Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina7785

NA CZYM OBLALIŚCIE PRAWO JAZDY? ILE RAZY ZDAWALIŚCIE?

Polecane posty

Gość paulina7785

JAK W TEMACIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
ja właśnie jestem przed egzaminem i trochę się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaduzy gutek i fiutek
Ja oblalaem na: 1 obsluga samochodu nie wiedzialem gdzie sie wlewa olej i jak sprawdza 2 na luku przejechalem 5 slupkow :P 3 wyjechalem na misto :) ale nagle wyskoczyl mi przechodzien na swiatlach 4 parkowalem i stuknolem inne auto :P egzaminatoor wyklal mnie i wtedy zrobilem sobie pol roczna przerwe i za 5 razem zdalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 4 razeem
1 łuk 2 zgasł mi na mieście 2 razy 3. podwójna ciągła 4. zdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEH NO AK JA TEZ
1-Wymuszenie pierwszenstwa 2- zdane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdlałam za 6 razem i 3 razy nie zdlalam na plau tzn luku a reszta bledow to na miescie:) Na szczescie to bylo dano temu i nie chcialabym tego juz powtarzac:) Wazne ze mam dokument w rece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej zza dupia51
na czym polegles na egzaminie? * 1) 15% na niczym 2) 3.33% luk 3) 1.66% łuk 4) 1.66% najechanie na linie 5) 1.66% parkowanie tylem 6) 1.66% 2. plac, nie pamiętam 7) 1.66% 1.plac, parkowanie tyłem 8) 1.66% rondo 9) 1.66% nie zapiecie pasow bezpieczenstwa 10) 1.66% skrzyżowanie * 2 11) 1.66% plac * 3 12) 1.66% wyjechałam z łuku na placu 13) 1.66% łuk, parkowanie przodem 14) 1.66% niczym, zdałem za I razem 15) 1.66% jazda ogólnie :) 16) 1.66% parkowaie 17) 1.66% okiełznaniu stresu 18) 1.66% umiejętnościach 19) 1.66% jestem bogiem 20) 1.66% teoria 21) 1.66% prędkość 22) 1.66% na niczym:) 23) 1.66% wymuszenie pierwszeństwa 24) 1.66% Łuk 25) 1.66% czerwone światło 26) 1.66% na niczym! naucz się tworzyć ankiety i jeździć samochodem! 27) 1.66% brak zapięcia pasów bezpieczeństwa 28) 1.66% pierwszenstwo 29) 1.66% dziecko wbiegło mi na jezdnie 30) 1.66% miasto 31) 1.66% -wymusiłam 32) 1.66% -nie przepuściłam pieszego, 33) 1.66% nie poleglem 34) 1.66% parkowanie boczne 35) 1.66% jazda na swiatłach drogowych 36) 1.66% brak zapiecia pasow u pasazera nie zwrocilam uwagi 37) 1.66% gorka 38) 1.66% niczym 39) 1.66% tyczki 40) 1.66% koperta 41) 1.66% dużo tego: 1-plac:( 2,3,4,5 - yy kierunkowskaz, nie zatrzymanie się bezpośrednie przed jakąś tam strzałką, tylko samo upewnienie, najechanie na linie ciągłą, złe wykonanie polecenia egzaminującego - nie pamiętam już dokładnie :) 42) 1.66% wyglądało, jakby egzaminator chciał koperty. Z zawartością. 43) 1.66% za długa jazda lewym pasem 44) 1.66% wzniesienie 45) 1.66% na Łuku 46) 1.66% zmiana pasa ruchu 47) 1.66% wyszedłem obronną ręką :) 48) 1.66% na niczym nie poległam:) 49) 1.66% nie dotyczy 50) 1.66% wjazd tylem 51) 1.66% nie zauważyłam pieszego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
jak to czytam, to mam raczej małe szanse zdać za pierwszym razem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 :D 1) ruszanie z trójki :D (wiem, nikt nie wpadłby na to :O ) 2) łuk 3) górka 4) wyjazd z jednokierunkowej- nie zbliżyłam się do lewej krawedzi 5) zdany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2,za pierwszym mi dziadek na pasy wlazł przed samym autem ;) egzaminator musiał hamować,aż nas zakręciło:P a tak to bym zdążyła:P oblał mnie buc w dzień kobiet ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPIĆ PRAWKO
A KTOŚ MOŻE "KUPIŁ" SOBIE PRAWKO? MOJA KUMPELA DAŁA 800ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam kurs i przerwalam na 2 lata po 2 latach dokupilam 8 godz i zdalam za pierwszym razem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kierowca
