona  matka

Mój syn został zamordowany

Polecane posty

Gość Zrozpaczona  matka

Mój syn stał się ofiarą bestialskiego mordu w Londynie. Pojechał tam do pracy ,szło mu coraz lepiej aż nagle znalazł się w nieodpowiednim miejscu i o nieodpowiedniej porze ,morderca najprawdopodobniej wyżył się na nim za niedoszły seks z prostytutką . Z ustaleń policji wynika ,że nie znali się a wszystko było dziełem przypadku .Chwilę przed zbrodnią syn rozmawiał ze swoją dziewczyną , 10 min. później ludzie wzywali już pogotowie i policję do nieprzytomnego mężczyzny ,reanimacja niestety ,nie dała efektu. Jeśli możecie choć drobnym datkiem wspomóc moją zbiórkę pieniędzy na przywiezienie mojego syna do Polski ,będę bardzo wdzięczna. Osierocił 3-letniego synka. https://click.pstmrk.it/2s/zrzutka.pl%2Fzbieram-na-sprowadzenie-zwlok-mojego-syna-kamila-z-londynu/2btNuw/R2gC/JGZoaygF84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że konto jest zweryfikowane a to zabójstwo rzeczywiście miało miejsce więc nie ujadajcie tylko pomóżcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest pomoc od naszego rządu w takich przypadkach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie ma i dlatego ludzie muszą prosić innych,przecież nie musicie wpłacać tysięcy ,wystarczą drobne kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu patologia siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×