Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelia_04

Mój ulubiony dezodorant

Polecane posty

Gość amelia_04

Dezodorant NIVEA Invisible Fresh jest szczerze mówiąc moim numerem jeden wśród antyperspirantów. Jest to super produkt, chroni mnie skutecznie przed poceniem się i przed nieprzyjemnym zapachem. Sam jego zapach jest bardzo miły i przyjemny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZECZYTAJCIE PONIŻSZE ZDANIE xD Od czasu kiedy zaczęłam uzywać żelu do picia firmy Niveła moje jelita stały się gładkie i miękkie, a gazy pachnące :) Tylko nie te mleczko -koniecznie co najmniej poltora litra plynow dziennie. Je sie tyle i kiedy sie chce,nie wolno uzywac jakiegokolwiek tluszczu i trzeba ograniczac sol,czyli dania przyrządzamy w piekarniku albo gotujemy na parze,np rybe zawijamy w folie,posypujemy przyprawami i pieczemy,albo na snaidanie omlet z cebulka(cebulke jako przyprawe wmalych ilosciach mozna(wszystko zalezy od wyobrazni,wazne zeby uzywac tylko te skladniki ktore mozna jesc,mozna to dowolnie mieszac. herabta i kawa dozwolone jak najbardziejusmiech.gif nawet cole light mozna pic usmiech.gif przyprawiac mozna czym sie w zasadzie chce pechowiec.gif cet,ziola,czosnek cytryna,cebula,nawet odrobina korniszonow,mozna nieco musztardy, jedzcie tak czesto jak chcecie,nigdy nie omijajcie posilku(czyli nie dopuszczajcie do uczucia glodu bo moze zniweczyc diete i rzucicie sie na węglowodany)mozna pic w trakcie jedzenia,trzeba zawszew miec pod reka cos z dozwolonych produktow(tzn w lodowceoczko.gif ) no i na snaidanie mozna zjesc placka na ktorego przepis podalam wyzej(zawiera otreby i zapowbiega zaparciom pechowiec.gif ) na razie tyle,jak macie pytania to postaram sie na nie odpowiedziec e sie tyle ile sie chce i kiedy sie chce(to jest najlepsze w tej diecie)nie mozna czuc glodu,a dozwolone sa chude miesa (wieprzowina zabroniona)chudy nabiał(jajka mozna),chude wedliny,ryby (wszelakie,tluste tez)drob bez skory,no i nie mozna kaczek i gesi, nie wolno uzywac tluszczu nawet oliwy z oliwek,malo solic i bardzo duzo piż,nawet podczas jedzenia, mozna raz dziennie zjesc placek: 1 ł yzka otrębów przennych,2 otrębow owsianych,jajko i lyzka serka hogenizowanego(bez cukru),smaruje sie patelnie oliwa i sie piecze.Ja ide wlasnie na sniadanie: wędzony losoś i jajka(z sosem z jogurtu i Nie jestem w ogole glodna,troszke glodna bylam na zajeciach ale pobieglam w przerwie do sklepu po drobiowe kabanosy,zjadlam dwa i bylo ok oczko.gif wlasnie wazne jest zeby miec przy sobie cos do jedzenia,aby sie potem nie rzucic na niedozwolonesmutas.gif czuje sie jak zwykle Bardzo dobra dieta, stosuję ją już 4 tygodnie. U mnie chudnięcie przebiega etapami. W ciągu pierwszych 5 dni proteinowych schudłam 2,5 kg, następnym razem niestety nic ale jestem wytrwała i waga pomału spada. Nie jestem głodna, nie muszę liczyć kalorii, coś pięknego. Podstawowa zasada tej diety - WSZYSTKO ALBO NIC co oznacza, że nie wolno oszukiwać ( aaa zjem tylko trochę tego czy tamtego, przecież nic się nie stanie) niestety ale niweczy to cały wysiłek. Podoba mi się też to że dieta ta obejmuję kilka etapów tzn. odchudzanie i stabilizację mięso nie musi być, można jeść ryby zwłaszcza owoce morza, jajka zwłaszcza białka, ser biały chudy, jogurty, kefiry najlepiej 0,5 % tłuszczu. kjdhiuwbw jwdhw kwjhiuehkbiwu jhdbwjbk kjsieqjmd dowf Woda daje nerkom możliwość usunięcia ubocznych produktów przemiany