Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja pierwsza zima jako kierowca

Polecane posty

Gość gość

Witam :) Zbliża się zima, moja pierwsza odkąd mam samochód. Potrzebuje porady. Jak sobie radzić? Na co zwrócić szczególną uwagę? Kupić drapaczke do szyb, płyn do spryskiwaczy zimowy.. Czy jest coś jeszcze co się przydaje? Ponoć jest jakiś płyn, którym psika się szyby żeby szybciej lód stopnial.. :) moze ktoś coś podpowie? Ps. Opony mam już wymienione ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tata pokazał jak to jest gdy mnie uczyl :):) tylko, że on kierował i dawał gazu do deski :D Jak ja jechałam to było na 3trójce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i, aż opony piczczały :):):) a mama potem go opieprzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taty nie mam, chłopaka tez nie. W sumie to mam męża :P haha :D ale on nie ma jeszcze prawa jazdy ;) poza tym to dzięki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za autko i ile latek ma ? ja bym radził dobre AC wykupić i parę dodatkowych lekcji na śliskim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykup AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z hamulcem ręcznym? Zaciągać jak jest mróz czy nie zaciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prawie po zimie wiec warto pomyśleć o odświeżeniu klimatyzacji, może ci to zapewnić www.gastal.wroclaw.pl. Ja z ich usług zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione opony to Continental, a Paxaro produkuje Continental tylko z ukierunkowaniem na rynek polski :) Klasyka gatunku. Chociaż opona jest ekonomiczna to jeździ się, jak na starszych premium. Doświadczeni kierowcy będą zadowoleni. Informacji najwięcej o marce udziela strona www.oponypaxaro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubixx
Opony Paxaro to bardzo ciekawy wynalazek :) Przede wszystkim to opony ekonomiczne, ale wzorowane na nieco starszych modelach premium Continentala :) Warto zatem poczytać, chociażby tutaj http://oponypaxaro.pl, skąd marka pochodzi i czym się wyróżnia, bo można trafić niezły interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×