Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dość tego

mój szef to cham z kompleksami i jedzie po mnie

Polecane posty

Gość mam dość tego

mam szefa który jest małym knypem z kompleksami.jedzie po mnie i pokazuje swoją wyższość.w pracy bardzo się staram są osoby które to widzą i stosują jeszcze spychoterapię.szef tylko wrzeszczy i dokłada kolejne obowiązki. gdy tłumaczę spokojnie,że tego nie robię bo nie mam w zakresie obowiązków,on odpowiada to teraz już pani ma! bo w umowie jest zdanie że mam wykonywac inne polecenia służbowe przełożonego. Jak tu być asertywną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ubierasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyć
wydaje polecenia,które są sprzeczne z regulaminem,a potem udaje głupa-ją tak powiedziałem?? Jego polecenia nie są na piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam takiego szefa. Kubek w kubek. Tak to już jest, jak dziad, burak i chamidło łyknie trochę kasy i struga biznesmena i arystokratę. Zrób to co ja zrobiłam i poszukaj sobie innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
modnie,ale elegancko.marynarki,ciemne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu tak " a skoro pan nie sprecyował co to są inne zadania to może pewnego dnia każe mi pan kogoś zabić albo obciągać sobie małego koootasa? " a w ogole to nie możesz się zwolnic? albo nagraj go na kamere/ dyktafon i zgłoś mobing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyć
jestem teraz na zwolnieniu,mój stan zdrowia jest przez niego.mam zamiar szukać innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyć
już był oskarżony o mobbing,Ale ma znajomą w PIP i wszystko się rozmylo.Były ankiety anonimowe w celu wykrycia mobbingu,ale przeprowadzone było pouczenie przez jedną z jego kolezaneczek,jak wypełnić aby nie zaszkodzić szefowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie może znieść że jesteś lepsza od niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie spodniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
ja jestem osobą,która nie lubi naginać prawa,zasad,regulaminów,on. przeciwnie. To nie typ,który za spódniczkami lata.Raczej jak się na niego patrzy to pierwsza myśl-impotent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz meza albo chlopaka ktory moglby powaznie z knypkiem pogadac? Jesli nie to olej go i te prace,nie mozna sie tak dawac. Zreszta wykonczy Cie to a zadne pieniadze tego nie wynagrodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj innej pracy a nóż trafi ci się coś lepiej płatnego a gnojem się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zrób jak na filmach, bedac z nim sam na sam w gabinecie, podrzyj na sobie bluzkę potargaj włosy i krzycz " zostaw mnie, puszczaj , pomocy" potem wybiegnij i jak cię zapytają co się stało, mów roztrzęsionym glosem ze rzucil się na Ciebie :classic_cool: albo znajdz na nniego haka, może znajdz adres i wyślij jego zonie anonim że mąz ją zdradza :classic_cool: ja bym mu nie darowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
Poza tym nie szanuję czasu pracy pracownika,o 15 siedzi w innym pokoju na herbacie,a przed 16 przychodzi z ogromną robotą.jak mówię,ze z tym dzisiaj nie zdążę,to on wrzeszczy-to w sobotę pani przyjdzie.Ale nie mam z kim dziecka zostawić To w niedzielę!' to musi być na poniedziałek rano zrobione! Tak na marginesie -pracujemy od pon. do pt. 8-16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On raczej nie ma zony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
w zdradę nikt nie uwierzy,nawet ślepa kobieta by jego nie chciała.Jak będę odochodziła to jemu wygrane. teraz sie boję.To nie jest firma prywatna i ma nad sobą szefów.Tu pracuje jego żona,do koła wzajemnej adoracji należy jeszcze małżeństwo które dobrze nakręca i buntuje.Jedna wielka rodzina.. Szef nie ma dzieci i myśli,że każdy jest na jego zawołanie,nie rozumie że po 16 każdy chce/ musi zapierniczać do domu,zrobić zakupy na obiad,dzieci nakarmić,odrobić lekcje itd. oni się karmią w restauracjach a ja z pracy spiesze się do garów.on tego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
on jest mały i łysy a ona wielka siwa i rozczochrana.czyta książki do późnej nocy a do pracy przychodzi w południe.Cała śmietanka towarzyska to od 54 w górę. Wiecie jak jego żona rozumie "dzień wewnętrzny" ? nie przychodzi się do pracy :-D KOMUNA ale jej wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...głupie prawo...choć przyznam że nawet śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyć
Dzięki serdeczne za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się dowiedziałaś he,he,he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosyć tego
Tak,dowiedziałam,Kolejne osoby doradzily bym odeszła.Moi znajomi mówią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się ludziom na stanowiskach w tyłkach poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dosyć
inaczej traktuje ludzi handlujących na rynku ziemniakami,a inaczej tych,którzy są na stanowiskach.Mam na myśli interesantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczną sytuację jak ty.Pracuję w sekretariacie i znam ten ból,ale szukam innej pracy,tzn.mam coś na oku i rzucę to w cholerę.Ty też tak zrób,bo psychicznie sieje wykończysz.Masz dziecko i nie daj się niszczyć palantowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci wydaje polecenia wykonania pracy, której nie masz w zakresie to żądaj poleceń na piśmie. I nagrywaj , notuj wszystko. Co do mobbingu to nie PIP tylko sąd pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak szybko do sądu pracy,najpierw była ankieta. Nagrywanie jest zabronione jeden już próbował.Mam powiedzieć,że polecenie proszę na piśmie? on odpowie-nie mam takiego obowiązku,albo da na piśmie a ja nie jestem w stanie tego wykonać bo to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że nagrywanie jest zabronione? Masz ukryty telefon czy dyktafon i jak by co, to możesz się potem tłumaczyć, że zarówno nagrywałaś rozmowę w której sama uczestniczyłaś jak i uzyskiwałaś dowód mobbingu przeciw Twojej osobie. Oczywiście najprawdopodobniej sprawa w sądzie będzie miała miejsce po odejściu z pracy. I jeszcze .http://prawo.rp.pl/artykul/1109315.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×