Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na dudę głosuje tylko patologia która

Polecane posty

Gość gość

łakomi się na 500 zł na dzieciaka. trójkę zrobi i 1 tys miesięcznie na czysto. biznes życia :D a skąd duda weźmie te 500 zł dla każdego dziecioroba w polsce? :D nikt tego nie wie. a czy dzieci poczęte invitro się liczą, czy za invitro stos dla matki i dziecka? :D poważnie, z kim nie rozmawiam to na dudę głosują 1) niewykształćeni 2) niezaradni, bezrobotni 3) mopsiarze 4) szczekacze 5) wyznawcy wszelkich teorii spiskowych. krótko mówiąc sami nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ci ktorych Bieńkowska nazwala zlodziejami i idiotami .I ci którzy nie chcą by peowcy żarli kolacje za ich pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
armia rydzyka tez tzw.moherowe berety w pelnej gotowosci juz.mobilizacja trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazny podzial na wojewodztwa biedniejsze ktore chca Dudy na prezydenta swiadczy nie tylko o tym ze sa biedni maloambitni ale tez sa slabo wyedukowani politycznie. Podpisuje sie pod haslem Salety. Prezydent wszystko zalatwi, prawo zmieni, socjale da. A oni beda dalej grzac d**y na smieciowkach i bezrobociu drzac mordy ze im sie nalezy nieroby cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekarzem i tez na Dude. Cale moje srodowisko za Duda albo kukizem bylo. Jestem z Wroclawia. To za ta gnide arlukowicza i za to ze po medycynie musze z********ac za niecale 2000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha tak lekarzu, pisz dalej bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na komorowskiego glosują ślepi i głusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja glosowalam na komora, bo nie chce zyc w ciemnym katolandzie, niestety, moim zdaniem, wygra duda, mial lepsza kampanie, poza tym duzo ludzi jest biednych i glupich;/ mam ochote wyprowadzic sie z tego kraju/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO WYPIER'DALAJ I NIE WRACAJ TU SZMATO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak zawsze jest mądry po szkodzie. Chce rozwalać system a dostanie talibański ciemnogród. Roszczeniowe lenie chcące się kumplować z takim "gigantem" jak Orban. Putin już się śmieje. Oj głupi Polacy, głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski dziś caly czas mówił o swoim katolicyzmie.Chcesz państwo wyznaniowe glosuj na Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 23.17 właśnie zaprezentował typowo katolickie miłosierdzie, a to i tak pikuś przy tym co nas czeka. Macierewicz zaraz wyjdzie z szafy. Ci ludzie nie wiedzą co to praca i dialog. Potrafią tylko pokrzykiwać i zginać kark przed Watykanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pewnie sie wyprowadze KATOLIKU, ktory nazwales mnie szmata. A czy z toba jest wszystko w porzadku? Katlolik ktory tak wyzywa innych ludzi?? To taki MADRUS to musi zaglosowac na dude:( Taki jest niestety obraz spoleczenstwa dosc prymitywnego i bardzo katolickiego:(i mega glupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to platforma doprowadziła do ruiny słyzbe zdrowia srednia wieku to 45 lat pielegniarki wojsko mamy tylko 20 tys reszta to mundurowi urzednicy zus pozycza od rzadu i dla tego sienkiecz powiedział ze polska istnieje tylko teoretycznie W roku 1980 cały dług Polski wyniósł 23 mld ówczesnych dolarów Długi Gierka w 80% przeznaczone zostały na sfinansowanie inwestycji; w latach 70. wybudowano około 570 nowych fabryk. Tylko do roku 2003 dochody z ich prywatyzacji wyniosły (zgodnie z oficjalnymi danymi) 40 mld dol le wynosi zadłużenie Tuska ile wybudował fabryk Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY Projekty Andrzeja Dudy są łatwe do sfinansowania”. WYWIAD http://gloria.tv/media/YdRJvu56mts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschód Polski umie tylko szczać za stodołą, łoić bimber i bić pokłony przed plebanem. Praca? A po co? Byle tylko lewą rentę skołować. Na ścianie obraz Jana Pawła II, bo przecież Benedykt XVI to przebrzydły Niemiec i nie będzie polskiemu katolikowi pluł w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, ta, ta a duda ma magiczna rozdzke i da prace nieudacznikom po podstawowce za 4 tysiace? brecht:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski stosuje metody prl cenzure zakaz ksiazki Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego http://gloria.tv/media/NmckVUxdwY1 i zdiety program pospieszalskiego Dlaczego program, którego gościem miał być Paweł Kukiz, nie pojawi się w tym tygodniu na antenie? Poszło o poprzedni odcinek, w którym