Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałbym ale się boję

Może i bym pojechał pracować do Anglii, ale...

Polecane posty

Gość chciałbym ale się boję

Język znam, studiowałem ekonomię na jednym z uniwersytetów, ale boję się. Nie wiem w ogóle, czy dostanę tam jakąś pracę i gdzie będę mieszkał. Bałbym się mieszkania w jakiejś niebezpiecznej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się boisz
szczurów? czy łobuzów :D ja się boje o prace. też chce wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela2000
to jedz z jakiegos posrednictwa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz pojechal do irlandii i zaluje tylko jednego ze tak pozno sie zdecydowal a jest tam juz ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym ale się boję
Boję się, że mogę tam spotkać różnego rodzaju "rasistów" którzy podobnie jak u nas w Polsce są w stanie pobić człowieka jedynie za to skąd pochodzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz skonczone
studia a nie wiesz kto to jest rasista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym ale się boję
Mam skończone studia i wiem kto to jest rasista. Dlatego w wypowiedzi użyłem cudzysłowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka pojechała teraz
W zeszłym roku była pierwszy raz. Dnia którego przyleciała od razu znalazła pracę (zmywak) i mieszkanie. Nawet wybierała pomiędzy dwiema knajpkami. Wszystko było ok. W tym roku wybrała się znowu. Tym razem poleciała nie do Londynu a do Edynburga. Zaczepiła się u znajomych (mieszkają we czworo w malutkim pokoiku) i nie może sobie dać rady. Może tam mieszkać tylko do osiemnastego. W ciągu trzech tygodni ani nie znalazła mieszkania, ani pracy. Język zna bardzo dobrze, ale prawie za każdym razem, gdy składa swoją ofertę pytają jej się skąd jest. Gdy odpowiada, że z Polski słyszy, że wszyscy są z Polski.:o Niby prawda, ale mówi, że słyszy w tym pogardliwą kpinę. A prawda, bo codziennie poznaje nowych ludzi... Polaków. Jest już trochę podłamana tą sytuacją i żałuje, że nie słuchała nas, kiedy radzilismy jej najpierw znaleźć pracę a potem wyjeżdżać. Wierzyła, że jej się uda tak jak w zeszłym roku. Oby jej się udało, bo jest już zdołowana tym stanem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> chcialbym ale sie boje -- wiecej wiary w siebie!!! Jesli znasz jezyk, to juz polowa sukcesu!! Wejdz sobie na strone www.reed.co.uk i zobacz jakie sa dla Ciebie oferty pracy... Moze akurat cos sie trafi. A co do mieszkania w nieciekawych dzielnicach, to zawsze mozna sie wczesniej od kogos dowiedziec, gdzie lepiej nie mieszkac!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioooona
czesc! ja bylam niedawno w Anglii u swojego chlopaka w odwiedziny. On-podobnie jak ty był niepewny ale wqiedzil ze musi-skłonila go do tego sytuacja m,aterialna. Jezyk znał w miare dobrez-uczył sie jeszcze przed wyjazdem ale jak tam juz byl na miejscu mowil ze tam to zupelnie inna bajka ze na ludzi patrzyl jakby byli z kosmosu ale dał rade-poszedl na kurs angielskiego-byul darmowy , prace znalazl przez agencje .ja do niego przyjechalam po paru msc nie ma a wlasciwie nie zauwazylam zadnych rasistowskich zaczepek a wrecz przeciwnie-byli bardzo mili:) choc bylam tam tylko msc spodobalo mi sie .moj chloipak wrocil-zbyt mocno tesknil ale za rok jak skoncze szkole planujemy jechac oboje.....moze na zawsez:P kazdy kto chcialby a nie byl tam na miejscu zawsez sie obawia ze cos wyjdzie nie po jego mysli ale jesli znasz jezyk i chcesz p[racowac=napewno bedziesz . znam pare osob ktore wyjechaly tam nie znajac kompletnie jezyka i im sie udalo -tobie tez tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×