Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna mamusia

Moja córka jest brzydka :(

Polecane posty

Witajcie. Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Ogólnie mam go od niedawna, bo raczej dawniej nie zwracałam na to uwagi. Więc, mam córkę, a moja siostra również.Normalka w wieku 35 lat. Nasze córki mają po 12 lat, chodzą do 6 klasy szkoły podstawowej. Moja córka jest o kilka miesięcy starsza, bo z siostrą zaszłyśmy w ciąże w podobnym wieku. Córka mojej siostry - Zuzia jest słodką, w sam raz z wagi i wzrostu blondyneczką o dużych, niebieskich oczach. Jest bardzo śmiała i wesoła i bardzo lubiana w klasie. Moja córka ma na imię Klaudia, jest zielonooką brunetką, która wygląda jak chodzące kości, nie chce jeść,ma dużo trądziku, jest bardzo nieśmiała i w klasie nie ma przyjaciół. Siedzi tylko nad tym swoim zeszytem i w nim coś rysuje. Tak wiem jestem nienormalna, bo moja córka jest ciut inna ale co ja mam zrobić jak córka mojej siostry to chodzący, grzeczny, pomocny blond aniołek a moja to chodząca, zamknięta w sobie niemowa. Nie ma żadnych problemów, w domu jest w miarę normalna ale w szkole nie.. Co mam zrobić, jak córka siostry jest piękna i po prostu idealna a moja nie spełnia moich oczekiwań? proszę, piszcie. To nie prowokacja, nie piszcie żebym starała się jej wpychać na siłę jedzenie, tak wiem jest w okresie dojrzewania ale czemu Zuzia nie ma żadnych pryszczy , jej waga jest w sam raz i wszyscy ją lubią? Czasem czuję że podmieniono ją w szpitalu! Pomóżcie mi proszę. PS. To nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto co ty mowisz
Jak możesz tak mówić? Twoja córka musi być naprawdę fajna , po prostu jest nieśmiała. Porozmawiaj z nią, być może choruje na anoreksję. I nie daj Bóg przeczyta ten post a jej samoocena spadnie poniżej zera, i będzie bardzo zazdrosna o Zuzę, córkę twojej siostry. Przecież uroda twojej córki również jest ładna! Co uważasz, że wszystkie dzieci muszą być blondynkami/blondynami o niebieskich oczach?Zielonookie brunetki też są ładne! Każdy jest piękny. Ona jest po prostu INNA. Może przeglądnij jej rysunki i doceń jej talent? Być może ma talent plastyczny? Nikt nie wie, i błagam cię nie mów że jest brzydka, bo dziewczyna w końcu może się pociąć czy zabić nawet! Jest jeszcze w takim okresie, że dojrzewa , robi się powoli kobietą i chce podobać się innym w klasie, więc nie nazywaj jej brzydką. Jak coś, zapraszam na mój email, który napiszę ci na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PlEPRZNlJ SIE W ŁEB GŁUlPA MATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM po takim goownie jak ty to czego ty sie spodziewalaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćradzi
niech rodzina zafunduje jej wspólnymi siłami operację zmiany płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona lubi swoją płeć ,więc po co ta odpowiedź? ubiera się normalnie, jeansy/getry, bluza / bluzka czy t-shirt. Włosy spina w kucyk, kok, luźny warkocz lub rozpuszczone. Nie pogardzi też sukienką, ale uważam że to niemozliwe by tak okropnie wygladala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze dodać, że ja mam wzrost i wagę prawidłową, dbam o siebie i jestem w miarę ładna, mam wysoką samoocenę. Mąż też nie jest brzydki, to po kim ona tą szkieletowatą chudość odziedziczyła? i tą twarz ? jestem wysoką blondynką, a mąż jasnym brunetem. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej się przyznaj z kim się puściłaś, przywalony szmaciuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego , że lubi skoro jest brzydka! wnet gdy dorośnie i seksu zapragnie to znielubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻRYJ KAŁ TĘPA MATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
