Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 43 cm vv bicepsie

moja skromna twórczośc do oceny

Polecane posty

Gość 43 cm vv bicepsie

Umrę samotny stan mojego samopoczucia jest ulotny Ulotny jak gaz Proszę kochanie otwórz tej miłości właz Nie stoi tu ciężki głaz razem otworzymy go na raz Mimo że żadna miłość nie jest bez skaz To i tak zawsze miłość dopadnie każdą z was Choćby i na dzikiej plaży Której kobiecie się to nie marzy? Ten pierwszy zachód słońca Na jedej z wysp tropikalnego archipelagu ciągnącego się bez końca, Polinezja ma swoje uroki lecz kochanie czym są przy tobie jej widoki? Tylko załóż ten wianek na włosy Ten koło którego rozłupałem kokosy Dla ciebie, By było ci ze mną jak w niebie, Najważniejsze że mamy siebie i możemy nawet mieszkać w domku na drzewie. Nawet na krańcu świata Byle by na plaży oświetlała nas kochanków miłości poświata http://szuflada.net/wp-content/uploads/2015/03/horyzont-morze-zachod-slonca.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaUroczaCóreczkaDiabła
Bardzo fajne, chociaż troszkę smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grafomanię nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Musi być smutne by poruszyć serduszko odpowiednio wrażliwej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli jeszcze nie zauważyłeś przez poprzednie wpisy, to już poruszyłeś małą córeczkę. Teraz łapcie życie za rogi, przejdxcie na privka i spróbujcie co z tej znajomości wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
15:25 a ty kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 cm vv bicepsie dziś 15:25 a ty kto? Nie znasz mnie, ale widze to i owo, bo jestem z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe, ale sporo lachonów na to wyrwiesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest, że pisanie o wianuszkach i kokosach to trochę na małolata zalatuje, a nie na faceta w średnim wieku. No ale kto co woli i jaki ma gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaUroczaCóreczkaDiabła
15:25 hahahaha no podoba mi się ten wierszyk, moje serduszko faktycznie się poruszyło, ale jestem nadwrażliwa ostatnio aż za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
15:49 Ja nie mam na celu "wyrywania lachonów".Żadne lachony mnie nie interesują, chcę naturalną kobietę a nie glonojada jakiegoś. 15:53 w srednim wieku to jest twoja nauczycielka gimbusie 15:58 Ekheeemmm....To nie jest wierszyk, to jest proza.Poświęciłem aż 25 minut życia by ją napisać, więc proszę o powagę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut na rymowankę o kokosach jak gimbus no to jednak wracaj do swojej pani w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaUroczaCóreczkaDiabła
43 vv bicepsie Okay. Polski to nie jest moja mocna strona, racja to jest proza:) 16:09 przynajmniej coś robi, lubi pisać to pisze, nie musisz wcale tego czytać, ale rozumiem, że to Twoja "opinia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny grafoman! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet zniesie każdy wykwit (anty)talentu, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×