Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOPS i Caritas myślą że jak ktoś biedny to mogą mu rzucić byle ochłap w postaci

Polecane posty

Gość gość

Najgorszych ściepów np w puszcze z rzekomą makrelą. Albo obrzydliwe pulpety w sosie które pulpetów nie przypominają tylko jakąś plastikową mase. Nawet mój pies tego nie chce jeść. Nie żebym wybrzydzała ale bez przesady. Zamiast dać byle co mogliby zmniejszyć ilość jedzenia a zwiększyć jakość. Czasem mam wrażenie że w Afryce lepiej jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiosną możesz jeść owoce i warzywa, możesz mieć ogródek, zasadzić zboża, już chleb za darmo, nie jest tak źle, a w Afryce lepiej jedzą, bo delektują się ludzkim mięsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uja by biedni dostali, gdyby to żarcie było smaczniejsze. Urzędasy siatami by wynosili. Takiego nie chcą kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogliby więzienia trochę rozładować, tych najgroźniejszych przepuścić przez maszynkę do mięsa, zrobiłoby się luźniej, biedni by sobie mięska pojedli, a i przyszli mordercy/ gwauciciele by się 2 razy zastanowili czy warto kogoś zabić i stać się schabowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam głodna i pomyślałam że otworze puszke z makrelą w oleju z logo Caritasu i zjem razem z chlebem. 1 kromke z ledwością przełknęłam. Reszte ryby wsadziłam do lodówki a w pokoju śmierdzi szambem od tej makreli. Już serio wole być głodna niż przełknąć te g****o zwane jedzeniem. Założe sie że nawet Magda Gessler nie miała okazji takich 'speciałów' w swoim życiu spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na zakupy do Almy. Albo do Piotra i Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dali ci tylko makreli ? Jesteś biedna to jedz kał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rusz d**e do pracy i zarob sobie na lisnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dopóki nie podniosą płacy wymaganej żeby otrzymywać alimenty z funduszu i 500+ to nie opłaca sie robić. Zresztą przez te lata co chodziłam na rozmowy o prace to każdy pracowdawca wybrzydzał i miał do mnie jakieś 'ale' że mam nieciekawe CV odnośnie doświadczenia. Wcześniej pracowałam zagranicą na czarno. A tutaj się troche boje że po 3 miesiącach mi podziękują i wyląduje z palcem w d***e bo nie bede miała ani alimentów ani 500+ przez zarobki. Niewiadomo ile mi zajmie znalezienie kolejnej pracy. To nie takie proste w tym chorym kraju mieć prace i w miare normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz, a tym, co z ich podatków dostajesz pincet plus i zasiłki musi się opłacać. Kawior i szynkę toskańską pewnie powinni takim jak ty dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale moim zdaniem jak np dają na głowe 5 puszek plastikowych klopsów w sosie to lepiej dać po 1 na głowe ale z normalnym klopsem który ma chociaż 50% mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny ucieszy się, że pięć puszek dostał, leń i nierób z pincet plus woli jedną za to luksusową. Widać kto głodny, a kto się frykasów za darmo chce nażreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa sory,ale to że ktoś jest biedny to nie znaczy że ma byle g****o żreć. Nieraz lepsze na śmietnik wyrzucają,wiem bo chodze po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brać nie musisz, siłą ci nikt do ust łychą nie nakłada. Idź do pracy, zarób i kup. Aaaaa, zapomniałam, że tobie nie opłaca się pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamskie to jest, przecież takie jedzenie może tylko zaszkodzić. Kiedyś widziałam co ludzie wkładają do tych koszy ktore stoją w marketach z napisem pomoc dla ubogich. Same najtańsze rzeczy od ktorych mdli na sam widok. Jakies makarony za 2 zl. Kurwa nie chcecie pomagac to nie pomagajcie, jak można ludziom odpady dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co do tych koszy włożyłaś? Szynkę Krakus i ryż jaśminowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A.czemu nie? Jak chce zrobić prezent to nie kupuję tandety. Ludzie to nie świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny nie wybrzydza. Jeśli makaron za 2 zł Ci śmierdzi to znaczy, że Ty prawdziwej biedy nie zaznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko świnie nie wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrzydzasz jak piesek francuski z delikatnym podniebieniem bo moja kolezanka dostawał takze z caritasu i widziałem ze dostawał jedzenie z górnej pułki nie dostawał margaryny ale prawdziwe masło a przy okazji makrele sa droższe od śledzi i szprotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biednego nie stać na kupowanie dziadostwa, prawda stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sama do tych koszy dla biednych włożyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chałwę, kawę i bombonierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwa ściera wybrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ktoś najadł... Pamiętam dziadka, któremu kurcgalopkiem lecieliśmy do sklepu, bo mu taka mundra inaczej do paczki pomocowej włożyła z***biście drogą oliwę z oliwek, łososia w plastrach, drogi zestaw witamin i inne takie ''godne'' rzeczy. Tylko do oszamania dla głodnego tam niewiele było. Dobrze, że kasę przy sobie mieliśmy, i jak się dziadek pobeczał nad paczką to pobiegliśmy po jedzenie, którego potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę luksusu im nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założycielce wątku pewnie nie, bo ona nie jest biedna, tylko z lenistwa do pracy nie pójdzie - sama pisała. A prawdziwie biedny najpierw chce się najeść, jak ma do wyboru bombonierę i kilo makaronu to wybierze makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja , ktoś chce nastawić ludzi przeciwko biednym , nie wierzę że ktoś aż tak wybrzydza , z caritasu dostają bardzo biedni , fakt jedzenie słabe ale jeśli ktoś jest biedny to nie patrzy na jakoś tylko żeby zaspokoić głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko ten makaron najtańszy i najbardziej podły, klopsy też pisała że z jakis odpadów. Sama kiedys kupilam w sloiku, to gorzej wygladało noż psia karma. Pewnie ze szczurów albo najgorszych ochlapow z rzeźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i szlag mnie trafia! Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Nie podoba się, nie chodź tam i nie bierz. A skoro pracować też ci się nie chce a chcesz lepiej żreć to na ulicę, może chętny na sponsoring się znajdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×