ja się wcale nie puszczam, jestem skromną kobietą, miałam jednego chłopaka przez całe życie. Mąż za to chwali moją córkę, że jest ładna i widzi w niej same zalety. To dziwne, bo ja chyba nie widzę żadnej! Czuję, że już bardziej kocham chyba moją siostrzenicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że głupoty córka nie odziedziczyła po mamusi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe żadna głupota nie zaskoczy. Ale wymyśliłaś temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do Iriny Shayk to Ci daleko. Dlaczego nie jesteś taka piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaslugujesz na miano matki. Powinnas ja wspierac niezaleznie jaka jest. A charakter to wina rodziców. No ale skoro tak jedziesz po niej to jak ona ma byc pewna siebie? Zmien nastawienie do corki to i ona sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jak można jechać po swoim dziecku bo ma pryszcze? :O Czy to jej wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka żarty sobie robi, a Wy się nakręcacie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka jeszcze dojrzewa, może wypięknieć z wiekiem, zresztą uroda nie jest najważniejsza. Ważne, żeby była zdrowa, tak po ludzku mądra życiowo i żeby sobie poradziła w dorosłym życiu. Najprawdopodobniej córka jest introwertyczką, co nie znaczy, że jest gorsza od tych wygadanych i lubianych w towarzystwie. Introwertyzm często charakteryzuje ludzi inteligentnych, wrażliwych myślicieli, intelektualistów, artystów, może ma talent plastyczny i powinna go rozwijać. Wspieraj córkę w budowaniu własnej wartości, nie porównuj z innymi dziećmi, bo to nie ma sensu, nie jest konstruktywne, zachęcaj do rozwijania talentów, większej pewności siebie towarzyskiej i doceń ją za jej niepowtarzalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty masz problem. Moja córcia ma próchnicę (leczymy wprawdzie), nogi X ( również leczymy) ale dla mnie jest najpiękniejszą dziewczynką na świecie!!!!!!!!!!!!!!!! Kobieto masz poważny problem i wszelkie niedoskonałości Twojego dziecka wynikają z Twojego powodu ( zabierasz jej poczucie własnej wartości, jak może własna matka tak postępować i myśleć!) Biedna dziewczynka choć nie mówisz jej tego wprost czuje że nie spełnia twoich aspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ku**rwa gnomie jeden pokim ona ma być ładna jak ty wyglądasz conajmniej źle jak dziecko strusia a ojciec to nawet nie wiesz kto jest bo sie puszcz*ałas bla*dzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, dla mnie żadna pulchna wyblakłooka blondynka nigdy nie będzie ładniejsza od szczupłej, zielonookiej brunetki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba. A temat wygląda jak typowe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierajcie się częściej na basen. Od pływania trochę rozwiną się jej mięśnie i zobaczysz, że będzie miała bardzo fajną figurę, jak już dorośnie i stanie się kobietą. A chlor, czy ozon z wody pomaga na trądzik. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z genami nic nie zrobisz. Moi rodzice nie mieli trądziku, siostra cera jak lalka, a ja, no cóż, może'nie trąd,'ale cera mieszana, miałam trochę wypryski, mam wagry, przebarwienia. Także ja odziedziczylam jakis gen od ojca strony, bo jego kuzyni mieli trądzik. Corka siostry ma inny typ urody, inna figurę, wszystko inne i bez sensu porównujesz. To jest wiek przejściowy, jeszcze się dużo zmieni. A Ty zamiast tutaj pisać..'lecz trądzik córki i nie wmuszaj w nia jedzenia, jeśli nie chce,'je tyle ile potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż zna twoje rozterki? Powinien ci tak wtłuc za szykanowanie waszego dziecka, że musiałabyś tyłem chodzić by nikt twojej obitej głupiej gęby nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Dziękuję za odpowiedzi. Tak , u mnie w rodzinie wszyscy mieli twarze "jak lalki" jak to nazwała jedna/jeden z gości tego tematu. Chodzi na basen, dość dobrze pływa ale ja po prostu nie mogę znieść jej charakteru :( Zawsze marzyłam o słodkiej, otwartej, milutkiej blondyneczce (już nie chodzi o ten kolor włosów) Po prostu nie wiem co robić. żałuję, że nie mogę cofnąć czasu. Jest tu możliwość pisania na prywatnym czy co? Bo mogę wam pokazać zdjęcia i z pewnością wasza opinia będzie podobna do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×