materii. Niedobór wody w trakcie kuracji odchudzającej jest toksyczny dla organizmu i może również zmniejszyć lub zablokować utratę wagi.pić kawę, herbatę, ziółka i napoje typu Teraz jestem już trzeci raz na samych proteinach. Mój przykładowy jadłospis:wagi czego przewidują inne diety i pozostawiają nas samych sobie i niestety najczęściej efekt jo-jo gotowy.Największą wagę jaką miałam to 90 kg. Schudłam dzięki różnym dietom ale najwięcej dzięki diecie cambridge, niestety najczęściej po 3 miesiącach było jo-jo no i tak to męcze się już kilka ładnych lat i naprawdę mam dość. Mam nadzieję, że ta dieta uwolni mnie w końcu od tego problemu. Porcje jedzenia są spore, dziś w pracy zjadłam kubek 400g kefiru i 3 łyżki otrąb owsianych i myślałam, że pękne. Z utęsknieniem czekam na warzywa bo to jedzenie jest trochę monotonne no ale to tylko 5 dni. Gdyby więcej osób chciało stosować tą dietę to warto by było założyć osobne forum - bardziej czytelne - co Ty na to Ja po nocy waże połtora kilo mniej.Oczywiscie większosc to woda ale mimo wszystko takie cos niezmiernie cieszy Dzis rano zjadlam dwa drobiowe kabanosy,trzy plasterki szynki drobiowej, a teraz jakies dwiescie gramow wedzonego filetu z indyka i popijam cole bez cukru.Tak gdzieś o 5-tej chcę ugotowac na parze udka z kurczaka(trzy ,ale takie pojedyncze,i powinno wystarczyc do rana,jakby co to mam jeszcze maslanke i jogurt usmiech.gif jutro chyba sie skusze na placka proteinowego,kupilam serek, ktory chyba sie do tego nada,jeszcze musze poszukać w domu otrębowDzisiaj rano z ciekawości stanęłam na wagę, chociaż staram się ważyć zazwyczaj co 5 dni i jakież przeżyłam miłe zaskoczenie, od wczoraj 0,4 kg mniej - mówiłam że z tą wagą dzieje się coś dziwnego, zauważyłam to od początku stosowania tej diety, czasami parę dni nic nie ubywa a potem sporo w krótkim czasie. Ta dieta coraz bardziej mi się podoba, nie chodzę głodna, można jeść smaczne produkty a waga spada. Ciekawe tylko kto będzie miał na tyle silną wolę. Większość topików pada - niestety.Ja tez muszę zacząc dodawać do potraw otręby.Zastanawiam się czy jesli chodzi o budyń to smak ma jakies znaczenie no bo np czekoladowy ma dodatek kakao ,a to jakby nie było tłuszcze? Moze lepszy będzie smietankowy albo waniliowy ? nie chcę się pogubić i tym samym przerwac koniecznie co najmniej poltora litra plynow dziennie. Je sie tyle i kiedy sie chce,nie wolno uzywac jakiegokolwiek tluszczu i trzeba ograniczac sol,czyli dania przyrządzamy w piekarniku albo gotujemy na parze,np rybe zawijamy w folie,posypujemy przyprawami i pieczemy,albo na snaidanie omlet z cebulka(cebulke jako przyprawe wmalych ilosciach mozna(wszystko zalezy od wyobrazni,wazne zeby uzywac tylko te skladniki ktore mozna jesc,mozna to dowolnie mieszac. herabta i kawa dozwolone jak najbardziejusmiech.gif nawet cole light mozna pic usmiech.gif przyprawiac mozna czym sie w zasadzie chce pechowiec.gif cet,ziola,czosnek cytryna,cebula,nawet odrobina korniszonow,mozna nieco musztardy, jedzcie tak czesto jak chcecie,nigdy nie omijajcie posilku(czyli nie dopuszczajcie do uczucia glodu bo moze zniweczyc diete i rzucicie sie na węglowodany)mozna pic w trakcie jedzenia,trzeba zawszew miec pod reka cos z dozwolonych produktow(tzn w lodowceoczko.gif ) no i na snaidanie mozna zjesc placka na ktorego przepis podalam wyzej(zawiera otreby i zapowbiega zaparciom pechowiec.gif ) na razie tyle,jak macie pytania to postaram sie