Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje rzęsy

Polecane posty

Gość gość
Tutaj z kreska http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d324be110dc95691 Mam nadzieję że nie zostanę rozpoznana po tym oku xD Jak myslicie czy rzęsy zbytnio by nie obciazyly oka ? Pasowalyby mi ? Najlepiej chcialabym miec takie jak miala Priscilla Presley ale chyba mam za male oczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ten dzial.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziewczyna Ci powiem, że masz śliczny kształt oczu. Jeśli chcesz mieć dłuższe rzęsy to spróbuj olejku rycynowego. Przedłużanie się nie opłaca, bo to źle działa na nie, nawet jeśli najpierw dobrze wyglądają to potem zostają ci trzy na krzyż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przedłużane rzęsy i efekt jest bardzo ładny , wiadomo trzeba po 3,4 tygodniach dopełniać bo wypadają, ale moim zdaniem warto:) moje rzęsy tez na tym nie ucierpiały , nosze je od roku i wszystko okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Probowalam rycynowego na wlosy, strasznie wysuszyl, efektów tez żadnych... nie wiem czy ryzykować na rzęsy... kobieta z tatuażem a dbasz jakoś o swoje naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaka metoda, jakie rzęsy doczepiasz? całe zatrzęsienie ich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mocno malujesz tandetnym tuszem. Najpierw trzeba zmienić tusz na minimum Bourjois Push Up... Jeśli to nic nie da, to zawsze zmywać makijaż przed spaniem i kremować na noc rzęsy zwykłym kremem Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam o tym tuszu ale jest dużo niepochlebnych recenzji. Zazwyczaj używam illegal length , ostatnio jakiś z miss sporty. Był czas ze kupowałam tusze od 100zł wzwyż ale efekt był ten sam..po illegal mam mniej widoczne rzęsy niż po tym miss spprty (który widać na zdjeciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremuje od zawsze razem z twarzą ;). Też niewiele daje. Chyba nigdy nie będę miała firanek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj piękne rzęsy z Melkiora. Normalnie jak prawdziwe i przyjemne w noszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz kurczaka z,lidla za 7,49/kg same ci urosną:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jak masz są ok. Zle je tuszujesz moim zdaniem. Za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję olejek rycynowy na zmianę z Regenerum do rzęs i jest git!Efekty są bardzo widoczne.na szczęście nigdy nie miałam jakiś bardzo krótkich rzęs :). Moja koleżanka przedłużała rzęsy 2 lata i teraz swoich prawie nie ma..porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedluzalam rzęsy i wszystko było pięknie dopóki uzupełnialam. Kiedy postanowiłam zrobić przerwe, a ostatnia przyklejona trzęsą odpadła to myślałam że padne. Praktycznie nie miałam czego malować tuszem... chociaż efekt świetny nie planuje więcej przedłużać bo nigdy nie wiadomo kiedy musiałabym z tego zrezygnować i kolejny raz ratować moje rzęsy a raczej to co z nich zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na włosy spróbuj oleju rzepakowego, słonecznikowego, arganowego albo kokosowego. Na rzęsy również. Możesz też spróbować wazeliny (byle nie perfumowanej). Nakłada się czystą szczoteczką. Oczy masz ładne i rzęsy też. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×