Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też czytająca

Może ktoś doradzi - przyczyny ciągłego zmęczenia

Polecane posty

Gość też czytająca

od jakiegoś czasu jakoś dziwnie się czuję, jestem nadmiernie zmęczona i senna, Rozumiem że to nie nowość ze jak sie pracuje to nie jeden tak ma ale ja nawet jak się wyśpię porządnie (tylko w weekend mam możliwość) np dziś wstałam po 9 i po jakichś 15 min i wypiciu kawy już byłam zmęczona, Są ludzie którzy po prostu tak maja, są apatyczni, mało energiczni , mają jakies migreny itp. tylko ze ja do nich nie należe. Zawsze byłam energiczna, rozgadana a teraz wręcz przeciwnie, wręcz mnie wkurza jak kolezanki w pracy mielą tymi jęzorami o pierdołach a mi sie nawet włączyc do rozmowy nie chce. Tylko problem w tym że nie mam pojęcia w jakim kierunku szukać przyczyny tych dolegliwości czy to na tle psychicznym może jakaż depresję złapałam a może mam brak jakiegoś składnika we krwi albo za niskie ciśnienie, Wiem ze napiszecie mi ze powinnam iść do lekarza z takimi pytaniami a nie tu ale ja nawet nie wiem co mam mu powiedzieć bo ani mnie nic nie boli ani temperatury itp tylko to ze dosłownie do wszystkiego sie zmuszam, wszystko robię przez siłę, Może któras z was kobietki tez sie tak czuła i poradziła sobie z bym? może jakiś preparat mozecie polecić czy jakiekolwiek rady wszystkie mile widzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrzyca?
zmierz sobie cukier - u mnie takie byly pierwsze objawy cukrzycy (+ picie dużych ilości wody i latanie do łazienki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
no podobno przy cukrzycy ciągle chce sie spać ale u mnie to nie jest az tak zebym zasypiała na siedząco, wręcz przeciwnie mam problem z zasnieciem w dzień wiec chodzę i marze kiedy już będzie można iść spać bo przechodzenie całego dnia naprawde mnie dużo kosztuje. Piją taczej mało, siku nie latam, . Tak myślałam o zrobieniu wyników ale nawet nie wiem o jakie poprosic bo ta podstawowa morfologia to przypuszczalnie bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnka
candida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonski
Moze masz anemie, zrob sobie badania, sprawdz zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci opowiem
Ja tak miałam przy niedoczynności tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
tarczycę badałam bo moja córka ma niedoczynnośc więc zrobiłam sobie kontrolnie, jest ok, waham się wiec między niedoborem czegoś np wlasnie żelaza a przyczyną psychoczną, jakims odreagowaniem stresu czy coś w tym stylu A zo to jest ta candida? możesz napisac coś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
zatoki raczej nie bo ja się prawie nigdy nie przeziębiam nawet głowa mnie bardzo rzadko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona wie swoje
Mam ten sam problem.Dawniej byłam energiczna, wiecznie coś robiłam w domu, teraz wszystko wykonuje z przymusu, na siłę.Zrobiłam badania kompleksowe i nie mam złych wyników.W ubiegłym tygodniu wykonałam USG Tarczycy, są jakieś guzki, ale nie znam się na tym.W przyszłym tygodniu idę do internisty dowiem się co ze mną dlaczego jestem wiecznie ospała,zmęczona? Mogą być różne przyczyny; cukrzyca, anemia, tarczyca.Nie wiem czy nie otrzymam skierowania do endokrynologa? Chyba tak się nazywa lekarz od tarczycy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnawody
moze hipoglikemia? ja przy za niskim cukrze mialam takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnka
candida to zarazenie sie grzybami bo dosypywaniu antybiotykow do calego naszego jedzenia i czesto od kuracji antybiotykowych powoduje ciagle zmeczenie zaraz pokaze ci link z objawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonawwwwqqqq
Miałam ten sam problem i okazało się, że miałam drobne niedobory. Teraz biorę regularnie bodymax plus. Spróbuj. Po dwóch tygodniach powinnaś odczuś różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnka
