Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dyzio Swawolny

Moja dziewczyny miała innych przede mną, a ja przed nią żadnej. To boli.

Polecane posty

Gość Dyzio Swawolny

Czuję się, jakbym coś w życiu przegapił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>To boli.<<< Gdzie cię boli? W jądrach :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Zwykle dziewczyny miały więcej przed. Już np w wieku 13 lat<<< Wymyślił MITOMAN-PRAWICZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się dwa lata szybciej rozwijają. Gdy 13 latek bawi się w wikingów to 13 latka: -zakochuje się -szuka chłopaka w necie -jest galerianką - albo co najmniej interesują ją starsi chłopcy Autorze wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotruś: wiemy, że zbyt inteligentny nie jesteś, ale wyobraź sobie, że wbrew twoim fantazjom, nie każda 13-stolatka szwendająca się po galerii handlowej jest galerianką. To, ze ty masz spaczony umysł, nie oznacza, że wszystkie nastolatki także. To normalne, że nastolatka szuka sobie chłopaka i przeżywa pierwsze miłości (czyli to, co ciebie ominęło). Nie oznacza to jednak, że każda nastolatka od razu w gimnazjum traci dziewictwo. x To jest realne życie, a nie twoje seksualne fantazje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie nadajecie się do niczego ! Wasze wykształcenie, brak pracy i źródło utrzymania najlepiej o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym slowem to zwykla k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto niby o tym wie? O tym nikt nie wie że akurat teraz nie mamy pracy. Wiesz, czułbym się lepiej mogąc kogoś poznać, nawet jeżeli by ta osoba zwiała po dowiedzeniu się wszystkiego. Niestety nie poznaje nikogo co stawia pod znakiem zapytania moje bycie z kimś. Obawiam się że mogę nigdy nikogo nie mieć nawet jak się wykaraskam z tego położenia. A jak chodziłem do szkoły to nie budziłem niczyjich podejrzeń. Dlaczego nie miałem dziewczyny w tym okresie!!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haze
No widocznie nie byliście na tyle interesujący/przystojni/wygadani żeby kogoś zainteresować. Tylko do siebie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>A kto niby o tym wie?<<< Tam gdzie żyją skunksy, ludzie rozpoznają je z daleka. Tak samo jest z Wami :(. Pierdołę wyczuwa się na kilometr. Zmieńcie siebie, czyli zamieńcie skunksa, na kota, to ludzie zaczną Was głaskać i przytulać :). Na razie, słusznie przed Wami uciekają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcioPumcia
Przemek przesiaduje cały dzień na kafejak ma kogoś poznać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Użalanie się nad sobą to najgorsze, co można robić. Zamiast działać, wygodniej jest siedzieć na forum i się żalić. Taka prawda. Pamiętam swoich kolegów z podstawówki/gimnazjum, niektórzy to były takie paszcze, że strach było patrzeć, a dzisiaj każdy albo żonaty, albo przynajmniej w związku, nawet największy bazyl sobie kogoś znalazł. Ale szczerzę wątpię, czy któryś siedział i jęczał na forum jakie to życie jest złe. Tudzież marzył o księżniczce z bajki o wyglądzie modelki, która zwróci na niego uwagę w kolejce do kasy w warzywniaku, sama poderwie i zabierze go do krainy wiecznej szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma czego wyczuwać oni sami siebie opisali szczególnie 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Tudzież marzył o księżniczce z bajki o wyglądzie modelki, która zwróci na niego uwagę w kolejce do kasy w warzywniaku, sama poderwie i zabierze go do krainy wiecznej szczęśliwości.<<< Mnie ostatnio czarowała 20 lat młodsza dziewczyna, w kolejce do kasy. Było tak miło, że przez kilka minut, w naszych wygłupach, uczestniczyła też kasjerka :). Z pewnością nie wyglądałem na bogatego (co mi zaraz 92 napisze :D ), bo wracałem właśnie z robót remontowych i całe robocze ubranie, miałem pociaprane kurzem, resztkami tynku, a nawet smarem. Tylko od człowieka zależy, czy inni będą czuli się dobrze, w jego towarzystwie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuszczenie tego forum jak udowodniono wiele razy nic nie wnosi do naszej sytuacji. Przykro mi że chociaż w jakimś małym ułamku się nie potraficie wczuć w naszą sytuacje. x :D x Wczuwam się w całkiem dużym ułamku, ale ty niestety, nie chcesz przyjąć do wiadomości, że albo zaczniesz sam działać, albo starość cię zastawni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aleś ty naiwny. Uknuły to z kasjerką, żeby sobie tani remont załatwić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio czarowała 20 lat młodsza dziewczyna, w kolejce do kasy. Było tak miło, że przez kilka minut, w naszych wygłupach, uczestniczyła też kasjerka x Tylko, że ty brałeś w tym udział, nie stałeś jak słup soli, byłeś otwarty. 92 jest zupełnie zamknięty i nawet gdy jakaś dziewczyna zechce do niego zagadać, to on nie ma odwagi. Ale nadal zwala wszystko na los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>nie potraficie wczuć w naszą sytuacje<<< Każdy z nas jest w pewnych momentach pierdołą, dlatego bez problemu potrafimy wczuć się w sytuację pierdoły permanentnej :D :D :D. Tyle, że my nasze bycie pierdołą zwalczamy, a wy się w nim radośnie taplacie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Haze
i co z tego, ze ci twoi koledzy maja partnerki, skoro musieli je przekonywac do siebie zaradnoscia i pracowitoscia? co z tego, ze z innymi one mogly na wakacjach do lozki isc od razu, a oni musieli sobie na to "zapracowac" wielomiesiecznymi podchodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Aleś ty naiwny. Uknuły to z kasjerką, żeby sobie tani remont załatwić<<< Pewnie dlatego ta młoda, chciała się numerami telefonów wymienić :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×