Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie ,że Duda coś zmieni w Polsce

Polecane posty

Gość gość

Czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronek nie robil nic dla kraju, całymi dniami pasł swoją żone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składał obietnice bez pokrycia. Nic nie zmieni, ewentualnie konflikt z Rosją może pogłębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale nie można było Polski pozostawić w rękach platfusów. Btw, sejm jest od zmian, aprezydent może co najwyżej zatwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu beda sie wszyscy zrec i Polska bedzie sklocona z wszystkimi sasiadami... Podziekujmy rodakom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda debili glosowala na kogos,kogo nie zna. bedzie konflikt z rosja, bedzie kosciol,radio maryja i wasz placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda pogorszy sytuację , już widzę jak spełni swoje obietnice nie bądźcie naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zmieni i mam nadzieje szybko się poda do dymisji. Ja wyższych składek płacić nie będę. Od jutra się pakuje, wiem ze w tym kraju przez 50 lat jeszcze będzie nędza a wybór tego oszoloma odebral mi chęć na życie pod prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pakujcie sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda obiecuje złote góry, przemowa to nie wszystko,dobre uczynki liczą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wyższe podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze mieszkam zagranica, glupota Polakow jest przerazajaca, Duda to marioneta prezesa, on na niczym sie nie zna na dodatek rozwali to co juz osiagnelismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobi. Tak jak gajowy przez 5 lat nic nie zrobil. Wiec co za roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są głupi ,że aż żal, już widzę jak Duda zmienia Polskę na kraj płynący mlekiem i miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pierdzieliciE. Woleliscie tego zaklamanca parszywego? Jak jest w polsce? C****jowo. I tak bylo cala prezydenture bronka. Podniesienje wieku emerytalnego, zniesienie becikowego, 6latkj do szkoly. W duupie mial to co chce narod. Nie bedzie gorzej. Nigdy. Moze byc tak samo albo lepiej. Nie cierpie kaczynskiegO. Calego pisu. A mimo to wierze bardziej Dudzie i jestem przeszczesliwa ze to on wygral. Brawo Polacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle musiała wk************ć Polaków leniwa i kłamliwa platforma, żeby zdecydowali się na PiS . Platforma tonie wraz ze swoimi pięknymi hasłami ... Zobaczymy, co przyniesie jutro*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy da mi pracę? Zobaczymy czy coś zrobi przez rok, wątpię w to gruszki na wierzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obchodza mnie jego obietnce. Grunt, że Komor i obciach jaki niósł za sobą zniknie:D Mieszkam za granicą, więc mam gdzieś co Duda wprowadzi, najwazniejsze że to nie PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak przed 31 nie wpłyną pieniądze do Rosjii to Ruskie przyjdą na nas Ale apeluje do wyborców PO ZRÓBCIE ŚCIEPĘ I ZRZUCAJCIE SIE CO MIESIĄC NA ROSJĘ! NAM JUŻ SIĘ ZNUDZIŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz pipo ze jak nie ma forsy to trzeba zacisnac pasa!!! Ja nie dam więcej ani złotówki na emerytów i nierobow. Będę pracować na czarno jak podniosa skladki albo wyjade. Szykuje się wielka emigracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:58 HA HA HA HA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski jest w porządku, a Duda nie, czuję ,że będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
tylko idiota straszy wojną militarną z Rosją , nikt nie chce wojny , fajnie aby Prezydent Duda zrozumiał to , że trzeba i należy rozwinąć polski przemysł i gospodarkę aby PRODUKT z Polski sprzedawać do Rosji i na WSCHÓD a rynek tam jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Kurfa ajważniejsza jest wymiana handlowa z Rosja. Hahahaha Orban tez to zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele będzie mógł zmienić. Ale przynajmniej nie będzie trzeba oglądać Komorowskiego. Tak sie zachowywał jakby mu sie ten urząd dziedzicznie należał tylko dlatego ze jest w PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę sto razy Komorowskiego, nie mogę patrzec' na Dudę, sprzedał się oszust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:59 Nie ma pieniędzy? Ty chyba za dużo tvnu oglądałeś w życiu! Idź do mafii oni mają dużo kasy! Tylko miejmy nadzieję że Duda doktor nauk prawnych będzie potrafił odciąć ten kranik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
Nie wymiana handlowa z Rosją ale sprzedaż produktów z Polski do Rosji w walucie Euro , Rosja nie jest przygotowana gospodarczo na wymianę handlową i nie mają nowych technologii aby być 'partnerem' gospodarczym , Rosja żyje tylko ze swoich surowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosja żyje z naszych podatków! Każdy Prawdziwy Polak o tym wie a każdy pasożyt udaje że nie wie o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×