Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja kolezanka kupila okulary przeciwsloneczne w markecie ZWARIOWALA

Polecane posty

Gość gość

niedosc ze ma wade wzroku to ze skąpstwa kupila okulary za 15 zl w markecie .... i ja z ciekawosci zapytam was czy kupilyyscie w markecie takie okulary??przeciez to oczy psuje.... zobaczcie teraz na oferte w lidlu od 5 czerwca moda lisbon...tam sa takie okulary.... http://www.lidl.pl/cps/rde/sid-3e40ae9e-6e6779bb/www_lidl_pl/hs.xsl/index.htm czy one maja w ogole jakies normy zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ja taka głupia nie jestem i kupiłam od profesjonalnego sprzedawcy na chodniku za 200 zł, mówił że są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno w markecie kupowac. tylko w salonie optycznym.pamietajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykonane są te okulary tzn. te niby "szkła" z folii od parówek, można nawet zaćmienie słońca poprzez nie bezpiecznie oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w carrefourze widzialam dzis chyba za 17zl, bylo napisane że chronią przed promieniami, że testowane, że bezpieczne, chyba sobie kupię, i tak wszystko robią w chinach, a wy myslicie, że co okulary za 500zl są lepsze od tych tanich? watpie. Tak samo z ciuchami. szmata z ZARY szyta w bangladeszu za grosze, robotnikom placą grosze, a potem sprzedają za 100zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne .straszne .z marketu ? W głowie się nie mieści .z marketu o ja pier......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe ja kupiłam okulary w skleie z pierdołami za 3 zł, nie przesadzajcie, okulary ja noszę, żeby słońce mnie nie raziło i byle jakie dla mnie mogą być, żeby tylko pasowały. Kiedyś nie było żadnych filtrów i ludzie nadal żyją i mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję byle były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to w ogóle nie mogę kupić ,bo mam twarz niewymiarową i nie pasują mi ze sklepu z pierdołami ani z marketów. A na takie choćby za 50 zł mnie nie stać przy takiej gromadzie dzieci (3 -w tym bliźnięta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci w dzisiejszych czasach? Toż to jakaś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Ray-Bany za 350 zl :P i wcale nie są jakies rewelacyjne, nieraz mruze oczy bo nie chornia dobrze przed sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko 350 za brele? Czy wy jesteście normalni? A te co byłu pokazywane w linkach powyżej to brzydkie jak nie wiem co ! W życiu bym nie dała nawet 35 zł za okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyobraź sobie, ze jestem normalna. Ale widocznie zarabiam dużo więcej niż Ty, skoro mnie nie szkoda 350 za okulary, a Ty byś nie dala nawet 35. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona rzeczywiscie musi byc nienormala . No jak mozna w marekecie ,no jak:-( ona normalnie niema wszystkich w domu. Ze dakie debilki łazom po ziemi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile zarabiasz i nie obchodzi mnie to, nawet jak mnie stać to i tak bym tyle za okulary nie dała, wolałabym te pieniądze przeznaczyć choćby na schronisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ma wadę wzroku to nie powinna w markecie. Ale jak ktoś bez wad to dlaczego nie? Filtry nie są koniecznością. Kiedyś nie było i ludzie nie wymyślali z okularami za 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG dzieci w Etiopii głodują a Ci sobie okulary za 350 zeta sprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko! Co ty gadasz, jak to? W markecie???? Toż to zbrodnia! Jak ona mogła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja okulary przeciwsloneczne mam raybany, ale za 600 zl, a korekcyjne tom ford za 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam słonia na złotym łańcuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaslonia
Głupi ludzie nie rozumieją, że kupując okulary za 20 zł z marketu lub ze sklepu odzieżowego psują sobie wzrok, najgorzej, że te głupie kobiety dzieciom swoim często psują wzrok takimi gównianymi pseudo okularami. Jak kupować okulary to tylko u optyka, już w okolicach 200zł można kupić prawdziwe okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada i to zawsze no 222 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupaslonia a ty nie rozumiesz, że kiedyś takich okularów nie było i ludzie normalnie funkcjonowali i nadal żyją. Płacicie za reklamę i firmę. Tyle. Ja rozumiem, że jak ktoś z wadą wzroku to powinien kupować u optyka. Ale bez wad wzroku to po co? W dzisiejszych czasach i tak prędzej czy później coś siądzie jak nie oczy to żołądek, wątroba , stawy i inne raki wyjdą . Moja babcia całe życie nie paliła a zmarła na raka płuc. Tak że nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze za 5 czy 10 zł to nie sa najlepsze okulary, ale myślę, że takie za 60 zł to juz mogą być. Na pewno nie trzeba kupowac za kilka stów, bo i tanie są dobre i chronia oczy. Ja byłam ostatnio u optyka http://www.poloptyk.pl/gabinety.html i sam mi powiedzial ze cena to czesto reklama, marka i nie idze w parze z jakoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
jesli sie ma wade wzroku to lepiej kupic w sklepie z okularami u okulisty , a nie w markecie na pólce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie kazdego stac stopka: rodzice sa jak nietoperze - niedowidza, niedoslysza a wszystkiego sie czepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt widzenia, a punkt siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×