na nie odpowiedziec e sie tyle ile sie chce i kiedy sie chce(to jest najlepsze w tej diecie)nie mozna czuc glodu,a dozwolone sa chude miesa (wieprzowina zabroniona)chudy nabiał(jajka mozna),chude wedliny,ryby (wszelakie,tluste tez)drob bez skory,no i nie mozna kaczek i gesi, nie wolno uzywac tluszczu nawet oliwy z oliwek,malo solic i bardzo duzo piż,nawet podczas jedzenia, mozna raz dziennie zjesc placek: 1 ł yzka otrębów przennych,2 otrębow owsianych,jajko i lyzka serka hogenizowanego(bez cukru),smaruje sie patelnie oliwa i sie piecze.Ja ide wlasnie na sniadanie: wędzony losoś i jajka(z sosem z jogurtu i Nie jestem w ogole glodna,troszke glodna bylam na zajeciach ale pobieglam w przerwie do sklepu po drobiowe kabanosy,zjadlam dwa i bylo ok oczko.gif wlasnie wazne jest zeby miec przy sobie cos do jedzenia,aby sie potem nie rzucic na niedozwolonesmutas.gif czuje sie jak zwykle Bardzo dobra dieta, stosuję ją już 4 tygodnie. U mnie chudnięcie przebiega etapami. W ciągu pierwszych 5 dni proteinowych schudłam 2,5 kg, następnym razem niestety nic ale jestem wytrwała i waga pomału spada. Nie jestem głodna, nie muszę liczyć kalorii, coś pięknego. Podstawowa zasada tej diety - co oznacza, że nie wolno oszukiwać ( aaa zjem tylko trochę tego czy tamtego, przecież nic się nie stanie) niestety ale niweczy to cały wysiłek. Podoba mi się też to że dieta ta obejmuję kilka etapów tzn. odchudzanie i stabilizację mięso nie musi być, można jeść ryby zwłaszcza owoce morza, jajka zwłaszcza białka, ser biały chudy, jogurty, kefiry najlepiej 0,5 % tłuszczu. BARDZO WAŻNE!!!!!! KONIECZNIE CO NAJMNIEJ 1,5 L PŁYNÓW Woda daje nerkom możliwość usunięcia ubocznych produktów przemiany materii. Niedobór wody w trakcie kuracji odchudzającej jest toksyczny dla organizmu i może również zmniejszyć lub zablokować utratę wagi.pić kawę, herbatę, ziółka i napoje typu Teraz jestem już trzeci raz na samych proteinach. Mój przykładowy jadłospis:wagi czego przewidują inne diety i pozostawiają nas samych sobie i niestety najczęściej efekt jo-jo gotowy.Największą wagę jaką miałam to 90 kg. Schudłam dzięki różnym dietom ale najwięcej dzięki diecie cambridge, niestety najczęściej po 3 miesiącach było jo-jo no i tak to męcze się już kilka ładnych lat i naprawdę mam dość. Mam nadzieję, że ta dieta uwolni mnie w końcu od tego problemu. Porcje jedzenia są spore, dziś w pracy zjadłam kubek 400g kefiru i 3 łyżki otrąb owsianych i myślałam, że pękne. Z utęsknieniem czekam na warzywa bo to jedzenie jest trochę monotonne no ale to tylko 5 dni. Gdyby więcej osób chciało stosować tą dietę to warto by było założyć osobne forum - bardziej czytelne - co Ty na to Ja po nocy waże połtora kilo mniej.Oczywiscie większosc to woda ale mimo wszystko takie cos niezmiernie cieszy Dzis rano zjadlam dwa drobiowe kabanosy,trzy plasterki szynki drobiowej, a teraz jakies dwiescie gramow wedzonego filetu z indyka i popijam cole bez cukru.Tak gdzieś o 5-tej chcę ugotowac na parze udka z kurczaka(trzy ,ale takie pojedyncze,i powinno wystarczyc do rana,jakby co to mam jeszcze maslanke i jutro chyba sie skusze na placka proteinowego,kupilam serek, ktory chyba sie do tego nada,jeszcze musze poszukać w domu otrębowDzisiaj rano z ciekawości stanęłam na wagę, chociaż staram się ważyć zazwyczaj co 5 dni i jakież przeżyłam miłe zaskoczenie, od wczoraj 0,4 kg mniej Zgłhce(to jest najlepSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×