1. wymuszenie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu 2. łuk ;/ 3. zdane, juhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
Wszyscy pozostali zdali za pierwszym razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisiaaaa
1. łuk -czyli standard 2. nie zatrzymałam się na stopie-powrót do wordu po 5 minutach :p 3. 3 razy mi zgasł na mieście 4. wymuszenie pierwszeństwa 5. zdałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy gość jak kość
1. górka 2. wymuszenie pierwszeństwa 3. pieszy mi wlazł na pasy, w sumie nie wlazł, a chciał, a ja nie chciałem się zatrzymać i dostalem po hamulcach :o 4. zdałem! choć parę uwag miał, ale takich dopuszczalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberrrry
ja zdałam za pierwszym i przyznaje ze z zdanego zdanego egzaminu wczesnienj tak sie nie cieszylam.ton wariactwo.stres ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdalam za pierwszym razem. za to kat A oblalam w sumie na osemce. strasznego stresa mialam , do tego dali mi motocykl na kat A1...;/ nigdy na takim nie jezdzilam. no i dupa. ale na wiosne nie ma to tamto, tak sie zmotywuje, ze zdam. powiem wam, zdac prawko to jest nie lada wyczyn.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdalam za 1 razem
a wy nieuki zamiast sie pchac od razu na egzamin, sie najpierw nauczcie jezdzic!!! kurcze baby z 3 biegu ruszaja....masakra...strach wyjezdzac do miasta, o trasie nie wspomne...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
biadulinka dziecko drogie a ty za którym razem zdałaś na kartę rowerową, a może jeszcze zdajesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lada wyczyn tylko
bezszczelna.....tez za loda zdalas???? o co ci chodzi.....ty tepaku!!! czyli motocykl na ktorym nigdy nie jedzilas gdzie mial manetke biegow??? pod siedzeniem??? a gaz????? w nodze???? piszcie wiecej.......dobra zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nikt nie pomyślał co stres robi z człowiekiem? Ja rozumiem ze każdy w każdej sytuacji jest mega wyluzowany ale ja nie. Zwłaszcza jak idziesz na pierwszy egzamin a wcześniej częstują cię opowieściami o egzaminach(teraz już wiem z autopsji ze o wiele przesadzonych) to stres robi swoje. Co ja się nasłuchałam o tych egzaminach to bajka-bałam się podchodzić, a okazało się że wystarczy tylko jeździć zgodnie z przepisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auteczko...
hejka:) ja zdalam za pierwszym razem i szczerze mowiac nawet nie myslalam ze bedzie inaczej... nie badzcie takie wredne, ja rozumiem skad u niektorych nerwy na zdajcych po kilka razy, otóż sama dzisiaj widzialm kilka kobiet ktore jezdza tak, ze najlepiej jest uciec... moje kolezanki pozdawaly gora za 3 razem, maz za 1, mama za 1, przyjaciolka za 2... jesli ktos nie moze zdac no gora za 4 razem, to moze nie mam predyspozycji zeby byc kierowca???? błedy o ktorych piszecie sa wrecz smieszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
bójcie się ludzie bo nasze góru biadulinka wróciła po dłuuuuuuuuuuuugim okresie nieobecności z jeszcze bardziej tępym jęzorem...haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuki i tyle
czego tam nie umiec, 3 pedaly i jazda zgodnie z przepisami to naprawde nic wielkiego, a jesli to dla was za trudne to sie moze przesiadzcie do komunikacji miejskiej - bedzie bezpieczniej dla innych i dla was w sumie tez!!! 30 godzin tlumaczenia i jazd i one nie moga zdac...tragedia na polskich drogach blondynka za kolkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
Złotowłosa88 to prawda, że opowieści ludzi jeszcze bardziej stresują. Ja jak czytam Wasze wpisy to wcale nie jest mi łatwiej. Niby czuję się pewnie za kierownicą, ale często z tego co słyszę nie zdaje się za jakąś głupotę. Trzymajcie kciuki egzamin jutro:-) tylko ślisko i zimno jest jak .....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×