Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1589

Na co dziewczyny zwracają uwagę w WYGLĄDZIE chłopaka ???

Polecane posty

Gość gość1589

Tak się zastanawiam :P Jestem facetem i tak sobie myślę, że mogą to byc : wzrost, włosy, oczy, brwi, usta, sylwetka, rysy twarzy, dłonie, czy jest ogolony czy ma zarost. A może coś innego ? Napiszcie co nie co. Wymieńcie może po 3 najważniejsze cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1589
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1589
k***a mac no, mowę wam odjęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się kultury najpierw! a potem ewentualnie wróć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost dłonie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1589
Przepraszam :( ALe to jest denerwujące bo to nie pierwszy temat. Chcę popracwac nad sobą, zadbac o siebie i chciałbym wiedziec co jest ważne a co nie. Pomożesz mi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz, dłonie, oczy. Trzy najważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twarz, sylwetka, tyłek, wypukłość w kroku. W tej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np u mnie by nie przeszly brzydkie zeby. Znioslabym 1.65m, znosze tradzik u doroslego faceta, ale brzydkich zebow bym nie zniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby zawsze można zrobić, w sumie. Ale prawda, brzydkie zęby są koszmarnie odpychające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwracam uwage na ogolne zadbanie, plus takie cechy jak wzrost, duze dlonie, ładne rysy twarzy (symetryczne) fryzura, włosy- czy sa geste i zadbane, zarost "interesujacy brzydale"mnie nie pociągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzrost, nie znam żadnej która by lubiła niskich facetów. Osobiście zwracam dużą uwagę na oczy i lubię lekki zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 181cm ujdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzrost - od 180 cm w górę Na sylwetkę - otyli odpadają Na zęby Na oczy :) Na włosy- uwielbiam jak można się nimi pobawić :D Na zapach Na ubiór- nie lubię hipsterów i dresiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, a co powiecie o tym dziwnym, przynajmniej jak dla mnie trendzie modowym który z facetów robi totalne ciapy i peasdy, a mi sie to po prostu kojarzy z gejostwem :o Chodzi mianowicie o 'trampeczki i rureczki' :o i jeszcze męskie torebunie :o Boże, ja przedwczoraj chodziłem po sklepach bo chciałem jakieś nowe buty na wiosne kupić i po prostu szok! same trampałki w przeróżnych krojach i kolorach i inne gejowskie bucikotrzewiki :o w 4 sklepach nie wybrałem niczego, będe musiał przez neta kupić, bo tylko tam jeszcze można kupić coś normalnego. Wolicie męskiego faceta w klasycznym ubraniu czy taką nowoczesną odmiane pseudofaceta w trampeczkach, rureczkach i torebuni? i jeszcze pieszczącego sie jak mówi jak prawdziwy pedał i włoski na żelek :o masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×