Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja kuzynka dzisiaj urodziła

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy daleko od siebie. Chciałabym wysłać jej i jej córeczce jakiś symboliczny prezent. Co mogłabym jej kupić? Jestem studentką i mam mocno ograniczony budżet a ona z kolei ma bardzo dobrą sytuacje finansową wiec mój prezent niekoniecznie musi być praktyczny. Z czego byście się ucieszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kuzynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla każdej kup urnę bo MEMENTO MORI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam kilka miesięcy temu, w tym pierwszym miesiącu z drobnych upominków dostawałam od bliskich przeważnie ubranka, grzechotki,pieluszki, mokre chusteczki, zabawki do wózka lub łóżeczka... Nikt naomiast nie wpadł na to żeby kupić coś dla mnie,no poza mężem ;-) Widomo,dzidziuś numero uno. Wszystko cieszy,wszystko się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kuzynki podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup pieluszki najlepiej rozmiar 2 od chyba 3 do 9 kg do tego np jakaś grzechotkę , albo kup jakieś śpioszki tez lepiej rozmiar 62 , lepiej kupować troszkę większe , maluszki szybko rosną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaka29
może coś z ubranek? nie wiem czy znasz sklep psoty.com są to ubranka szyte w Polsce, są naprawdę dobrej jakości, na pewno to doceni,a również jako mama wiem, że tego nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak postawiła na praktyczny prezent, ale wiesz taki uroczy :D Np. śpioszki są przecież przecudowne wzory a ich nigdy dość, cena nie zawsze idzie w parze z jakością, tutaj https://lencia.pl/spioszki-c-136_30.html są prześliczne śpioszki, super jakość i mega wygodne (testowane na moim dziecku) a cena rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×