Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdbgfgffhfgb

Moja dziewczyna ubiera się jak ostatnia wieśniara.....

Polecane posty

Gość gdbgfgffhfgb

Moja dziewczyna ubiera sie jak ostatnia wieśniara. Zaczeło mnie to już męczyć. Czekał z nadzieją, iż będzie się normalnie jako młdoa dziewczyna ubierać by być atrakcyjna. Jednak czas minął a ona ubiera się nadal jak najgorsza wieśniara. Nie wiem co zrobić z nią... Idę ulicą i widzę inne, choć pasztety w porównaniu z urodą mojej dziewczyny ale poptrafią wybrać fajne ciuchy by atrakcyjnie wyglądać. Mówię jej, że póki młoda niech próbuje różnych fajnych ciuchów. Ale to nie dociera. Byłem na zakupach proponowąłem jej by choć przymierzyła jakieś fajne bluzeczki, shorty. Nici...z tego. Mam dość patrzę na nią i mi już nie staje. A gdy widze na ulicy inną młodą odrazu czuje się lepiej, że dziewczyna wygląda jak dziewczyna. Nie wiem czy jej problem nie leży u podstaw rodziny. Jej matka to ostatnia gburka w ubiorze. Ojciec za to elegancki norm alny facet. Czy przykład matki gburki mógł tak wpłynąć na brak gustu u córki??? Nie chce jej zostawiać bo ją kocham ale sorry pewne rzeczy nie da się zaakcpetować bo jak z taką wybrać się na bal, do rodziny... NIE WIEM CO ZROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
ale co takiego nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
pierdolnij się w łeb i dla dobra dziewczyny zostaw ją. Może znajdzie normalnego faceta, który nie będzie się jej wwstydził :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz jA? miłość to akceptacja drugiej osoby, pełna akceptacja zarówno zalet jak i wad. Gdy zaczynasz oczekiwać czegoś od drugiej osoby, próbować ją zmieniać to już nie jest miłość 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbgfgffhfgb
niby normalnie jeansy czy top tylko to wszytsko takie nie dopasowane źle złożone kolorami... po prostu w tym czym się ubiera wygląda fatalnie...powiedział bym brzydko... normalnie nikt na nia by nie spojrzał na ulicy... i ciągle to samo jeansy...dzinsy... żeby ubrała krótkie spodenki shorty sukienke lekką.... by wyglądać jak kobieta a nie baba chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njuu
a ja mu się nie dziwię. widac ze zalezy mu na dziewczynie i po prostu chcę zeby wyglądała atrakcyjnie.. też czasem widzę fajne dziewczyny, szczupłe, a ubierają się jak babcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbgfgffhfgb
źle zrozumieliście moje intencje.... nie chodzi o totylko by ładnie wyglądała i mógł z nią się pokazać ale również by była atrakcyjna na codzień dla mnie.... bym miał na nią ochotę...ale prez ten jej ubiór podobny do wieśniaka patrzę na niezadbana dziewczynę z ulicy.... a nie na mkoją kobietę.... chciałbym aby dbała o siebie...zdrowa dieta, sport i normalny ubiró czy to coś złego???????? są pewne kwestie w których trezba wymagąc a nie akceptować pasztetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z quadelupy
widziały gały co brały :o njuu on nie cchce jej dobra, tylko mu wstyd przed innymi, proste :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie?
przecież facet ma rację!!! Mój facet ma gust, potrafi się fajnie ubrać, ale czasem od niechcenia zakłada jeansy poszarpane i wtedy mu mówię, przebież się, albo z Tobą nie wyjdę :D Ja uwielbiam się stroić dla mojego faceta, ale także dla samej siebie, czuje się lepiej gdy ładnie wyglądam :) Powiedz jej po prostu, że nie podoba się Tobie jej styl i bardzo byś chciał, aby go zmieniła, doradź jej, powiedz jakbyś założyła tą to na pewno wyglądałabyś bardziej kobieco, sexi itp Szczerość w związku to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ubrała", "shorty", "gburka w ubiorze"... Idź, biedactwo, poczytaj słownik, a dziewczynę zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z quadelupy
wymagaj najpierw od siebie cwaniaczku albo zmień laskę, bo fakt szkoda dziewczyny :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocina klocina098
autorze a ty w co się ubierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z quadelupy
co wy pierdolicie? kolejny bezmózg :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbgfgffhfgb
