Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moje nowe mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
35 metrów to niewiele. Metraż kawalerki, a tutaj 2 pokoje weszły i nie widać ciasnoty wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkya
Czy w przedpokoju jest kuchnia? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słabe rozwiązanie z kuchnią w przedpokoju. W rzeczywistości tam beda wisiały kurtki, buty i do wyboru bedziesz miała, w zaleznosci od usytuowania wieszaków, albo zahaczanie o nie otwierając lodówke, albo wchodząc do kuchni z salonu. Daj zdjęcie rzutu z widoku z "przedpokoju", może da się cos innego wykombinować? Chociaz majac 35 m to chyba i tak nie da rady, bo salon jest jest pewnie malutki. Ale kolory i meble bardzo mi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zmieniła miejscami kibel z prysznicem.... mało praktycznie tak jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka duża nie jest, ale wszystko na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mieszkanie 34 metry, dwa pokoje i też nie jest ciasno, każdy kto mnie odwiedza myśli ,że mieszkanie ma minimum 10 mkw więcej, wszystko zależy od aranżacji mieszkania, po zakupie ,wzięłam architekta, który wyburzył dwie ścianki, dobrał meble, zagospodarował każdy kąt tak,że jest super i przestrzennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mając mniej niż 40 metrów bez projektanta się nie obędzie. Nawet jeśli wydamy 2-3 tysiące to jest to 1% wartości mieszkania a mieszkamy tam całe życie. Niektórzy duszą grosza a potem się 30 lat męczą i narzekają, że ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 35 metrów to całkiem ciekawie. Jest salon, jest sypialnia, fajna łazienka. Brak tradycyjnej kuchni nie jest tu minusem. W końcu wszystko co trzeba jest. A i szafa w przedpokoju się znalazła. Tylko wiadomo, imprezy rodzinnej na 15 osób w tym salonie się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jest grafika komputerowa a nie mieszkanie, bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wizualizacja, mieszkanie jest w stanie developerskim. Ale i tak szok że wszystko można tak zaplanować na małej przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo super pomysł z tym przedpokojem. Na 35 metrach dzięki temu zmieści się normalnej wielkości sypialnia, a nie marne 6 metrów jak czasami zdarzało mi się oglądać. Niby idealne "na pokój dla dziecka" jak tłumaczyli sprzedający. Chyba bardziej domek dla kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny projekt, a to rynek pierwotny czy wtórny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłaś już to mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz kwestia urządzenia. Projekt mi się podoba, choć wiem, że jak kiedyś sytuacja rodzinna mi się zmieni to mieszkanko już nie będzie "w sam raz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Cię skłoniło do rynku pierwotnego? W tej cenie pewnie byłoby 20 metrów większe mieszkanie na wtórnym i mniej problemów z zagospodarowaniem małej przestrzeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dobre biuro architektoniczne może zaoferować wiele rewelacyjnych rozwiązań. Ja też jestem pod wrażeniem, po nawiązaniu współpracy z http://wmw-architekci.pl/oferta, warto się zainteresować, bo realizacje mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkania na rynku wtórnym wcale nie są tańsze niż te z rynku pierwotnego, wiem bo sama kupowałam mieszkanie rok temu więc trochę obyłam się w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaroka
rewelacyjnie to wyszło, też mam taki metraż ale jestem chomikiem i mam mnóóostwo rzeczy. Teraz robię pokoik synka, malutki, zastanawiam się nad kolorami żeby jeszcze bardziej nie przytłoczyć pomieszczenia. Dodatki kupuje na avans.pl, łóżeczko, oczyszczacz i nawilżacz powietrza, bo jak się włączy centralne w tym pokoiku to suchość sprawia że aż nos boli, a w zimie to jednak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niewątpliwie hitem jest bidet zamiast miski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania na wtórnym nie są tańsze? No bez jaj. Oczywiście trzeba porównać dużo parametrów, ale cena za metr w podobnej lokalizacji i podobnym metrażu jest kolosalna. Gołego mieszkania. Jeśli kupujesz urządzone na pełnym wypasie to wiadomo że wtórny jest droższy. Ale samo wyposażenie kosztuje 200-300 tysięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyposażenie 200, 300 tysięcy?? chyba ze złota, co ty wypisujesz, na wyposażenie dwóch pokoi i kuchni wydałam 25 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o wyposażenie na "full wypas". To i tyle można wydać. Dlatego czasami apartamenty kosztują milion złotych i są z wtórnego rynku. Ale generalnie wtórny jest zawsze tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancko. Ja wole mniejszy metraż, ale dobrze urządzony niż 50 metrowe mieszkanie i bez wyrazu. Kameralne są lepsze dla singla lub pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia w przedpokoju to teraz modne. Widziałam ostatnio w programie nasz nowy dom takie rozwiązanie. Praktycznie w samym wejściu był aneks i świetnie to wyglądało. Oczywiście jak ktoś ma 100 metrowy dom to nie musi tak kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jeśli współpracujesz z dobrym architektem, to zawsze możesz tak wygospodarować przestrzeń, że nawet na małym metrażu wszystko będzie fajnie rozplanowane. :) Sama mam niewielkie mieszkanie i współpracowałam z http://mwh.com.pl/ przy jego urządzaniu. Aż trudno uwierzyć, że teraz tak wygląda. ;) Wszystko wyszło bardzo fajnie i dobrze mi się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_88
Małe mieszkania mają to do siebie, że ciężko je urzadzic zeby byly i ladne i funkcjonalne, wiem cos o tym, bo sama mam kawalerke 30m2 i bylo mi ciezko upchnac wszystko to co chcialam. W sumie to najlepszym wyjsciem zamiast kupowania mebli gotowych i meczenia sie z nimi, ustawiania, przestawiania mozna na szczescie zamówić meble na wymiar. Ja to przerabialam jak urzadzalam swoje, wszystkie meble zamowilam w meble foryś spod krakowa. przywieźli mi je wiec wszystko spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się. a Ile metrów ma sypialnia a ile salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×