objawy dotyczące przewodu pokarmowego - suchość w ustach i gardle - metaliczny smak w ustach - biały nalot na języku - nieprzyjemny zapach z ust - zaparcia lub biegunki - bóle brzucha - zapalenia jelita grubego - alergie pokoarmowe - nadwrażliwość i nietolerancja mleka lub glutenu - zgaga objawy dotyczące narządów rodnych - zapalenia pęcherza moczowego i dróg moczowych - zapalenie prostaty - uczucie pieczenia i swędzenia w czasie oddawania moczu - częstomocz - zanik popędu płciowego, impotencja - poronienia, niepłodność objawy dotyczące skóry - potliość - obniżona temperatura ciała (zimne ręce i stopy) - sucha i łuszcząca się skóra - egzema - grzybice skórne, pseudołuszczyca - wypryski skórne, trądzik objawy dotyczące zaburzeń psychicznych - trudności w koncentracji i zapamiętywaniu - zmienność nastrojów, napady lęku, płaczu,paniki - chroniczne zmęczenie, senność, brak energii - stany depresyjne - bóle głowy - zaburzenia snu - choroby psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnawody
warto sprobowac tez sie wiecej ruszac *wiem, ze sie nie chce i nie ma sie praktycznie sil, ale warto sie troche zmusic, po kilku minutach od rozpoczecia wysilku organizm sie pobudza), moze to po prostu jakies zimowe przemeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
ankaaaa ale ja anrybiotyk brałam może 5 razy w życiu z czego z 4 w dzieciństwie a mam 40 lat Matrona - tak tarczycę leczy endokrynolog bo to jeden z hormonów, chodze do niego z córką juz z 7 lat niestety, ale ja mam tsh dobre bo sprawdzałam właśnie jak sie okazało ze córka ma podwyższone . Jak sie dowiesz juz co u ciebie to napisz tu prosze, może to będzie jakas wskazowka dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnawody
tsh to nie wszystko moze zrob prywatnie usg tarczycy i inne badania? chyba, ze na 100% mozesz wykluczyc tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
ankaaa dziekuję pięknie że sie fatygowałaś. Na szczescie wiekszość z tych objawów do mnie nie pasuje, Ba ogół do tej pory jak juz wspomniałam byłam raczej dobrego zdrowia. Z tych objawów to czasem mam zimne rece i stopu no i to właśnie zmęczenie senność i brak energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjsjjdjdjd
Rak jelita. U mnie tak siw zaczęło 2lata temu. Rok szukania przyczyny aż straciłam przytomność bo się jelito zatkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
pełna wody- co do ruchu to w 100 procentach sie zgadzam ze ma on zbawienny wplyw na samopoczucie a ja na pewno za mało sie ryszam bo praktycznie tylko po domu. Pracę mam za biurkiem, dojeżdżam samochodem a wieczorami raczej nigdzie nie wychodze. Jak bym miała teraz biegac czy robić pompki to aż mnie ciarki przechodza na sama myśl, zwyczajnie nie mam siły. Wczoraj byłam z córka na rynku zeby kupić pare drobiazgów, ona miała frajde a ja sie nie mogłam doczekac kiedy wrócę do domu Co do tarczycy towiadomo że w 10 proc nie można nigdy nic wykluczyć. Do tej pory byłam pewna ze nie mam ale teraz to juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
ilonaaa - ten bodymax mnie zainteresował, widziałam reklamę w tv ale myślałam ze to coś na zasadzie redbula a ja i tak piją dużo kawy która swednio pomaga, ale jak mówisz ze sie opłaca to kupic to moze spróbuję... djdjsjjdjdjd nie strasz mnie prosze bo i tak mam poczatki depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsjakjakajak
ja też byłam okazem zdrowia :-) a jak zaczęłam sie sypać to na całego. alergia , astygmatyzm oczu, w tym roku wizyta u okulisty co roku mam sie zjawiać bo sie pogarsza . cierpie na bóle głowy i do neurologa dużo by można pisać eh . a takie miałam zdrowie. nadmienie że też czuje zmęczenie gdzie kryzys dopada mnie o 17 ze jakbym sie polozyla to zasnelabym . pogorszyla mi sie pamiec a mam tylko 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnawody
przy okazji wizyty z corka moze skonsultuj sie z lekarzem polecam zamiast kawy zielona i czerwona herbate nie mowie od razu, zebys biegala czy robila jakies ciezkie cwiczenia ot chociazby wyjsc z corka na spacer jak sie trafi jakis bardziej sloneczny dzien albo chociaz bez opadow rano zrob kilka przysiadow, pare brzuszkow ot tyle na ile starczy ci sil, jednego dnia to bedzie 5, innego moze wiecej, ogladasz tv albo czytasz ksiazke na kanapie? to zrob pare tzw "rowerkow" nic na sile, ale zeby troche dostarczyc ruchu w naszym kraju pogoda za dlugo nas nie rozpieszcza wiec wiele osob, zwlaszcza blisko wiosny, odczuwa spadek energii, wieczne przemeczenie sprobuj a w miedzy czasie skonsultuj sie z endokrynologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona wie swoje
Gdy dowiem się od lekarza jaka jest przyczyna zmęczenia na pewno Ci napiszę,Wiem jak ciężko z tym żyć, wkurza mnie wszystko i to że jestem taka rozlazła.To nie w moim stylu. Pracować trzeba, w domu tez musi być czysto i wszystko zrobione,a ja co? Niechęć do pracy - totalny nygus! Pozdrawiam serdecznie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
ghsjakjakajak0 to współczuję bo młodziutka jesteś a chorób jeszcze wiece niż u mnie, ja mam 41 lat i do tej pory nic takiego mi sie nie przytrafiło wiec moze to tym bardziej mnie przytłacza ze jestem jak gdyby nie przyzwyczajona do złego samopoczucia, nawet teraz jak siedze przy kompie to czuję taką senność a jest 20 godz to przedszkolak wytrzyma dłużej a akurat dzis spałam 10 odz i nic to nie dało pełnawody - na pewno spróbuje sie chć minimalnie zmobilizowac do wiekszej ilości ruchu bo zdaję sobie sprawe że jest to bezcenne dla poprawy samopoczucia i z panią endokrynolog tez pogadam tylko że wizyte mamy az w maju Matrona 0 ja tez jestem rozlazła i to tez nie w moim stylu, Do prac domowych zmuszam sie niemiłosiernie a czasami jest tak że tak mnie odpycha dana czynność ze odpuszczam i potem jak wchodze i widze że jest to nie zrobione to taka wściekłość mnie ogarnia wyzywam sie w myślach od leniwych syfiar aż w końcu to robię ale czasami to mało nie rycze z wsciekłości i tak sie zamyka błedne kolo. Próbowalam pogadać o tym z kolezankami w pracy ale one do tego stopnia mnie nie rozumieją ze sie śmiały jak by im ktos kawał opowiedział jak powiedziałam że np ogarnia mnie straszny wkurw jak zmywarka sygnalizuje ze skończyła cylk i trzeba wyjąć naczynia. Dzieki wiec za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasdadw
idź do lekarza, mędrcy kafateri napewno Ci nie pomogą, wysnują 200 chorób z czego zadna nie będzie prawdziwa, a Tobie tylko w głowie się zamet zrobi. do DOKTORA proszę pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Wiem że powinnam iść do lekarza tylko wiesz jak jest z lekarzami pierwszego kontaktu w małych miastach. Podam jej objawy z e jestem ciągle zmęczona że nie mam energii to da mi na morfologię która wyjdzie ok(robię dość często i zawsze mam ok) to pani doktór powie że ona tu nic nie widzi spojrzy na mnie , wyglądam normalnie, rozmawiam normalnie, pracuję nie korzystam z l4 wiec pewnie pomyśli ze nie jest tak źle i przesadzam, bo dziś połowa społeczeństwa jest zmeczona i zestresowana, takie czasy i na tym sie skończy moja wizyta. Jak nie będzie wyjścia to oczywiście pójdę ale najpierw kupię bodymax tak jak mi tu wyżej dziewczyna poradziła i będe wiecej sie ruszać a moze jeszcze ktoś coś przydatnego napisze... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnanorma
oczyść organizm zalega Ci syf z konserwantów słodyczy drozdzy toksyn i tak dalej ogolne zakwaszenie,potem zdrowe jedzenie ruch ,jak choroba jakas tez to pierwszy krok do wyzdrowienia i złagodzenia szkodliwych skutkow ubocznych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×