widzę ciężko tu o rozsądne opinie owszem trzeba akceptować drugą osobę, jednak gdy ta zaczyna się opuszczać w dbaniu o urodę i bycie atrakcyjnym dla partnera gdy on stara się...to cos jest nie tak! Wówczas trzeba wymagać by ta osoba dbała o zdrową dietę, urodę i ubiór jak wcześniej. Cóż jak tak dalej pójdzie to odejdę bo braku walki o atrakcyjność w związku nie akceptuje. O związek trzeba walczyć codziennie. I to nie tylko w sferze miłości ale i innych. Skoro Wy tego nie rozumiecie, to przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej ladne ciuchy w sensie jakas sukienke w prezencie spodnice itd a jak nie bedzie nosila to powiedz "dlaczego nie nosisz tej sukienki ktora ci podarowalem? wygladalabys w niej zjawiskowo" zachec ja, a nie tylko krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ma facet problem z lask
ma facet problem z laską bo przez jej strój mu nei staje...buhaha rozumiem że gdy ją poznałeś to byłeś tak zdesperowany że nie masz czego ruchać że nie zauważyłaś że ubiera się jak wieśniara ?! kwintesencja Twojej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocina klocina098
autorze a ty w co się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek34wawa
Każda normalna kobieta ładnie i atrakcyjnie się ubierze dla samej siebie, żeby czuć się lepiej.... też to przerabiałem. powiedziałem jej twardo, zacząłem sobie oglądać nagie zdjęcia w internecie, oglądać się przy niej na ulicy za innymi i jakoś zrozumiała, ale ciężko było choć to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjgk
ja kocham ciuchy i przebieranki:) sprawia mi to duzo frajdy:) mam kolezanke co ma 29 lat a chodzi w dresach!!! masakra wygląda jak mały chłopczyk!!! jak można tak nie dbać o wygląd!?! strasznie mnie to razi. Ostatnio umówiłam się z nią na rynku a ona przyszła w spodniach dresowych i starym golfie po mamie. No matko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretyn totalny z ciebie to po prostu żałosny jesteś c w e l u jeden ja jakoś nie noszę sukienek wcale a jakoś wielu osobom się podobam więc jak komuś zależy na miłości czy przyjażni to wcale nie wymagał ode mnie pokazywania nóg czy też cycków albo innego typu lansowania się Rozumiem że twoja panna może coś zmienić na lepsze w ubiorze ale gdy piszesz że tracisz na nią ochotę poprzez to jak na nią patrzysz w co jest ubrana to coś tu nie tak ale z TOBĄ KRETYNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś KRETYNKĄ, ciekawe czy ty byś tolerowała gdyby twój facet chodził codziennie w jakimś ulubiony łachu, garniturze z Pierwszej Komunii, czy byś to w imię miłości i swojej niewyobrażalnej inteligencji akceptowała i pozwalała na to? :D Kobiety ingerują w ubiór partnera i tak samo facet ma prawo do tego, czy wręcz obowiązek w sytuacji gdy kretynka ma zamiar zrobić z siebie pośmiewisko i przy okazji jemu narobić siary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdbgfgffhfgb "Moja dziewczyna ubiera sie jak ostatnia wieśniara." Autorze, Czy wiesz co to jest "moda" ? "Moda" to jest najgłubsza rzecz jaką wymyślili luuuudzie ! Nie oceniaj swoje dziewczyny po ubiorze ! Nie na tym polega związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój facet chciał ingerować w mój sposób ubierania, to przestał być moim facetem. Nie podoba mu się, niech wypieprza w podskokach. A dziewczyna sobie znajdzie faceta, który nie będzie ją wciskał w shorty, w których się źle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie chodzić w łachach ,i lubię łamać ten zwyczaj zmieniając się w boginie i patrzeć jak go skręca gdy się bawię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jest wizytówką mężczyzny. baba, która o siebie nie dba i tego nie rozumie, nie warta jest miłości, skoro publicznie ośmiesza swojego mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie baran,a ty taki piękny jesteś czy dobrze ubrany,a może ona się tak a seksualnie ubiera żeby tobie się czasem na amory nie zabrało,może robi to celowo boś paskudny jak noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ,zaniedbanie wychodząc ze swoim to wyraz braku szacunku, tak jakby on towarzyszył kobiecie w wymiętej koszuli i brudnych butach,trzeba mieć wyczucie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuniazuk
A spróbuj podsunąć jej to innym sposobem. Jak zobaczysz jakas fajnie ubraną dziewczynę to delikatnie powiedz. "kochanie ale była fajnie ubrana" albo " zobacz jaką ma ładną bluzkę" cokolwiek by doszło do niej co ci się podoba. Jak cię kocha to sama będzie chciała ci się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkaaaa
nie wiem czy wiesz z szkoły co to jest "PIRAMIDA ABRAHAMA MASLOWA" Jego twierdzenie mówi o tym że jeżeli z przeszłości jakiejś osoby została zaniechana jakaś cześć piramidy to jest wówczas takiej osobie bardzo trudno zrealizoać dalszą całosć piramidy. Zastanów się co mogą mieć wspólnego "łachmany " na twojej dziewczynie z twierdzeniem Maslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×