Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja była "lajkuje" lesbijskie rzeczy

Polecane posty

Gość gość

Tak sobie patrzę po facebooku i jakichś innych stronach gdzie ma konto i widzę, że ma sporo polajkowanych rzeczy związanych z homoseksualizmem, głównie lesbijkami (historie z życia, zdjęcia artystyczne, itp). Jak sama nieraz mówiła była bardzo tolerancyjna (moim zdaniem to co wyczyniała i gadała to bardziej propagowanie homoseksualizmu niż po prostu tolerancja, ale mniejsza z tym). Zastanawia mnie jednak czy takie zachowanie może jednak świadczyć o tym, że ma skłonności homoseksualne czy niekoniecznie musi to oznaczać? Szczerze to byłbym zmieszany jak cholera gdyby się okazało, że lesbijką lub jest biseksualna, mimo że do tej pory myślałem, że podobają jej się faceci (a co za tym idzie i ja, ale spokojnie, pod żadnym względem kobiety nie przypominam :) ) Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propagowanie? co to jest propagowanie homoseksualizmu? propagujesz też kolor skóry? :D Może jest biseksualna, może jest homo, a może po prostu równouprawnienie par homoseksualnych jest dla niej ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że tak bardzo jej obrzydziłeś facetów, że przerzuciła się na kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że już wiesz, czemu cię rzuciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co chcesz przez to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chce powiedzieć, że ex cię rzuciła, bo woli kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście głupie. Gdyby była lesbijką to by się z nim nie wiązała. :/// jak już to może ewentualnie być biseksualna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo osón homoseksualych próbuje być w heteroseksualnym związku przez to jak homoseksualizm jest traktowany w społeczeństwie. Dopiero jak zaczynają akceptować samych siebie kończa nieudane, sztuczne relacje i szukają kogoś kogo będą mogły pokochać. a jak jest biseksualna to znaczy, że zostaniesz wymieniony na dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... była to osoba bardzo szczera, szczera do bólu. Przede mną umawiała się z facetami, wcześniej była w związku również z facetem, więc takie nagłe przestawienie się na kobiety byłoby dziwne. Nie sądzę, aby udawała, że podobają jej się faceci, już chyba bardziej byłbym skłonny ku stwierdzeniu, że jest biseksualna, chociaż sam już nie wiem. To tylko polajkowanie kilku postów, to wszystko a ja tak zachodzę w głowę co to może oznaczać. Ehh, brakuje mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ma znaczenie z kim się zwiąże? Możliwe, że jest bi, nawet jakby nie była to jesteś ex'em, a twój ton wypowiedzi o jej podejściu do związków homoseksualnych pewnie i tak cię skreśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze mi odpowie na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie k***a nikt ci nie odpowie, a skoro ci jej brakuje to jej to powiedz cwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój były jest patologicznym kłamcą bardziej chorym psychicznie niż baron Munchhausen. Co gorsza, na starość mu się znacznie pogorszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która była? Bo ty miałeś tego w 3 cholery i trochę. I przestań zmyślać bo juz żałuję, że przeszkadzałam tym co cię chcieli stąd wysiudać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lesby, FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona właściwie lajkuje, możesz podać linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×