Pospieszalski prześwietlał przeszłość prezydenta i wskazywał na jego rzekome związki z oficerami Wojskowych Służb Informacyjnych. Dziennikarz skupił się na książce Wojciecha Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ruszcie tyłki na wybory. Bez mobilizacji obudzicie się w poniedziałek w faszystowskich Węgrzech. Czeka nas izolacja na arenie międzynarodowej. Precz z populistą-marionetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komoroski podpisał ustawe 1066 Prezydent Bronisław Komorowski podpisał uchwaloną przez Parlament ustawę dającą uzbrojonym oddziałom porządkowym obcych państw możliwość wejścia na terytorium Polski! służby państw obcych mają teraz prawo do aresztowania każdego obywatela polskiego (z wyjątkiem osób objętych immunitetem) na 48 godzin. Mogą też go przesłuchiwać, fotografować, zbierać odciski palców… Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje też możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszędzie widzicie układ i złodziejstwo. Do roboty bando pasożytniczych leni ze ściany wschodniej!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto popiera BK: gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego; gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną; gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON; gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”; gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego; gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego; Seniorem klubu, o czym klub pisze na swej stronie internetowej, jest 95-letni generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954 r., w czasach stalinowskich komendant wojewódzki MO w Poznaniu. Z młodszego pokolenia w klubie działa też m.in. gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI, jeden z głównych bohaterów książki S. Cenckiewicza „Długie ramię Moskwy”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski zaliczył kolejna wpadkez flaga europy 12 gwiadz wzioł za 12 panst taki z niego katolik i europejczyk co chce euro wprowadzic co powiekszy biede ceny wysze Polską rządzi sitwa, w której złodziej chama oszustem pogania. Nęka biznes i gnoi najbardziej przedsiębiorczych Polaków, niczym w Układzie zamkniętym Ryszarda Bugajskiego. A jak już nadejdzie zawiniony przez nią kryzys, kupi wyborców bezmyślnie wydrukowanymi pieniędzmi, jak w schyłkowym socjalizmie. Brzmi znajomo? Nie, to nie abstrakt z wystąpienia wyborczego Janusza Korwin-Mikkego. To nieco tylko wyostrzony przekaz, jaki płynie z mediów prorządowych, antyrządowych i społecznościowych w związku z tzw. atmosferą taśmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny leming bez argumentów sypiący wpojona propagandą typu "ciemnogród", "macierwwicz" , "kler" i "smoleńsk".... Nie patrzący na to że obecna władza pod przykrywką straszenia takimi epitetami rozwala kraj i nabija sie z Polaków (taśmy prawdy: Beńkowska msieje sie z ludzi ktorzy zarabiają 6 tyś i mniej czyli grubo ponad polowa Polaków) pechowiec.gif . Takich chcecie ludzi u wladzy? Dla mnie może rządzić małpa jesli bedzie lepsza niż PO. Pamietam za rządów PiS niższe ceny, niższe podatki, niższe akcyzy, mocną złotówke, niski kurs euro. I widze co tewraz jest. Dla mnei to wystarczajacy argument zeby poprzec Dude niz 2 raz wchodzic swiadomie w g.... iglosowac na Komora na 2 kadencje (2 czyli ostatnią dla niego a jak ostatnia to wiadomo ze zrobi wszystko co karze mu sitwa bo juz kolejny raz wybrany byc nie moze to nawet mu zależeć nie będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od tego postu "wypier'dalaj szmato", słuchaj dziw'ko ja nie jestem żadnym katolikiem bo tak się składa że jestem ateistom (mam swoją własną filozofię) i nie potrzebuje 10-ciu przykazań (dekalogu), aby być przyzwoitym człowiekiem nienawidzącym fałszu, hipokryzji, obłudy i manipulacji mafii PO i Komorry, a głupią kur'wą to jesteś ty i wypie'rdalaj stąd póki jeszcze ci pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak piszesz z kims to pisz godziny goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 ty mnie nie pouczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 ty mnie nie pouczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Liczycie kto? ile? dostanie!!!!! Zobaczcie kto ile teraz ma !!!!!! Między Pracodawcą a Pracownikiem nie powinno być tak dużej różnicy płacowej dwie pensje to jest do przyjęcia. Rząd teraz naprawia co zepsuł . Uważam że ich głowy nie ogarną nowego porządku. Trzeba się nauczyć jak dzielić naszym wspólnym dobrem a nie bawić się w pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×