Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu kobiety lecą na tępaków, skoro wszystkie osiągnię

Polecane posty

Gość gość

cia nasz gatunek zawdzięcza inteligencji? Dla kobiet liczy się tylko, zeby był wysoki i w miarę przeciętny osobowościowo. To wszystko. Dlaczego inteligencja kompletnie nie gra roli? Wręcz przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle razy zakładałeś podobne posty. Tyle razy ci tłumaczono. Sam jesteś tępakiem, skoro jeszcze nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 Ale nieobiektywnego ujadania kobiet na mnie i przypisywania mi tępoty na podstawie domniemania, że jestem niski to nie można uznać za uzasadnienie. Ja chcę rzetelnego, naukowego wytłumaczenia tego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety leca na tych, ktorzy maja jaja powiedziec im wprost czego chca. Ktorzy maja jaja powiedziec im wprost co czuja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze do ilu kobiet podszedles bezposrednio i powiedziales, ze sa przepiekne, chcesz je poznac i zapraszasz je na kawe? Do ZERU? To sie nie dziw. Te "tepaki" tak wlasnie robia i dlatego maja powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No autorze czekam na odpowiedz. Do ilu kobiet podszedles i powiedziales im, ze sa przepiekne i zapraszasz je na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta wybiera TYLKO sposrod tych, ktorzy wyjda do niej z inicjatywa (otworza do niej gebe, zagadaja, zaczna bezposrednio podrywac). Ty nigdy autorze nie wyszedles do zadnej z inicjatywa, wiec cie olewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:59 Ale nieobiektywnego ujadania kobiet na mnie i przypisywania mi tępoty na podstawie domniemania, że jestem niski to nie można uznać za uzasadnienie. Ja chcę rzetelnego, naukowego wytłumaczenia tego zjawiska. x naukowego wytłumaczenia ci czego? że po ulicach prowadzają się setki kobiet z niskimi facetami? naprawdę uważasz, że każdy inteligentny facet jest sam? masz jakieś skrzywienia. jesteś głupszy niż ci niesławni bad boye. jesteś ciemny jak tabaka w rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu chodzi o to, że gdyby 2 kolesi podobnych z wyglądu podbijało do jednej dziewczyny i jeden z nich byłby inteligentny, a drugi byłby cwaniakiem i tanim podrywaczem, to kobieta wybierze cwaniaka. Ja powiem tak, z wiekiem kobiety wybierają tych pierwszych, ponieważ uczą się na błędach, albo wiedzą, że inteligentna osoba zapewni jej stabilny związek, a że one na początku chcą się wyszaleć, to biorą kolesia z którym będą mogły to zrobić. Później tego żałują, ale taka mniej więcej jest logika kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorze do ilu kobiet podszedles bezposrednio i powiedziales, ze sa przepiekne, chcesz je poznac i zapraszasz je na kawe? Do ZERU? To sie nie dziw. Te "tepaki" tak wlasnie robia i dlatego maja powodzenie. x No sorry, ale ja bym takiego kolesia odprawiła z kwitkiem. Bo nie jestem przepiękna i nie lubię, jak ktoś kłamie. A ten durak ma problemy z czerepem. Niech idzie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 no bo ciebie pewnie oczarowal by tekst: "jestes paskudna, wygladasz jak gowno.*******asz sie?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEEEZUUU ten kretyn od bed bojów, mięśniaków itd. nadal tu jest? :O :O :O ja je/bie, czemu ten debil nie dostanie w końcu stałego bana? PS. jestem facetem, ale to smutne pier/dolenie tego pedalskiego kmiota wkur/wia mnie niemiłosiernie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty gadasz, nigdy nie lubiłam takich prostaków-cwaniaków. pamiętam, jak kiedyś podobał mi się kolega z klasy - to było w podstawówce. zmieniłam zdanie, jak nauczycielka geografii prosiła, żeby pokazał amerykę na mapie świata, a on zupełnie nie wiedział, gdzie szukać! od razu odechciało mi się takiego tępaka - nieuka. po prostu nigdy nie lubiłam głupich ludzi. a ten, co tu wypisuje to nie jest lepszy. nie wiem, jak on odnajduje sie w życiu, bo wygląda mi na totalną niemotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:21 no bo ciebie pewnie oczarowal by tekst: "jestes paskudna, wygladasz jak gowno.*******asz sie?" oczko.gif x Nie odpowiadam na zaczepki facetów na ulicy. Nigdy. Normalni faceci poznają kobiety w szkole/na studiach/w pracy/przez znajomych. To tez ci trudno pojąć, tępy czerepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety leca na tępkaow modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to taka c***a jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej kolejności wysłuchają i dadzą d**y modelowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 ta od gowna. Jestes idiotka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na zaczepki odpowiadam o ile nie są wyświechtane i głupie. Swojego męża poznałam kiedy obcas mi się zaczepił w kratce na chodniku. Poszedł i zapytał "mam ciąć buta , czy nogę"? Głupie? No pewnie, ale stosowne do sytuacji. Okazał się facetem do tańca i do różańca. Nie każdy ma gadane. Nie każdy potrafi okazać zainteresowanie jak niektórym dziewczyną się marzy. Jesteśmy ludźmi więc traktujmy innych jak ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:30 ta od gowna. Jestes idiotka. usmiech.gif x sam jesteś "od g****a", imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety boja sie inteligentnych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety boja sie inteligentnych mezczyzn. x raczej nie :D zakładają, ze kobiety jednak głównie lecą na kasę a nie na wygląd jak faceci to prędzej tę kasę będzie miał facet inteligentny z dobrym wykształceniem niż przystojniak ale 'goły i wesoły'. Kobieta do związku (zeby zapewnic byt dzieciom) bedzie raczej szukła faceta zaradnego finansowo a nie patrzyła się na wyglad...jak to mowia z ladnej miski sie nie najesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kobiety nie patrzą na wygląd buahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie, ze nie patrza ale w mniejszej mierze niz mezczyzni a w wiekszej mierze na kasę, zaradność itd. Ty myslisz, ze ta cała Szulim wyszła z tego Staraka bo on tak piękny :D ? Chodzi mi o slub roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 patrza na kase a mlodsze na wyglad stara prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi...nadjechałbyś najnowszym Audi R8 to każda panna od 18 do 25 a co njamniej 80 % chętnie by z tobą wsiadła nawet jakbyś wyglądał jak brat Quasimodo. Kasa to afrodyzjak, ktory na laski działa mocniej niz przystojny wygląd. Gorzej jak nie ma się ani kasy ani wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz się na kobietach chłopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 170, jestem przy kasie, powodzenie zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam inne doświadczenie, był czas, ze pieniędzy nie miałem, przystojny tez nie specjalnie to i kobiety nie było, wyszło mi kilka spraw, kasę mam to i widzę co sie dzieje , jak małolaty sie ślinią na widok najnowszego auta...także, nie wiem gdzie twoj problem, wychodzisz gdzies w ogole ? masz znajomych ? i co znaczy, ze masz kasę ? bo nie chodzi mi tu o 3 tysiące netto na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duza kasa, wiele razy tutaj pisalem, po prostu nie jestem takprzystojny jak laski oczekuja mam dobre auto i reszte tego typu, kasa to tylko dodatek i sama dziewczyn nie przyciagnie bez dobrego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×