Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Muzyka metalowa jest piękna

Polecane posty

Według mnie zdecydowanie jest to jedna z ciekawszych rzeczy w tym szarym, smutnym i nudnym świecie :P Bez niej moje życie byłoby znacznie bardziej nudne niż jest. Pewnie będziecie mnie wyzywać, ze znowu zakładam temat o metalu :( ale wolno mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu kasienko klamiesz klamalas :P serce moje wyrwałaś aż mnie zabiłaś lalalallalala oj kasiu kasienko ty moja panienko, klamiesz klamalas serce innym zabieralas az mojego dorwalas, kasiu kasienko ty moja ostra wanienko :D:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge zapytac po co je zakladasz? I tak nie odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gufno prafda najpiękniejszy jest plecak KOSTKA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwsze 5 minut. Potem uciekasz :) specjalnie kilka twoich tematow dodalam do ulubionych zeby sprawdzic czy do nich wracasz....a gdzie tam. Otwierasz prowokacje i znikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal nie jest muzyką. Tyle razy ci tlumaczylem logicznie i nie dotarlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego słowa KLIMATOWY jest KLIMATYCZNY ale to i tak nie bardzo a propos plecaka poza tym plecak KOSTKA jest najlepszy najpiękniejszy a ty jesteś dużo brzydsza od plecaka KOSTKI :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" specjalnie kilka twoich tematow dodalam do ulubionych zeby sprawdzic czy do nich wracasz....a gdzie tam. Otwierasz prowokacje i znikasz " No to podaj do nich linki. I tak mi się nudzi, więc naskrobie odpowiedzi. Poza tym, nie siedze tu nieprzerwanie, zeby odpowiadać milion razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, tyle razy z toba gadalam...spieprzylas z temtu o hipsterach, ucieklaz kilka razy jak cie man on the moon zgasil, jeszcze sie raz obruszlas, ze ktos podbil twoj stary temat. Po prostu jestem.ciekawa po co zakladasz dyskusje w ktorych nie bierzesz udzialu - moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam się wykąpać i potem juz nie chciało mi się wracać - to sekret zniknięcia z tematu o hipsterach. Nie był to żaden spisek :P To chyba normalne, że nie kontynuuje sie tematów w nieskończoność? Są dyskusje w których dyskutuję zawzięcie przez kilka stron, ale tamten temat był raczej mało ciekawy :P ", ucieklaz kilka razy jak cie man on the moon zgasil, " Ciekawe kiedy mnie zgasił, bo oprócz gadania bzdur, w rodzaju tego że nikt po 30 nie słucha metalu, albo ze metal to tylko "taka niesłuchalna muzyka" a heavy i power metal to hard rock, bo "nie brzmi metalowo a ja się nie znam" to nic mądrego nigdy nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przez pierwsze 5 minut. Potem uciekasz usmiech.gif specjalnie kilka twoich tematow dodalam do ulubionych zeby sprawdzic czy do nich wracasz....a gdzie tam. Otwierasz prowokacje i znikasz x Też to zauważyłem. Ona działa na zasadzie słomianego zapału. Wpada, coś popisze i wypada. Ale, czasem się nakręci i siedzi dość długo. Natomiast nie lubi ciągnąć tematu. Nie bardzo jej się chce długo i wnikliwie rozmawiać. Jest dość powierzchowna i tak, że tak powiem efekciarska. Gówniara z niej jeszcze, co widać od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzało mu się podawać dobre argumenty, ale ty wtedy nie odpowiadalas. Inna dziwna rzecz ktora robisz to zamiast kontynuowac jedna dyskusje wyciagasz z niej jedno zdanie i zakladasz nowy temat. Lecac dalej przykladem tematu o hipsterach...zamiast odpisac broken zalozylas nowy temat w ktorym potem wymienilas ja z nicka i prowokowalas do komentowania jej posta z innego watku....jak samej broken nie bylo. Moze to i forun, ale kultura dalej obowiazuje. Juz pomijam wszystkie sytuacje kiedy wyskakiwalas na kogos chcac odpowiedzi na zlosliwe pytanie, ludzie (w tym ja) sie produkowali i bez odbioru....a za dwa dni ten sam temat. I ty sie dziwisz, ze nikt nie chce z toba rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast kontynuowac jedna dyskusje wyciagasz z niej jedno zdanie i zakladasz nowy temat x To jest irytujące, jeśli ktoś chce normalnie pogadać, jest śmieszne i na końcu, budzi niechęć i złośliwość, bo jak tu poważnie traktować taką postrzeloną Kasię :D Potwierdzam, ona tak właśnie się zachowuje. Sporo ludzi to widzi i dlatego nikt już jej poważnie nie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dopiszę, że jej nie chodzi ani o rozmowę, ani nawet o spieranie się, ani o kłótnię. Jej chodzi o takie dziecinne triumfowanie: ha ha ha, wkleiłam zdjęcie fanów metalu, a wy myślicie, że to hippisi, ha ha ha! I tak w kółko. Nudne to jest i świadczy o dziecinności. Można się powygłupiać, ale ona tę konwencję stosuje stale. Czyli ona taka po prostu jest, dziecinna i irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdarzało mu się podawać dobre argumenty, ale ty wtedy nie odpowiadalas" Nie pamietam niczego takiego. Nigdy nie podał dobrego argumentu odnośnie muzyki metalowej, i nie wiem jaki może być dobry argument na poparcie takich bzdur jakie głosił do niedawna. Zawsze pisał bzdury, na zasadzie "nie znam się ale się wypowiem, co mi jakaś gówniara będzie fikać". Jaki moze być dobry argument na poparcie tezy, że NIKT dorosły nie słucha metalu, każdy z tego wyrasta, i ja za 2 lata z też tego wyrosne i będe się tego wstydzić, bo wszyscy ludzie wyrastają? :) Podaj jakiś przykład. " Inna dziwna rzecz ktora robisz to zamiast kontynuowac jedna dyskusje wyciagasz z niej jedno zdanie i zakladasz nowy temat" Bo w tej dyskusji to zdanie by umknęło, jest tylko szczegółem, a ja chce to drążyć. "zamiast odpisac broken zalozylas nowy temat w ktorym potem wymienilas ja z nicka i prowokowalas do komentowania jej posta z innego watku" Nie chciało mi się jej odpowiadać, bo jej wypowiedź była durna i obliczona na to by mnie sprowokować, za to miałam ochote poobrażać hipsterów na skutek jej postu :P "Juz pomijam wszystkie sytuacje kiedy wyskakiwalas na kogos chcac odpowiedzi na zlosliwe pytanie, ludzie (w tym ja) sie produkowali i bez odbioru.." To podaj przykład takiego tematu, jakiś link, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na fonie, linkow ci nie wrzuce...ale moge podac przyklad - twoj temat o tatuazach, kazdy o modzie, nawet ten o tramwajach. Swoja droga post broken byl bardzo dobry, miala racje co do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do tego zakładania osobnych tematów - jesli taka Kciukiem pisze mi, ze jestem emo, bo interesuje się tylko muzyką, a w metalu najważniejsza jest IDEOLOGIA i INNE ASPEKTY A NIE JAKIEŚ TAM ZESPOŁY METALOWE , albo, że prawdziwi fani metalu to anarchiści, to jak tu tego nie wyśmiać w osobnym temacie, do którego zajrzy więcej ludzi? :D Co jest złego w śmianiu się z kretynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Broken, poza swoim zaburzeniem i fiksacją seksualną, ma dość sprawny aparat myślowy, który na ogół używa zupełnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy o modzie" W tych wypowiadałam się z reguły do końca. "nawet ten o tramwajach." A co miałam tam jeszcze napisać? Co chciałam to napisałam, powspominałam stare tramwaje, potem przyszedł podszywacz wprowadzając element humorystyczny, potem jeszcze broken i sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, ze robisz z siebie taka sama kretynke i nie potrafisz przyjac innego punktu widzenia? Nic... Szczerze mowiac mam podobne zdanie, jestes takim emo-hipsterem chcacym uwagi, nie dziw sie, ze podobne do ciebie trolle ci to wytykaja. Smieszne jest to, ze dajesz sie tak prowokowac. Sama sie czesto zastanawiam czy ty udajesz czy naprawde tak cie dotykaja te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie masz z kim rozmawiac na zywo, z kazda mysl musisz wypluc na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest faktycznie piękna, bo mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym, ze robisz z siebie taka sama kretynke i nie potrafisz przyjac innego punktu widzenia?" Bzdury to nie jest "inny punkt widzenia" :) Mam wrażenie, ze nie odróżniasz faktów od opinii. "Sama sie czesto zastanawiam czy ty udajesz czy naprawde tak cie dotykaja te komentarze " Nie "dotykają " tylko denerwuje mnie, że ktoś się myli i myśli że ma racje :P http://imgs.xkcd.com/comics/duty_calls.png nigdy nie miałaś tak, jak na tym obrazku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, twoje tematy glownie dotycza opinii i obrazania preferencji innych. Wez taki temat o nightwishu...stawiasz sie na pozycji ekspertki, a twoja opinia sprowadza sie do "bo ja nie lubieee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ty nie masz z kim rozmawiac na zywo, z kazda mysl musisz wypluc na forum? " A ty nie masz z kim rozmawiać, ze tak często siedzisz na forum? "Nie, twoje tematy glownie dotycza opinii i obrazania preferencji innych. " Ale jak dotąd przyznajesz tutaj racje jedynie osobą które jawnie głoszą absurdalne opinie, jak moon czy kciukiem. Poza tym, czy wyrażenie zdania na temat zespołu to obrażanie czyichś preferencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stawiasz sie na pozycji ekspertki, a twoja opinia sprowadza sie do "bo ja nie lubieee". " Nie, podałam argument - muzyka Nightwish opiera się na tym, by być jak najbardziej melodyjna i przystępna dla jak największej liczby ludzi - tak samo jak radiowy pop. Nie o to chodzi w metalu, a doznania artystyczne jakie funduje Nightwish to te same, które moze dostarczyć każda inna muzyka będąca lekką łatwą i przyjemną. Nie ma w tym zespole nic specjalnego ani wybitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×