Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość razorka

MOTOROLA V3

Polecane posty

Gość razorka

Jest prześliczna, nowoczesna, ale czy warto ja kupić? Nie wkurza was ta klapka? A jak się rozłozy to ile ma cm, bo wydaje się duzo? Rozważam jej kupno, ale obawiam sie, że nie mając nigdy komórki z klapka będzie mnie ona denerwować. A włąsnie... z tego wyświetlacza co jest na "zewnątrz" da się np. odczytać czy przyszedł sms ,albo czy ktoś dzwonił? jestem zielona BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDY NAJMNIEJSZY KOMENTARZ OD TYCH, KTÓRZY MAJA, MIELI, WIDZIELI, UŻYWALI... SERDECZNE DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
pisać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze jestem
to komóra z jakiejś promocji w plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słownik
Hę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ktos
moze na pierwszy rzut oka wydaje sie duza ale potem to znika :) taka szpanerska ;) ja polecam jej kupno bo jest naprawdę ładna i płaska ( a to też się liczy)... no i pełna bajerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze jestem
no czy ona jest w promocji w plusie czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nie mam tego akurat telefonu ale mam inny z klapką i szczerze polecam :) na wyświetlaczu zewnętrznym na pewno pisze, że jest nowy sms albo nieodebrane połączenie, poza tym godzina, stan baterii i zasięg, to podstawy. a jeśli akurat ktoś do Ciebie dzwoni to jest napisane kto :) klapka jest też fajna, bo nie musisz blokować klawiatury i nie niszczy się telefon \"od wewnątrz\". nie jest duży po rozłożeniu i tak ładnie \"leży\" przy uchu jak się rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
dziekuje za odpowiedzi :) tez mi sie wydaje,ze jest szpanerska:) zakochalam sie od 1.wejrzenia w tej motorolce :D moze jeszcze ktos sie wypowie? slyszalam,ze sie przyciski scieraja. a wlasnie, te przyciski to sa niewypukłe tylko taka blaszka jakby jest i sie dotyka jak kasjerka komputer w rossmannie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
ta motorola jest w kazdej sieci. a w promocji chyba niestety nie jest bo kosztuje 1199zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
Moze i jest plaska, ale mnie sie nie podoba po rozlozeniu. Klapki kocham sama mam ale samsunga. Ta motorolka byla albo moze jest w promocji za zlotowke w idei ale dla firm. Dla mnie jest za szeroka (uzywalam bo znajomy ma) i w mojej malej lapce jest niewygodna, klawisze ma plaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
uppupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
no nie wierze !!!!!!! nikt z was nie ma tego cudeńka ????? ruszyć dupy i pisać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
nie wiem od czego zalezy fakt,ze wolicie sie udzielac na jakichs bzdurnych, małoistotnych topikach typu" skalska,ponoc twoj tylek stal sie legendą". co za półgłówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
Ja mialam to cudenko, nigdy nie bylam za takim rzokladanymi telefonami ale ten jest super, maly poreczny, nie potrzeba blokady klawaiatury. Na malym wyswietlaczu widac fajnie czy przyszedl sms, do tego jak Cie nie ma w poblizu telefonu i przyjdzie sms lub ktos dzwonila to on potem o tym przypomina co moim zdaniem jest dobre, bo w domu nie nosze telefonu ze soba wszedzie a czasami z innego pokoju nie slychac dzwonka. Naprawde polecam ten telefonik ja mialam czarny, byl piekny, byl...bo kur...mac wpadl mi do kibla i go chu.. strzelil, ale to moja wina. Ogolnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
To nie sa dotykowe klawisze tylko wciskane ale sa bardzo wygodne w uzyciu, kosztuje az 1100 zl o kurcze w anglii sa teraz po ok 89 funtow na karte. I kto nazwal ten telefon duzym?? jest bardzo plaski jest poprostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
hehehhehehehe......skoro nei nosilas go szedzie,tym bardziej trzeba bylo go nie brac do sracza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
Mialam go w pracy i dlatego poszlam z nim do sracza, i poprostu mi wpadl do kibla. Ja jak go kupowalam to mialam w zestawie plyte z opr, kabel do kompa i sluchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
bo to sa standardowe akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nokia
modele z klapkami maja tendencje do wariowania tzn po ok roku same np wysylaja ostatnio wyslane smsy. a'poros ma mala pamiec smsow. poza tym jak spadnie z duzej wysokosci to po niej. kumpeli maz kupil i spadla jej z szafki na glazure w kuchni. dobrze ze ma dzianego meza to zaraz potem dostala nokie - telefon nie do zajechania bez wzgledu na model. ale jak chcesz to przeciez mozesz sprobowac z razorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nokia
no i pazurki slizgaja sie po klawiaturce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Tylko pisze ze to bylo nie zgrywaj takiej cwanaiary ze to jest standartowe, pytalas sie to odpowiadam i pisze co i jak w nokii np przewaznie nie dadza ci nic, jak taka madra jestes i wszystko wiesz to po co ten topik zakladalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razorka
oooooooooooooo , o co sie plujesz? naczytałam się dużo o V3 i się nie zgrywam,po prostu WIEM. a Ty na drugi raz pilnuj swoje telefony,bo wszystkie skoncza w klozecie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×