Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie że położę sama panele

Polecane posty

Gość gość

zapłaciłam za nie 2500zł, a facet za położenie chce 3000. oglądam filmiki i uważam , ze sama położę, co myślicie? co mnie może zaskoczyć w tym układaniu? na filmikach wszystko wygląda łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj na filmiku jak gość rozwala całki - też łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połozysz, a potem kupisz drugie i zapłacisz facetowi 4 koła, bo te twoje będzie musiał usunąć. Na same narzędzia do paneli i listew trzeba ze 3 tysiące. Ale kafeterianki oczywiście wszystko wiedzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę chcesz się położyć sama. To banalne, najpierw przemyśl, żeby nie było jak moje wyciaganie simkarty z ajfona poprzez zdejmowanie taczpadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat listwy w tym mieszkaniu juz kładłam sama, nie chciałam palstikowych gówien i sama zamontowałam drewniane listwy i zrobiłam sztukaterię, więc nie oceniajcie swoją miarą debile. pytałam czy coś mnie moze zaskoczyć, ale widzę że zaskakuje mnie jedynie debilizm facetów siedzących na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w starym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie ci ochota wyzywanie mnie od idiotów jak panele zaczną ci się rozwarstwiać albo nie będą się schodzić. Ale cóż pisałem przecież, że kafeterianki wiedzą lepiej. Pa kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dzielną dziewczyną, prace podziel sobie na etapy i nie śpiesz się z układaniem bo co nagle to po diable :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jakiś robol to pisze żeby naiwniary się nabierały spokojnie sama położysz zwłaszcza jak sa na klik i odrobinę kleju ja sama położyłam z niewielką pomocą sąsiadki i już 5 lat leżą super i nic się nie dzieje robol po prostu próbuje ci pokazac jaki jest ważny hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź se Ukraińca, połozy panele szybko i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama rozbierałam panele i kładłam na innym mieszkaniu. Potrzebowałam tylko piły,kołka i młotek żeby dobić i szpar żeby nie było. Mam już je kilka lat i nic sie nie rozchodzi. Facet chyba na głowe upadł z tymi 3 tys. W wielu salonach po zakupie paneli montaż gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłaś kupić usługę zakupu z montazem, firmy zarabiaja na roznicy w vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio układałem 60m2 paneli w 3 pokojach i korytarzu więc cosik wiem ;) na podłogach pewnie masz samą wylewke betonową? więc ważne jest by dobrze ją odkurzyć, ja do tego poświęciłem stary odkurzacz bo dosyć kurzawy tam miałem (ale to w dom w budowie - wykończeniówka, więc normalne że kurzawy dużo), w kazdym razie chodzi o to aby powierzchnia była czysta by tam jakieś małe kamyczki czy coś takiego nie leżały bo potem może wybić na panelach i ja np miałem też jakieś ślady od gipsu na podłodze czy farby to pozdrapywałem to szpachelką by było równo a potem odkurzałem, na czystą podłoge trzeba rozłożyć folie a na folie dawałem pianki takie 3mm jako podkład pod panele i wtedy już jechałem z panelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze potrzebowałem tylko piły bo jednak trzeba docinać panele, ja je ciąłem wyrzynarką elektryczną, a tak to młotek żeby trochę podobijać panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000zł liczyl ze trafi na frajerke ktora sie w cenach nie orientuje, wielu takich cwaniaków, moja siostra ostatnio sobie robiła łazienke to płytkarz za samą robocizne sobie zaśpiewał 8000zł :D gdzie inny zrobi taką robote 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, dzięki. ja też będę układac w domu po budowie, nie wiedziałam o folii, ale piankę mam. dzięki za informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folia paroizolacyjna, w obi 33,48zł za rolkę 12m2 taka niebieska folia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co proponujesz na podłogę w garażu? najpierw chcialam plytki ale czytalam ze beton z jakąs powloką też sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zwykłą grubą folie w sklepie malarskim za 7 zł (4m x 5m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie niedogodnosci: nierówna powierzchnia pid panelqmi no i docinanie paneli,masz czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie dawaj kleju!!!!!! One muszą pracowac!!!! Chyba ze masz jakies specjalne na klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układałam ostatnio z mężem stolarzem nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×