Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niegościnny

Moja mami pisze z ARABEM

Polecane posty

Gość niegościnny

Co jest grane co to za zorganizowana akcja?? Co robić z takim terrorysta jak przyjedzie do mojej matki ze swojej dziury?? Jestem zdolny do poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZE WAS POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po arabsku? zdolna kobitka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po angielsku pewnie piszą. a twoja mama ma partnera? jeśli nie, to chyba każdym a prawdo do szczęścia, prawda? tylko uważaj, często arabowie(zwlaszcza egipt itp.) to krętacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogaduja się trochę po angielsku, polsku i arabsku. Ten arab to dobry znajomy męża przyjaciółki mojej matki, a ona jest półka, która poślubiła właśnie araba.. Co wy na to? Ja bym wolał żeby mama znalazła sobie kogoś w Polsce, bo niestety nie jest zbyt bystra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*miało być polka Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie wszyscy arabowie sa zli, oszusci, itd, ja jestem juz z arabem 10 lat po slubie poznalam go w Pl na uczelni, jestesmy mega szczesliwi, moj na glowe do interesow, bary, sklepy, furtownie, domy, mieszkania na wynajm i nie tylko w Pl, zobacz jakby twoja matka zwiazala sie z nim mogli byscie jezdzic do niego np na wakacje czy jak w Pl jest zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko ze on nawet angielskiego nie zna.. Oni się komunikują jak opoznieni umysłowo ludzie.. Jeszcze ostatnio moja matka wspomniała coś w stylu ze Zia, bo tak ma na imię, przyjedzie do niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybij jej z głowy, niech się czepi polaka, wróg to wróg ale swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie tego nie wyobrażam, bo sami ze sobą nie umiemy gadać, a ona sprowadza araba, który gada w swoim języku, a ona również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłem jej wiele razy ale przecież nie będę jej mówił co ma robić, tyle że na araba nie pozwolę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mój wujek wpada i mi pomaga nieświadomie, woła na typa terrorysta itp wujek bardzo pomysłowy gość Ciężko go powtórzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mamie na lustrze ,,arabeska,, to skończy do zenitu tak nazywali k***wki w latacz 90-tych Her może się obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×