Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja matka mi grozi i mojemu bratu

Polecane posty

Gość gość

Chla alkohol, jest na naszym utrzymaniu. Zadaje się z patologią teraz poznała jakiegoś debila i ona grozi nam że on nas pobije albo zabije jak ja wyzwiemy. Dodam że to taka p******a baba że wszystkich prowokuje wyzywa, nie daje spać i żyć, najmłodsza siostra jest w domu dziecka. Co robić w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Wyprowadzić się. Stworzyć rodzinę zastępczą dla siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czyje jest mieszkanie. Przypuszczam, że matki albo komunalne i wszyscy macie prawo do jego zamieszkiwania. Matka jest alkoholiczką czyli osobą chorą, powinno się ją leczyć. Pewnie nie zechce dobrowolnie więc przy najbliższej awanturze wezwać policję a dalej sprawy potoczą się zgodnie z procedurami. Łachudry - przyjaciela matki nie wpuszczać poza próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z siostrą nie tracić kontaktu, zabrać ją stamtąd najszybciej jak się da, nie skazywać jej na gorszą patologię niż w tej chwili się znajduje. Poprosić o pomoc kogoś normalnego z dalszej rodziny, ciotki, wujkó, stryjków, dziadków... kogo się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi siostry nie da, bo mieszkam w tym samym mieszkaniu a na wynajem mnie nie stać. Druga rzecz to policja byla wzywana nie raz i nic nie zrobili tylko izba wytrzeźwień i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mopsu trzeba zgłaszać takie sprawy , oni nie zostawią was bez pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×